DayTrading: Czwartek 30.09.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 30.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

NIE MAM CZASU NA GLUPOTY na razie z ffoxa moge pisac starczy
NAVIK
CHYBA TE DZIADY ZDAZA TE 14500 Twoje na nygusie zrobic jeszcze jutro zostalo
nawijaj bo miales dzis byc w domu
ladnie kosza znowu
karwa ale zabawa trzymacie sie ja jutro do obiadku narka
mi tylko edek wisi reszta a piepszyc jutrzejsze straty czeka na uppppppppppppppp
porozrzucany towar na 50-100 pip ale dzis spie n
EDEK
tu juz tylko 10k brzeczy a wyzej 20 sporo bylo w porywach i 25 karwa ale juz jest git
https://zapodaj.net/5b33552ac4264.jpg.html
JUTRO Z POL ZREDUKUJE A POL ZOSTAWIE AZ KIEDYS UROSNIE :564:
MAM 15K NA KUPNO TO MOG MNIE CMOKNAC
ostatni raz dalem sie tak wpuscic w maliny :idea:
6sranych elek mi zostalo to 3 i mam gdzies bo poczekam az tam rynek kiedys pojdzie
na 120 pipsow mnie rynek rozjechal i to na czym na edku
karwa nie pamietam by kiedys w zyciu tak bylo / bo przeciez ja tne pozycje i nigdy nie cz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: czekam
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 30.09.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Xab jestem w domu ale tak wyje*any ,że szkoda gadać i jasnosci umysłu nie mam , tym bardziej że od poniedziałku sporadycznie tylko obserwowałem wykresy ( brak czasu)
Z D1 widze zasięg do 14517 ( ale to d1 - dla dtrejdera grającego na m5 tak jak Ty to cała wieczność :p :564: )
Jesteśmy w takim miejscu i czasie ( poziom 14700, koniec miesiąca i ostatnia sesja ) ze można cuda prorokować a i tak nie wiadomo jak otworzą kolejny dzien i sesje.
Na h1 ani na h4 nie widze kompletnie nic sensownego na ten moment czego można byłoby sie uczepić i szukać/ traktowac jako sygnał wzrostowy. Absolutnie nic nie mam na wzrosty wyrysowanego :!:
Zeszli poniżej 14700 i ....i se tam siedzą , jeżeli nie wrócą powyżej 14700 no to 14517( D1) wydaje mi sie ze bedą próbować robic .
A jak bedzie to jak zwykle czas pokaże,
Mysle ,że trzymali za pysk indeksy żeby nie masakrować swieczki miesiecznej
ja jestem BP na teraz .
....i mysle ze nadszedł czas dla mnie żeby sie wyspac i odpocząć po trasie :p
do jutra :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany