DayTrading: Piątek 02.10.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 02.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
graj to co widzisz a mniej gdybaj
https://iv.pl/image/germany30h1.Gt04fVF
najmniejsz i w :568: srodku bialy klin jest popytowy
jak w gore to najpierw 800 :568:
opcje zawsze trzeba miec dwie
ja jestem zdecydowanie za białaaaaa wersja
https://iv.pl/image/germany30h1.Gt04Fkf
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

JoooohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 02 sie 2020, 17:55

Re: DayTrading: Piątek 02.10.2020

Nieprzeczytany post autor: JoooohnTitor »

Mowa o nadchodzacym tygodniu. Zamkniecie spadkowe w piatek zazwyczaj zawiasotwało słaby tydzień, poza tym to widac i czuc. Jak BAX mowil do wyborow bedzie jeszcze gora i dół, wiec teraz czas na dół...

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 02.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Podsumowanie ostatniego tygodnia mojej gry. Jak widać istnieje tylko jedna metoda, która naje mi przewagę nad wykresem. Wszelkie trzymanki odpadają. Jak widać, ze 100k zrobiłem prawie 600k. Czyli jestem na dobrej drodze do sukcesu. Te wykresy to juz nie jest równia pochyła jak kiedys. No i mam wyższa skutecznośc niż kiedyś. 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 02.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Czuguri pisze:
03 paź 2020, 14:39
JohnTitor, jak zwykle powiałeś optymizmem ;). Szanuje. Tylko żebyś się bardziej uelastycznił kiedyś, bo jak szczepionka się w końcu zmaterializuje, np. w przyszłym roku, bo przecież musi to kiedyś nastąpić, to duża niezapowiedziana zielona świeca wszystkim ortodoksyjnym eSkowiczom wyrządzi dużą krzywdę. A my jak zawsze dowiemy się ostatni..
No... nie byłbym taki pewien, Mogą wykorzystać takiego newsa do podbicia, a potem zrobią pół roku opadania. Ostatnio miałeś Trumpa z wirusem i co?? Pompa w góre. Wszystko wykorzystują, żeby zrobic w konia ulice. To co gdaczą w mediach to kieruj do kosza, jak w tej piosence traderów. 8)
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 02.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

SWIEŻAK44
A jaki morał z tego twojego tygodniowego przekazu i pokazu grania
gorki dołki gorki dołki
to znaczy co ?
juz jestes na wyzszym etapie i masz wieksza skutecznosc i co jeszcze ?
pora na milyooony czy jeszcze za wczesnie ?
jestes juz gotowy na dreszczyk emocji na rynku realnym :?:
czy jeszcze poczekasz :) bo wolisz DEMO
BO JAKBY ZDJAŁ ci te twoje zera
to ugrales 500 zł spadles na 100 zł i skalpem znowu zrobiles prawie 600 zlotych
czyli jak na tydzien to masz sporą tygodniowke juz :) prawie tysiaka masz na czysto
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

JoooohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 02 sie 2020, 17:55

Re: DayTrading: Piątek 02.10.2020

Nieprzeczytany post autor: JoooohnTitor »

Tutaj akurat Swierzak mna racje. Newsy mozna sobie wsadzic w buty. Ja jestem srednioterminowcem wiec nie gonie za pudelkiem. Gram pod spadki do poziomu 2800 na SP500 a co dalej zobaczymy.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 02.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

to sa uroki takiego pisania dobrze ze ktos czasem cos czyta i PAMIĘTA
Titor o tym ze pozycjonujesz spadki sp500 czytalem tez na poczatku wrzesnia te twoje 2800
/nie wiem czy juz nie w siierpniu/
mamy pazdziernik na RAZIE nawet nizej 3200 nie bylo
wiec kiedys moze te twoje 2800 bedzie
a ile moze byc wyzej 3300 jeszcze w pazdzierniku
a to zagadka do zobaczenia jeszcze
SREDNIO-termin,,,, z Ciebie fakt 8) wyrazny
to skoro znaja wszyscy tp
to moze podaj sl i z jakiego poziomu lub jaka srednia pozycji masz wtedy to pisanko i wrozenie ma jakis sens eot
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 02.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:
03 paź 2020, 20:05
SWIEŻAK44
A jaki morał z tego twojego tygodniowego przekazu i pokazu grania
A morał z tego taki , że tylko mądre, spokojnie rozgrywane skalpowanie przynosi efekty. Tym sposobem odrabiałem straty.
A drugi morał jest taki, że każda próba przewidzenia wykresów na dłuższą perspektywę przeważnie kończy się źle.

Cel na następny tydzień: utrzymać tendencje wzrostową na wykresie poprzez skalpowanie i zapomnieć o wróżeniu na wykresach.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Balans
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 01 sie 2019, 21:30

Re: DayTrading: Piątek 02.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Balans »

Świeżak44 pisze:
04 paź 2020, 20:08
XAB pisze:
03 paź 2020, 20:05
SWIEŻAK44
A jaki morał z tego twojego tygodniowego przekazu i pokazu grania
A morał z tego taki , że tylko mądre, spokojnie rozgrywane skalpowanie przynosi efekty. Tym sposobem odrabiałem straty.
A drugi morał jest taki, że każda próba przewidzenia wykresów na dłuższą perspektywę przeważnie kończy się źle.

Cel na następny tydzień: utrzymać tendencje wzrostową na wykresie poprzez skalpowanie i zapomnieć o wróżeniu na wykresach.
Jak sie gra pod "dłuższą perspektywe" na wykresach m1, m5 to faktycznie kończyć sie to będzie zle.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 02.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Nikt nie jest w stanie przewidzieć zachowania wykresu nawet następnego dnia. Nie ma szans na to i nie warto tego próbować. Każda wcześniejsza analiza to wróżenie. Najlepszy plan na granie to brak planu. Grac w odpowiednich godzinach to co aktualnie robią, brać zysk jak jest i niczym się nie przejmować, bo obecna giełda to szaleństwo. :P
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany