DayTrading: Piątek 01.05.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Maksimus
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 04 kwie 2014, 14:14

Re: DayTrading: Piątek 01.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Maksimus »

Jaki pomysł na gbpusd i/lub gbpjpy?
Time is Money.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 01.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Maksimus pisze:
01 maja 2020, 20:14
Jaki pomysł na gbpusd
https://www.tradingview.com/x/he3VSN6b/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: DayTrading: Piątek 01.05.2020

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Kermit wrócił szok pamiętam Cię z czasów kamienia łupanego na tym forum :D :D :D
mam własny kanał na Discordzie jakbyś chciał sobie poklikać u mnie z ekipą z całego świata pisz na priv a jak nie to nie :p
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 01.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Czas najwyższy rozpocząć krach.
Sezon wyciągania trupów z szaf uważam za otwarty
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Piątek 01.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

uczę się

maniekjg
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:10

Re: DayTrading: Piątek 01.05.2020

Nieprzeczytany post autor: maniekjg »

Bemowo1 pisze:
01 maja 2020, 23:09
Czas najwyższy rozpocząć krach.
Sezon wyciągania trupów z szaf uważam za otwarty
Na pewno ?

post985006.html#p985006
Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi "rekomendacji". Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 01.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pinzielonybox pisze:
02 maja 2020, 01:27
jakby ktokolwiek mial watpliwosci

https://www.investing.com/analysis/fed- ... -200523327
WATPLIWOSCI trzeba miec zawsze
przypominam od 5 maja banki dostaja do obrotu nowa kase z drukarki
nowego szczytu na indexach raczej juz nie zrobia ale to slynne B - w abc -CZEMU BY NIE
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

coolcov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 26 sty 2015, 11:05

Re: DayTrading: Piątek 01.05.2020

Nieprzeczytany post autor: coolcov »

Witam Wszystkich serdecznie! Jestem tutaj ostatnio bardzo rzadkim gościem, ale wchodzę tylko wtedy gdy na parze, na której "siedzę" czyli na edku dzieje się coś ciekawego. Dawno nie gościłem i zobaczyłem że jest dyskusja o edku, więc chciałem przedstawić swój pogląd. Oczywiście jak to na forexie bywa mogę się bardzo mylić ale, analizuj to od kilku tygodni i jeżeli to była akumulacja??? (bo do końca nie wiem - ale tak mi się wydaje patrząc na fale i wolumeny) to właśnie powinien rozpocząć się proces testowania podaży, czyli próby wejścia w obszary, w których były duże wolumeny. Wiem że narażam się znów na krytykę (dlatego tak rzadko tu bywam) ale przedstawiam Wam swój pogląd na edka i jego fale.
Wg mnie nie wybijemy już niższego dna tylko żeby wszystkich zmylić stestujemy poziom 1.08490 i wg mnie będzie to już obecnie najniższy punkt do którego edek (powinien) dojść. Moim sktromnym zdaniem powinien dojśc dokładnie do geometrii 0.577 tego ruchu wzrostowego który był w tym tygodniu. Narysowałem poglądowo to co ja uważam. Nie wiem, który test będzie niższy, czy pierwszy, czy drugi a być może będzie tylko jeden ????? Ale uważam że powinniśmy mieć na względzie poziom, który podałem. Jest on bardzo ważny.Nie wiem na ile ten wzrost, który narysowałem będzie trwały. To wszystko. Pozdrawiam Wszystkich. Nie dajcie się nabrać na fałszywe ruchy, które mogą potrwać nawet gdzieś do 21 maja (na moje oko). Pozdro
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
VSA

maniekjg
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:10

Re: DayTrading: Piątek 01.05.2020

Nieprzeczytany post autor: maniekjg »

coolcov pisze:
02 maja 2020, 15:08
Witam Wszystkich serdecznie! Jestem tutaj ostatnio bardzo rzadkim gościem, ale wchodzę tylko wtedy gdy na parze, na której "siedzę" czyli na edku dzieje się coś ciekawego. Dawno nie gościłem i zobaczyłem że jest dyskusja o edku, więc chciałem przedstawić swój pogląd. Oczywiście jak to na forexie bywa mogę się bardzo mylić ale, analizuj to od kilku tygodni i jeżeli to była akumulacja??? (bo do końca nie wiem - ale tak mi się wydaje patrząc na fale i wolumeny) to właśnie powinien rozpocząć się proces testowania podaży, czyli próby wejścia w obszary, w których były duże wolumeny. Wiem że narażam się znów na krytykę (dlatego tak rzadko tu bywam) ale przedstawiam Wam swój pogląd na edka i jego fale.
Wg mnie nie wybijemy już niższego dna tylko żeby wszystkich zmylić stestujemy poziom 1.08490 i wg mnie będzie to już obecnie najniższy punkt do którego edek (powinien) dojść. Moim sktromnym zdaniem powinien dojśc dokładnie do geometrii 0.577 tego ruchu wzrostowego który był w tym tygodniu. Narysowałem poglądowo to co ja uważam. Nie wiem, który test będzie niższy, czy pierwszy, czy drugi a być może będzie tylko jeden ????? Ale uważam że powinniśmy mieć na względzie poziom, który podałem. Jest on bardzo ważny.Nie wiem na ile ten wzrost, który narysowałem będzie trwały. To wszystko. Pozdrawiam Wszystkich. Nie dajcie się nabrać na fałszywe ruchy, które mogą potrwać nawet gdzieś do 21 maja (na moje oko). Pozdro
Dzieje się ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi "rekomendacji". Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 01.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

colcow PISZESZ

Wiem że narażam się znów na krytykę (dlatego tak rzadko tu bywam) ale przedstawiam Wam swój pogląd na edka i jego fale.
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
czy TY troszke nie przesadzasz z ta krytyką
przeciez to normalne zwłaszcza na fx za ktos moze to widzec inaczej niz TY
To przewaznie nie ma nic wspolnego z krytyka po to jest forum zeby zglaszac swoje zalozenia i nie obrazac sie o jakiekolwiek uwagi zwłaszcza merytoryczne
wazne jest jak Ty swoje zalozenie wykorzystasz w POZYCJONOWANIU
a nie jak ktos je ocenia EOT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany