DayTrading: Piątek 03.09.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
user
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 451
Rejestracja: 27 sty 2020, 18:19

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: user »

zamknąłem wszystko, trochę trwało, ale się opłaciło ;-) miłego wekendu

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
03 wrz 2021, 10:44
XAB pisze:
03 wrz 2021, 10:35


mysle ze pisze bardzo sensownie

https://stooq.pl/n/?f=1441550
Pisze, bo mu za to płacą, może i sensownie ale czy ma rację to się okaże. Tu nie ma cudów, jest bodajże 3 czy 4 najważniejszych grubasów, co kręcą rynkiem. Reszta może fusy z kawy rozsypać i udawać, że się zna. Takie moje zdanie i nie zmienię go, dopóki nie natrafię na mądralę, co trafi co najmniej 9/10. Co do ropy, XAB, Ty ją grasz - coś powiesz odnośnie mojego zapytania?
mysle ze rynek juz dyskontuje dane
na edku i to wszystko zalezy czy bedzie spadal pod hameryke w ktorym bedzie punkcie bo jesli pod szczytem to raczej spadnie
ja takim danymi sie nie sugeruje patrze tylko co rynek robi po danych
a rope bo pytasz to kilka minut temu postawilem lki :P
z tym ze nie patrze az tak wysoko ale na 73 czemu nie
jakis tam huragan uderzyl w rafinerie w usa i pod to chyba na dzis moga grac
po 5wrzesnia drukarki ale mysle ze rynek na edku pojdzie w sumie w dol moze wczesniej juz
niz po 10 wrzesnia
a o edku pisalem koniec sierpnia gramy na 38fbo i teraz na 1618fb
a potem trzeba bedzie pomyslec co chca dalej grubasy
https://zapodaj.net/09aa3eb903cde.jpg.html
mi sie marzy podwojny szczycik i ostre bummmmm w dół ale ja lubie marzyc czyli /1,1905-1,191 :P
a ropka na razie do przezycia bo juz nie spada a jest nad 70 :P a byla pod

a edek a powinien isc do kolka i zalezy jak beda przed danymi to tam rynek pojdzie po danych bo jesli w kolku to do gory
https://zapodaj.net/1feaed5e3e1b3.jpg.html
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2021, 11:46 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Co do Edka - podobnie mi się marzy, na razie czekam. Pytałem, czy payrollsy mają jakikolwiek wpływ na kurs ropy, bo nigdy nie grałem i nie wiem. Też mam małe L póki co.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
03 wrz 2021, 11:46
Co do Edka - podobnie mi się marzy, na razie czekam. Pytałem, czy payrollsy mają jakikolwiek wpływ na kurs ropy, bo nigdy nie grałem i nie wiem. Też mam małe L póki co.
ja o ropie to wiem pewnie nie wiecej niz ty
pamietam ze byla nizej 10 ale i wyzej 150 ostatnio wiec jak wieje wiatr tak i ona sie rusza
wrzesien ludzie wrocili z urlopow wiec moze i wiecej beda pracowac to moze ciut rosnac i to cale zalozenie moje
czyli w zasadzie tylko wykres
a hocki plocki sa zawsze w okolcy 10-15 miesiaca bo wtedy grac zaczynaja mocno kontraktowcy
wtedy trzeba sie nie zagapic i wychwycic co chcą grać
wiem ze wyzej 80 to nie jest oki bo ruscy sie bogaca a to nie jest dla usa git bo bomby na nich robia wtedy
ha ha ha czyli tego typu bzdety
i kolejny raz ci wojtku poworze
nie boj sie dzielic pozycji bo o 1 poipa tracisz zysk
postaw karwa 1/10 tego co chcesz wejsc ale postaw ciut wczesniej bo za darmo patrzysz czasem pol dnia w ekran
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

el_gringo_
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:15

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: el_gringo_ »

XAB pisze:
03 wrz 2021, 11:54

wiem ze wyzej 80 to nie jest oki bo ruscy sie bogaca a to nie jest dla usa git bo bomby na nich robia wtedy
kilka lat temu jak ropa była w okolicach 120 to Ruscy się tak cieszyli, że wysłali swój jedyny lotniskowiec w rejs dookoła świata :lol:
mieli wtedy kaskę.. to była pierwsza i jedyna taka akcja...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

el_gringo_ pisze:
03 wrz 2021, 12:20
XAB pisze:
03 wrz 2021, 11:54

wiem ze wyzej 80 to nie jest oki bo ruscy sie bogaca a to nie jest dla usa git bo bomby na nich robia wtedy
kilka lat temu jak ropa była w okolicach 120 to Ruscy się tak cieszyli, że wysłali swój jedyny lotniskowiec w rejs dookoła świata :lol:
mieli wtedy kaskę.. to była pierwsza i jedyna taka akcja...
elgringo
czytsles co pisze
nie licz na tym daxie na zbyt duzo
edek mocny to raz :?: zle
2 podejscia po 16k i szybkie cofkli to 2 zle
3 wybory u fryckow nic ciekawego
4 szczyt moze i chyba juz byl a jakis zasieg na 16160 jeszcze ale to ? marzenie
a tylko na plus drukarki ale to plus dla usa raczej
sp500 za bardzo w gore ja juz niestety nie widze mimo drukarek no ok moze z 1procent jeszcze
ale miejsca na spadek to jest studnia :568:
wrzesien to rzadkosc na rynku na wzrosty a spadku w sierpniu w sumie nie było :idea: :idea: :idea: :idea:
i spekuła czyli tez i ja zaczyna polowac mimo tego juz na ski ? bo to zaczyna miec sens
wiadomo nizej 900 raczej esek nie zaczne jeszcze ale wyzej a to juz ręka na cynglu :(
z minutek yto tak na 920 zaczynaja sie oporowki juz :568: :568: :568:
to takporownujac okolo 4560 na sp500 :idea:
bo w sumie tylko to bydle ciagnie tylko tego daxa nic wiecej , no moze tylko wiara leszcza we wzrosty
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

el_gringo_
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:15

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: el_gringo_ »

XAB pisze:
03 wrz 2021, 12:39
el_gringo_ pisze:
03 wrz 2021, 12:20
XAB pisze:
03 wrz 2021, 11:54

wiem ze wyzej 80 to nie jest oki bo ruscy sie bogaca a to nie jest dla usa git bo bomby na nich robia wtedy
kilka lat temu jak ropa była w okolicach 120 to Ruscy się tak cieszyli, że wysłali swój jedyny lotniskowiec w rejs dookoła świata :lol:
mieli wtedy kaskę.. to była pierwsza i jedyna taka akcja...
elgringo
czytsles co pisze
nie licz na tym daxie na zbyt duzo
edek mocny to raz :?: zle
2 podejscia po 16k i szybkie cofkli to 2 zle
3 wybory u fryckow nic ciekawego
4 szczyt moze i chyba juz byl a jakis zasieg na 16160 jeszcze ale to ? marzenie
a tylko na plus drukarki ale to plus dla usa raczej
sp500 za bardzo w gore ja juz niestety nie widze mimo drukarek no ok moze z 1procent jeszcze
ale miejsca na spadek to jest studnia :568:
wrzesien to rzadkosc na rynku na wzrosty a spadku w sierpniu w sumie nie było :idea: :idea: :idea: :idea:
i spekuła czyli tez i ja zaczyna polowac mimo tego juz na ski ? bo to zaczyna miec sens
wiadomo nizej 900 raczej esek nie zaczne jeszcze ale wyzej a to juz ręka na cynglu :(
z minutek yto tak na 920 zaczynaja sie oporowki juz :568: :568: :568:
to takporownujac okolo 4560 na sp500 :idea:
bo w sumie tylko to bydle ciagnie tylko tego daxa nic wiecej , no moze tylko wiara leszcza we wzrosty
czytałem i czytam.. jestem przygotowany do zamknięcia... lipiec/sierpień był dla mnie dobry.. więc żalu nie będzie...
PS. trochę skróciłem, i czekam na dalszy rozwój sytuacji...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek jednym slowem bylo pieknie nawalilem esek pod sam sufit na edziu
a to to co mi jeszcze zostalo :P
https://zapodaj.net/cc19b80a811f0.jpg.html
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2021, 14:45 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

RRRR
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 22 lip 2021, 13:06

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: RRRR »

jazda niezła na edku udało sie złapać S powyżej 1.19 ;-) szkoda tylko, że mało zaryzykowałem ...

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Co za ustrojstwo, że też musiało wrócić na 15670 i wywalić mi część pozycji na breakeven... Trudno, będzie otwarcie trochę niżej

****

trochę szkoda, już byłbym na plusie

****

chociaż - czyżby zawracało?

Zablokowany