DayTrading: Czwartek 8.11.2012

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 09 lis 2012, 10:05

Wzrost
23
40%
Bez zmian
5
9%
Spadek
29
51%
 
Liczba głosów: 57


Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Czwartek 8.11.2012

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Scorpiman pisze:
MERLIN pisze:może się mylę ale przypomina to klin na edku wykres H1 8)
tak o tym pisałem dzisiaj
za wzrostami stoi jeszcze motyl na h4 ,tylko pytanie czy to koniec :?: 127 .2 fibo ale max jego wynosi do 161.8 fibo 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
EnergyMustFlow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 lip 2012, 11:34

Re: DayTrading: Czwartek 8.11.2012

Nieprzeczytany post autor: EnergyMustFlow »

Witam


Czy zauważyliście, że obecne spadki przypominają te z 2 połowy czerwcza 2012? Niby spada a nie spada. Wtedy też mieliśmy chilowe osłabienie volumenu a potem bum! 250 pipów świeca dzienna w górę i potem dalej spadki... To historia... ale..


Pozdrawiam
"Wykorzystaj pierwsze momenty na obserwację. Możesz przez to stracić wiele okazji do szybkiego zwycięstwa, lecz chwile obserwacji są gwarancją sukcesu. Nie śpiesz się i bądź pewny swego".
Diuna - Frank Herbert

menago
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 883
Rejestracja: 15 paź 2012, 10:44

Re: DayTrading: Czwartek 8.11.2012

Nieprzeczytany post autor: menago »

wiem o co chodzi ale troche wysoko 13xx 2 tygodnie :) przy tych nastrojach SP500 muslal by tez na 1420-30 worcic hmm[/quote]

jak jutro bedzie mloteczek,to damy rade,zreszta jak jest trend wzrostowy,to szybciej osiagamy szczyty,korekty tworza sie wolniej przy spadkowym na odwrót ,a co do S&P ,to po 3 miesiecznych wzrostach ,korekta sie nalezala,a chyba ktos tu wrzucil wykres i tam tez zobaczysz ze tworzy korekta c,po mojemu moze nawet gdzies sie skonczyc w okolicach 1350,pozniej up,to moze......... ja mowie max 2tyg,pozniej moze byc i roznie

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Czwartek 8.11.2012

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

menago pisze:wiem o co chodzi ale troche wysoko 13xx 2 tygodnie :) przy tych nastrojach SP500 muslal by tez na 1420-30 worcic hmm
jak jutro bedzie mloteczek,to damy rade,zreszta jak jest trend wzrostowy,to szybciej osiagamy szczyty,korekty tworza sie wolniej przy spadkowym na odwrót ,a co do S&P ,to po 3 miesiecznych wzrostach ,korekta sie nalezala,a chyba ktos tu wrzucil wykres i tam tez zobaczysz ze tworzy korekta c,po mojemu moze nawet gdzies sie skonczyc w okolicach 1350,pozniej up,to moze......... ja mowie max 2tyg,pozniej moze byc i roznie[/quote]
sp500 raczej ciężko żeby wróciło motyl wersja spadkowa :!:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

marekdt
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1187
Rejestracja: 30 sty 2011, 15:14

Re: DayTrading: Czwartek 8.11.2012

Nieprzeczytany post autor: marekdt »

EnergyMustFlow pisze:Witam


Czy zauważyliście, że obecne spadki przypominają te z 2 połowy czerwcza 2012? Niby spada a nie spada. Wtedy też mieliśmy chilowe osłabienie volumenu a potem bum! 250 pipów świeca dzienna w górę i potem dalej spadki... To historia... ale..

Pozdrawiam
Właśnie taki byłby zasięg motyla spadkowego na USDCHF D1 - jeśli zostanie zrealizowany. - ok 250-300p na edku do jakieś 1.31 ?

Tylko wszędzie informują raczej o spadkach - min. do 1.250, 1.20 na EURUSD itd.
Dziś SBC poinformował, że będzie bronić 1.20... (EURCHF) a więc chyba przewidują, że kroi się coś grubszego... ? [kolejny wstrząs?] (walka o budzet UE i możliwe veto Camerona [GB]?)
Euro Road Map- 16-wk M/A (avge ccy cycle) B'band overlay & modifed "Ichi" cloud
Senkou span 200-wks gives a long term support/resistance view (useful for hedgers)
We've got 3 weeks of down candles, these patterns normally extend to 4 or 5
Bolli band +1.6 Sep 2011, hit -3.0 within a week (remained there another 4 weeks)
Bolli band +3.0 Sep 2012 - only half way to target  - B'Band on16-wk M/A  -1.2732
Minimum target -1.0 B'Band (1.2450) but should test -2.0/-3.0 (1.2175/1.1900)
Pojawia się jeszcze jedna rzecz - możliwość cięcia stóp przez EBC na następnym spotkaniu:
Oraz fiscal cliff... więc znów będzie szarpanina.
EUR/USD -0.16%, USD/JPY -0.77%, EUR/JPY -0.96%, .DXY +0.05%
Another bad day for risk, bonds bid up on fiscal cliff fear, S&P 500 -0.73%
Draghi open to ECB rate cut, done helping Greece
China October data set to confirm bets on recovery
S&P: likely US will avoid most fiscal cliff effects
Quo Vadis? Już wiesz ?
"Rynek nagradza cierpliwych"
↱↴↱↴ więc siedź na dupie i czekaj↱↴↱↴↴↴

menago
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 883
Rejestracja: 15 paź 2012, 10:44

Re: DayTrading: Czwartek 8.11.2012

Nieprzeczytany post autor: menago »

MERLIN pisze:
menago pisze:wiem o co chodzi ale troche wysoko 13xx 2 tygodnie :) przy tych nastrojach SP500 muslal by tez na 1420-30 worcic hmm
jak jutro bedzie mloteczek,to damy rade,zreszta jak jest trend wzrostowy,to szybciej osiagamy szczyty,korekty tworza sie wolniej przy spadkowym na odwrót ,a co do S&P ,to po 3 miesiecznych wzrostach ,korekta sie nalezala,a chyba ktos tu wrzucil wykres i tam tez zobaczysz ze tworzy korekta c,po mojemu moze nawet gdzies sie skonczyc w okolicach 1350,pozniej up,to moze......... ja mowie max 2tyg,pozniej moze byc i roznie
sp500 raczej ciężko żeby wróciło motyl wersja spadkowa :!:[/quote]
\
,,nio ,to ja uwazam ze spadki skoncza sie w okolicach 1350,tam przebiega linia terendu srednioterminowego na w1 ,wszystko juz zanami,czyli czas na wzrosty,jak ja przebijemy to jeszcze jest lina tredu wzrostowego na m1,na teraz gdzies okolice 1260,ale nie powinno byc tak zle,,na daxie prostakat i go pilnuja,narazie sie nie koleruje z S&P,a w koncu to europa,poza tym moze czekaja az s7p,odbije i atak na kolejne szczyty.....

tylko tak jak pisalem wczesniej wszystko zalezy od jutra,jak dla mnie,skonczyly sie fundamenty,czas na AT,
jak juto bedzie oki to edek max 2tyg 13170
Ostatnio zmieniony 08 lis 2012, 21:55 przez menago, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wuhu
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 21 sty 2010, 08:42

Re: DayTrading: Czwartek 8.11.2012

Nieprzeczytany post autor: wuhu »

sp500 już dawno jest w spadkowym więc do dzieła:)
“Więcej wart jest cierpliwy niż bohater, a ten, kto opanowuje siebie samego, więcej znaczy niż zdobywca miasta.” - SALOMON Księga Przypowieści 16:32

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Czwartek 8.11.2012

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

menago pisze:
MERLIN pisze:
menago pisze:wiem o co chodzi ale troche wysoko 13xx 2 tygodnie :) przy tych nastrojach SP500 muslal by tez na 1420-30 worcic hmm
jak jutro bedzie mloteczek,to damy rade,zreszta jak jest trend wzrostowy,to szybciej osiagamy szczyty,korekty tworza sie wolniej przy spadkowym na odwrót ,a co do S&P ,to po 3 miesiecznych wzrostach ,korekta sie nalezala,a chyba ktos tu wrzucil wykres i tam tez zobaczysz ze tworzy korekta c,po mojemu moze nawet gdzies sie skonczyc w okolicach 1350,pozniej up,to moze......... ja mowie max 2tyg,pozniej moze byc i roznie
sp500 raczej ciężko żeby wróciło motyl wersja spadkowa :!:
\
,,nio ,to ja uwazam ze spadki skoncza sie w okolicach 1350,tam przebiega linia terendu srednioterminowego na w1 ,wszystko juz zanami,czyli czas na wzrosty,jak ja przebijemy to jeszcze jest lina tredu wzrostowego na m1,na teraz gdzies okolice 1260,ale nie powinno byc tak zle,,na daxie prostakat i go pilnuja,narazie sie nie koleruje z S&P,a w koncu to europa,poza tym moze czekaja az s7p,odbije i atak na kolejne szczyty.....[/quote]
mam podobne zdanie, możliwość :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Czwartek 8.11.2012

Nieprzeczytany post autor: crok. »

pewnie z tym clifem to chodzi o to , ze zdoluja edka potem oglosza , ze dodrukuja kupe pustego $ i zacznie sie umacnianie euro :) czyli usa wyjdzie obronna reka :) ciekawe tylko do ile wytrzyma japonia ... ile musza jeszcze utrzymywac pejsatych kolegow skupujac ich makulature....
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Zablokowany