DayTrading: Piątek 03.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
05 sty 2020, 01:04
Tomasz196407 pisze:
04 sty 2020, 21:07


no cóż to jest piekne że różnić sie nie znaczy wzajemnie sie unicestwiać-
.....

a nasi koledzy z forum "miszcze" prognozowali rynek UJ na 128 :wink:

jak sie ma pierwsze zdanie do szyderczego drugiego??
jestes jedynym na tym forum, ktory tutaj kazdego dnia czepia sie innych. Caly czas widzisz lizusów, miszczow itd itp. Jak nie aluzja do mnie, to do XAB, Konga, teraz nazwanie lizusem Kraba (bo raczyl zazartowac ze zdjecia w stylu "mistrz drugiego planu") i jeszcze do kilku innych uzytkowników. Rynek musi Ci naprawde mocno dawac po dooopie kazdego tygodnia skoro tak wiele jadu i frustracji z Ciebie wychodzi. Zreszta nie widac zebys tak jak ja pokazał 10 czy 20 razy pozycje kiedy otwierasz, kiedy zamykasz. Boisz sie? No pokaz innym jak sie trejduje. Jak surfowac po falach Elliota live. Jak pokazalem 10 pozycji pod rzad zamknietych na plus to siedziales jak mysz pod miotłą, jak na 11 złoto nie weszło to tydzien pisałes jakie to łatwe bylo i gdzie lecimy. To pokaz ile na tym złocie przytuliles. Bo lewa strona wykresu przyjmuje wszystko i wie to nawet forexowy przedszkolak. Po prawej sie wykaż. To jak? Pokazesz 10 trejdów? Obiecuje ze nie bede sie smiał a jesli bedzie powyzej 50% to nawet pochwale i pogratuluje bo w przeciwienstwie do Ciebie nie mam z tym problemu ze inni daja rade rynkowi.
Uj byl prognozowany Long term bo jest w trojkacie długoterminowym tworzonym kilka lat i zalozenie bylo I JEST NADAL ze wyjdziemy z tego gora. Dlugi termin to rok i dluzej, a nie dwa dni. Ale Ty cos tam sobie wbijesz w glowe ogladajac wykres tickowy i potem pleciesz dwa lata. Najwiekszym mistrzem jest dla Ciebie Swiezak. Pewnie musicie miec wiele wspolnego i podobne podejscie do tradingu a takze podobne sukcesy skoro Ci tak imponuje. To tez wiele wyjasnia bo jak Swiezak traduje kazdy tu wie - co tydzien na innym wirtualnym depo.

Jak w nastepnym tygodniu bedziesz kontynuowal szydzenie z innych (nie tylko ze mnie) to obiecuje tu na forum ze poswiece czas i Ci zrobie zestawienie z calego miesiaca wszystkich Twoich docinek ktore znajde w Twoich postach i wrzuce na forum zeby kazdy widzial jaki to tolerancyjny jestes i jak bardzo pieknie sie potrafisz różnić z innymi, a nie unicestwiac.
A narazie czekam na Twoje trejdy w tym tygodniu bo niewatpliwie wielu poczatkujacych chciało by poczytac z wypiekami i skorzystac z wiedzy jednego z najbardziej doświadczonych forumowych wyjadaczy. Przekonaj ich malym pokazem, że fale to jest własnie to na czym powinni sie w pierwszej kolejnosci skupic na poczatku drogi tradera.
ale jaja,jednak coś zabolało

w piatek i czwartek pokzałem trejdy ostatnio na spx
twoich nie widziałem

bede pisał i krytykował bo mam prawo tak samo jak i Ty do moich postów sie odnieść
problem w tym że obaj mamy inne spojrzenie na rynek i nie potrafimy sie odniesc merytorycznie do postu tylko
notoryczne kłamstwa z twojej strony i bluzgi
chcesz w ten sposób? naprawde tez moge
mam postów ile-to widać, tez zlicze ile wykresów wstawionych
bo mówic komus że nie pisze przy 11500 postach to troche przestrzał
Ostatnio zmieniony 05 sty 2020, 02:22 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Pisz co chcesz ale naprawdę już nic poza Twoim pokazem mnie nie interesuje. Ale coś czuje ze zamiast cohones sa wydmuszki. Trader pewny tego co robi nie ma problemu z jednym małym pokazem, a pisarz-teoretyk już niestety tak. Robisz kroniki pozycji innych i często je przytaczasz z drwiną to pokaz ze potrafisz robić to co oni lepiej. Dobrej nocy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
05 sty 2020, 02:20
Pisz co chcesz ale naprawdę już nic poza Twoim pokazem mnie nie interesuje. Ale coś czuje ze zamiast cohones sa wydmuszki. Trader pewny tego co robi nie ma problemu z jednym małym pokazem, a pisarz-teoretyk już niestety tak. Robisz kroniki pozycji innych i często je przytaczasz z drwiną to pokaz ze potrafisz robić to co oni lepiej. Dobrej nocy
poczekaj skoro cohones i wydmuszki
to link z czwartku i piątku
co tak juz uciekasz konczysz cos nie pasi
jak ktos sie broni?

daytrading-czwartek-02-01-2020-t31026-110.html#p965828
daytrading-czwartek-02-01-2020-t31026-150.html#p965879
konkretne trejdy dt analizowanego waloru
sl nie mozna podawac wbrew regulaminowi
nastepny był w piatek i pokaze linki
weź tysie człowieku ogarnij bo niejeden mi tu mówi że pleciesz bzdury o mnie
tylko dlatego że krytykuje cie
i co korona spadła z głowy?
co tak boli
złoto przeciw trendu bedziesz swoje tu
kazdy wysmieje

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tomasz196407 pisze:
05 sty 2020, 02:23

daytrading-czwartek-02-01-2020-t31026-110.html#p965828
daytrading-czwartek-02-01-2020-t31026-150.html#p965879
konkretne trejdy dt analizowanego waloru
sl nie mozna podawac wbrew regulaminowi

badz poważny. Tak to sobie ze Swiezakiem mozesz pisac. To jest ten konkret i trejd? No ja tam czytam o jakims czekaniu, a nie trejdowaniu. O wejsciu czy wyjsciu z pozycji nie ma słowa
na SL regulamin nie pozwala?...Wiedzialem ze jednak wydmuszki i jakis pretekst sie znajdzie. Dobra. Ide spac teoretyku bo mnie wirtualne trejdowanie nie interesuje.

edit:
I znowu tylko złoto, co? Mnie ono nie boli tak jak Ciebie. Dwa tygodnie musiales czekac zeby mi trejd nie wszedl bo nie bylo sie do czego przyczepic. Maly czlowieczek z Ciebie. Ale pokazesz te pozycje od deski do deski?
Ostatnio zmieniony 05 sty 2020, 02:40 przez Kermit, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
05 sty 2020, 02:36
Tomasz196407 pisze:
05 sty 2020, 02:23

daytrading-czwartek-02-01-2020-t31026-110.html#p965828
daytrading-czwartek-02-01-2020-t31026-150.html#p965879
konkretne trejdy dt analizowanego waloru
sl nie mozna podawac wbrew regulaminowi

badz poważny. Tak to sobie ze Swiezakiem mozesz pisac. To jest ten konkret i trejd? No ja tam czytam o jakims czekaniu, a nie trejdowaniu. O wejsciu czy wyjsciu z pozycji nie ma słowa
na SL regulamin nie pozwala?...Wiedzialem ze jednak wydmuszki i jakis pretekst sie znajdzie. Dobra. Ide spac teoretyku bo mnie wirtualne trejdowanie nie interesuje
no i pokazałeś klase, wysmiac wykpic i do nastepnego :lol:
zobaczymy jutro te twoje trejdy - niby :lol:
już szydzenia nie ma osób poszkodowanych
bo ktos sie broni takim samym jak napastnik
marus do jutratrodurze :D

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tomasz196407 pisze:
05 sty 2020, 02:37

no i pokazałeś klase, wysmiac wykpic i do nastepnego :lol:
kto mieczem wojuje. Obiecałem ze jak bedziesz mnie zaczepial to zaczne odpowiadac. A ja słowa dotrzymuje. Dobrej nocy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
05 sty 2020, 02:42
Tomasz196407 pisze:
05 sty 2020, 02:37

no i pokazałeś klase, wysmiac wykpic i do nastepnego :lol:
kto mieczem wojuje. Obiecałem ze jak bedziesz mnie zaczepial to zaczne odpowiadac. A ja słowa dotrzymuje. Dobrej nocy
zaraz zacytuje te twoje zaczepiania
wojowniku
ja tez dotrzymam słowa obiecuje

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tomasz196407 pisze:
05 sty 2020, 02:43

zaraz zacytuje te twoje zaczepiania
wojowniku
ja tez dotrzymam słowa obiecuje
pomoge bo noc juz w pelni a cos dlugo Ci idzie szukanie.
Cofnij sie z miesiac wstecz. Tam mialem jedno "zaczepienie" Ciebie gdy poprosilem zebys wiecej wykresow wrzucal i strasznie Cie to rozgniewalo. I kilka nietrafionych trejdow tez mniej wiecej miesiac wstecz znajdziesz. Takze tam poszukaj i smialo powrzucaj. Nie mam nic przeciwko. A od poniedzialku zacznij pokaz bo napewno wszyscy beda czekac zacierajac rece.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
05 sty 2020, 02:59
Tomasz196407 pisze:
05 sty 2020, 02:43

zaraz zacytuje te twoje zaczepiania
wojowniku
ja tez dotrzymam słowa obiecuje
pomoge bo noc juz w pelni a cos dlugo Ci idzie szukanie.
Cofnij sie z miesiac wstecz. Tam mialem jedno "zaczepienie" Ciebie gdy poprosilem zebys wiecej wykresow wrzucal i strasznie Cie to rozgniewalo. I kilka nietrafionych trejdow tez mniej wiecej miesiac wstecz znajdziesz. Takze tam poszukaj i smialo powrzucaj. Nie mam nic przeciwko. A od poniedzialku zacznij pokaz bo napewno wszyscy beda czekac zacierajac rece.
spoko daje rade, bardziej od twojego kółka wzajemnej adoracji
beda konkretne linki to bedziesz pisał że ty swiety jestes
obiecuje ci to

aha jeszcze trejdy jakies nietrafione, ale czyje twoje moje
ani jeden i drugi nic nie wstawili - wiec o czym tu mowa :D chopie idx sie wyspij

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Krab jak sie rano obudzi i sie dowie ze jest w jakims kolku ze mna to z krzesła spadnie :)
Oczywiscie ze chodzi o moje nietrafione pozycje. Tam je znajdziesz. Twoich pozycji nie znam bo jak pisalem nie pokazujesz ich - zakladam ze sa wszystkie trafione skoro wysmiewasz innych i czekam az pokazesz jak to zrobic w czasie rzeczywistym.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany