DayTrading: Piątek 02.07.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 02.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

N T pisze:
02 lip 2021, 12:49
Kermit pisze:
02 lip 2021, 12:40
poszło L na kablu po 1.3740, SL 1.37, TP open pod obrone linii trendu z wykresu dziennego
Nie wiem gdzie celujesz ale ja widze Kabla po 1.3500. Wcześniej pustka. Euro bezpieczniejsze na L tak myślę.
Dla mnie 40 pipsów ryzyka w takim miejscu to promocja. A jak nie wejdzie to trudno. Inwestuje pod to co ja widzę na wykresie i czego sie spodziewam, a nie pod oczekiwania innych

kabel dzienny - wsparcie
https://www.tradingview.com/x/oyVOMdrL/

kabel h1 - zwierzak, klin, dywergencja
https://www.tradingview.com/x/4PNTNVim/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 02.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nie przeciagajcie postowm bo za duzo tego
fed nie ma teraz wyjscia napompowali kasy na rynek ze teraz nie moga sie z tego za szybko wycofac a ze krachu nie bylo choc powinien to jakos to wszystko na razie zamietli pod dywan
wiec dlugo beda udawac ze jest ok
na razie to robia sobie czeski film na edku
udaja ze chca spadac a jak bedzie to raczej po niedzieli bedziemy wiedziec :568:
bo takie spadki po 5-10pip w dzien to przeciez zarty z forexu czy z at
bo jak ma byc dolar silniejszy to 50-100pip w dol i wtedy jest to prawda
moje 1,1818 zaporowe nawet jeszcze nie dotknęli ale niby chca :) to bylo 3 zejscie dzis :idea:
Ostatnio zmieniony 02 lip 2021, 13:31 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Piątek 02.07.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

Kermit pisze:
02 lip 2021, 13:19
N T pisze:
02 lip 2021, 12:49
Kermit pisze:
02 lip 2021, 12:40
poszło L na kablu po 1.3740, SL 1.37, TP open pod obrone linii trendu z wykresu dziennego
Nie wiem gdzie celujesz ale ja widze Kabla po 1.3500. Wcześniej pustka. Euro bezpieczniejsze na L tak myślę.
Dla mnie 40 pipsów ryzyka w takim miejscu to promocja. A jak nie wejdzie to trudno. Inwestuje pod to co ja widzę na wykresie i czego sie spodziewam, a nie pod oczekiwania innych

kabel dzienny - wsparcie
https://www.tradingview.com/x/oyVOMdrL/

kabel h1 - zwierzak, klin, dywergencja
https://www.tradingview.com/x/4PNTNVim/
Czaje, no zobaczymy. Ja tam widzę RGRA na Daily który ma jeszcze sporo miejsca. Zmienię zdanie po jakiejś mocniejszej świecy up, później korekcie i dopiero bym wchodził.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 02.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kabel zabezpieczony na BE, edek TP wrzucone jak narazie na 1.1910
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 02.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 02.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

uwielbiam tę ich bajerlandie / moc dolara/
i jak ktos slabo widzi to w chwile zrobiło sie u mnie plus 7k na pozycjach otwartych AMEN
https://zapodaj.net/637bdd05f4915.jpg.html
szkoda tylko ze u tego broka muszę po 1pozycji kasowac :( bo jak zaczalem to mialem juz tylko plus 5k
ale jak to mówia nie badz ch,,, chytry
i tak bedzie dniowka super gitttttttttttt
czy panowie juz wyleczeni ze zludzen ze edek bedzie dalej spadal czy dalej 1,17 w toku :P
Ostatnio zmieniony 02 lip 2021, 14:54 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 02.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

na wykresach obecnie takie nudy ze wszyscy z wypiekami obserwuja czy masz 7k czy może dziś tylko 5k... podobno pieniądz lubi cisze ;)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 02.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Kermit pisze:
02 lip 2021, 14:46
na wykresach obecnie takie nudy ze wszyscy z wypiekami obserwuja czy masz 7k czy może dziś tylko 5k... podobno pieniądz lubi cisze ;)
kermit nie liczylem na takie zyski dzis wcale wiec to mi lotto
wazne ze kierunek gramy dobry wiec z locika zostawię nim zniknę :(
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

SzpilaCz
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 30 lip 2020, 17:15

Re: DayTrading: Piątek 02.07.2021

Nieprzeczytany post autor: SzpilaCz »

Na razie grają tak jak myślałem, zbili cenę maksymalnie jak się da przed NFP. Teraz jedynie pytanie pozostaje czy idzie odwrót trendu i w końcu będzie konkretniejsza korekta, czy jeszcze będą chcieli wrócić na dół.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 02.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

u mnie pozamiatane
https://zapodaj.net/6871b1f36a4cd.jpg.html
1lka na edku i ropa ski
z/s na 5k wyszlo z dt
z otwartych wyzej 2k na plusie
a ze jeszcze ropka kochana wali w dól to moze troszke dołoze na dt / ale pomysle czy warto juz gasic
udanego weekendu
Ostatnio zmieniony 02 lip 2021, 15:10 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany