DayTrading: Piątek 02.08.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 02.08.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

A teraz najwazniejszy wykres jaki kiedykolwiek zamieszczę na forum nawigatora. Nikt nigdy nie wstawil tak waznego wykresu na tym forum. Robię to ja NT.

To jak najwazniejsze zdjecie kiedykolwiek zrobione przez czlowieka.

Nie wiem jak sie dubluje kwadraty na stooqu dlatego musialem narysowac kazdy osobno bo jak przytrzymuję ALT to nie dziala ale gwarantuje wam ze sa niemal rowne. Sami sprawdzcie w jak waznym miejscu jestesmy. Z tym ze co wam powiem, Fala siódma prawie nigdy nie działa!

Jest jeszcze szansa na dojscie do polowy ostatnich spadkow ale pozniej tylko dół! Moze to zajac z 10-20 lat ale tak bedzie.

Pozdrawiam i zapamietajcie ten wykres, wydrukujcie i powiescie na scianie :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 738
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 02.08.2019

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Nieśmiertelny Trader pisze:
03 sie 2019, 12:47
Jeszcze moja teoria marki Niemieckiej.
...xxxxxxxxxxxxxxxxx...............
...xxxxxxxxxxxxxxxxx...............
Oczyscic wszystko moze tylko wojna ktorą sprowokuje jakis zbuntowany kraj ktoremu nie podoba sie to wszystko ale nawet w takim kraju ci ktorzy nim rządzą mają raczej dobrze wiec cholernie ciezko byloby to zrobic. ktos z ulicy musialby dojsc do wladzy, obalic rząd, stworzyć armie i zaatakowac mocniejsze kraje, przypieprzyć atomowką w Szwajcarie, najwieksze instytucje, rozpieprzyc system monetarny, rozwalic satelity i cofnac nas do kamienia by zazcac od zera :)

Troche polecialem...

Milego dnia :D
Trochę :?: mało powiedziane :!: :!:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 02.08.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Nieśmiertelny Trader pisze:
03 sie 2019, 13:01
A teraz najwazniejszy wykres jaki kiedykolwiek zamieszczę na forum nawigatora. Nikt nigdy nie wstawil tak waznego wykresu na tym forum. Robię to ja NT.

To jak najwazniejsze zdjecie kiedykolwiek zrobione przez czlowieka.

Nie wiem jak sie dubluje kwadraty na stooqu dlatego musialem narysowac kazdy osobno bo jak przytrzymuję ALT to nie dziala ale gwarantuje wam ze sa niemal rowne. Sami sprawdzcie w jak waznym miejscu jestesmy. Z tym ze co wam powiem, Fala siódma prawie nigdy nie działa!

Jest jeszcze szansa na dojscie do polowy ostatnich spadkow ale pozniej tylko dół! Moze to zajac z 10-20 lat ale tak bedzie.

Pozdrawiam i zapamietajcie ten wykres, wydrukujcie i powiescie na scianie :564:
a ja nadal nie wiem o co może chodzić :mrgreen: :lol: :?
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 02.08.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

krab29 pisze:
03 sie 2019, 09:50
Zgadza się, olać wykres. Mam problem, może ty pomożesz, może inni znają temat. Są tacy którzy chcieli by mieszkać w ciepłych krajach. Ja marzę, żeby zostać chłopem. Moim marzeniem jest "przerzucać gnój". Tak poważnie mieszkam w mieście i chciałbym się przeprowadzić na wieś. Jakieś 5-10 minut za miasto i kupić sobie z 5-10ha. W zeszłym roku nie zdążyłem, a w tym jest problem:
http://ekonomika_rolnictwa.sggw.pl/
Napisałem do Pana i odpisał, że studiów nie będzie. W zeszłym roku były zjazdy tylko w niedzielę i napisane było, że trzeba być na chyba 5 w Wawie, a reszta e-lerning. Są inne roczne na SGGW, ale sobotnio/niedzielne i wszystkie zjazdy obowiązkowe. Nie chce mi się tłuc w zimę do Wawy.
Są szkoły rolnicze średnie, a nawet zawodowe. Mają kursy roczne. Nikt w sekretariatach nie odbiera bo są wakacje.
Może wiesz/wiecie, czy ukończenie takiego rocznego kursu sobotnio/niedzielnego upoważnia do nabycia ziemi? Może być technik rolnik, może zawodówka. Byle w rok.
W rozp. Min. Rolnictwa z 17 stycznia 2012 wymienione są zawody uprawniające do wykształcenia rolniczego, tylko pytanie czy taka roczna zaoczna szkoła to też upoważnia do dostania tytułu np. technik rolnik?
Na ekonomice rolnictwa było jak byk napisane, że skończenie i zdanie studiów upoważnia do nabycia gruntów rolnych/gospodarstwa rolnego o pow. powyżej 1ha.
A o tym co napisała Anomalia to nie wiem o co ci chodzi? Ja gram tylko z wykresów H, bo minutowe to dla mnie szum. Oczywiście jak Draghi się spowiadał to poskubałem, ale ogólnie to nie ogarniam minutówek.
Niech ten co ma sprzedać podzieli najpierw ziemie na działki po 1h o wtedy kupujesz kilka takich działek oddzielnie. Taki myk. :564: https://www.rp.pl/Nieruchomosci/3062599 ... -2019.html

A tu jeszcze wrzuce duże OB na DAX-ie.. Dzięki Trumkowi właśnie to klepneli. Chyba czas na L na indeksach .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 02.08.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak tak to nie działa. 1ha gdy jest z zabudową zagrodową - chałupa, obora i do tego pole. Sama ziemia byla 3000m2 czyli 0,3h, a ma być/teraz jest 0,5ha. Dodatkowo przy podziale musisz zapłacić za opłaty sądowe/przekształceniowe, nie wiem czy adiencjackie (chyba tak to się nazywa) związane ze zmianą wartości. Jeszcze każda z działek musi mieć dostęp do drogi publicznej, lub mieć wpisane użyczenie dojazdu do drogi publicznej z pozostałych działek. Twój pomysł niemożliwy do realizacji ze względów praktycznych. Szukam technikum lub zawodówki. Są w odległości kilkudziesięciu kilometrów. Bliżej niż Wawa. Nigdy nie pomyślałem, że żeby zostać chłopem i przerzucać gnój trzeba skończyć szkołę. Takie czasy. Można jeszcze zrobić tak, że ktoś z rodziny kupuje i przepisuje tobie w formie darowizny, ale zasadniczo to musi być w pierwszej linii powinowactwa (rodzice/rodzeństwo/dziadostwo). Nie mam tak. Wujki/Stryjki nie liczą się. U mnie zostaje tylko szkoła. Trzeba kształcić się, nie ma wyjścia. Oby dało się w rok. Jakby ktoś zrobił taką szkołę zaoczną w rok i mógł kupić gospodarstwo to proszę o info.
Pozdrawiam i wielu pipsów.
PS. Potraktuj to proszę na wesoło. Widzę, że zaczynasz oszczędzać na grubości linii :564: Progres w metodzie jest. :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 02.08.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

krab29 a moze poczytaj co w goglach pisza , moze nie musisz tego wyksztalcenia teraz miec
https://www.obserwatorfinansowy.pl/tema ... sady-luki/
https://www.polskieradio24.pl/42/273/Ar ... ch-rolnych
bo jest taka mozliwosc ze nim ty szkole skonczysz bedziesz mogl tym rolnikiem zostac jak tego chcesz :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 02.08.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Dziękuję ci XAB za pomoc. Wiem, że taką zgodę można uzyskać w czymś podobnym do ANR, ale jak dla mnie trzeba mieć układy lub kopertówen. W "twoim" artykule z ANR było napisane, że większość gospodarstw było około 2,6ha, przy 8ha były problemy ze zgodą. Mnie interesowało by tak z 5-10ha. Czyli kłopoty. Wolę już przez rok pochodzić do szkoły i mieć możliwość bez żadnych szemranych ruchów. Nastawiam się na to i chcę mieć pewność, że będzie to możliwe. Obdzwonię szkoły w rejonie czy mają roczne "centrum kształcenia zawodowego" z uzyskaniem tytułu technika/zawodu upoważniającego do zakupu. Papier mi wystarczy.
Dziękuję za pomoc. Szerokości
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 02.08.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

ciekawe czy strzelaniny w USA cokolwiek …. cokolwiek chociaż
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Zablokowany