DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

eduardo - https://invst.ly/sn39i - Wiem, że 3 XI, ale już trwają i z tego co pamietam to można sprawdzić kto na kogo głosował. Nie wiem czy przed 3 XI czy od razu. Grubasy na pewno wiedzą co wychodzi z komputrów.
Kermit - na MN jakiś knot od dołu raczej powinien być. Jutro zamyka się W i MN. Cóż, nie dyskutuję z Tobą, bo zawsze przegrywałem, ale było by złamanie trendu z 1,20 - no chyba, że fałszywe.
Czas pokaże, na tę chwilę trzymam eski. Bliżej mi do trisidginto.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

wystarczy ze z tej miesiecznej zrobia doji i wiesz ze nic nie wiesz bo moze w nastepnym miesiacu poleciec na 1.19 lub na 1.15 :)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

Świeżak44 pisze:
29 paź 2020, 00:58
XAB, ty jesteś krętacz. Pisałeś od rana jak to L-ki bierzesz, a oni się zwalili jak kamień. Nie pokażesz statemetu za wczorajszy dzień, bo by wyszło, że nie umiesz grać. A tu analiza gry Zaorskiego dzisiaj.
Wszedł rano przed 9:00, i tuż po 9:00 w parę L-ek, życzeniowo i zafiksował się na swoim scenariuszu. Potem jeszcze dołożył p oparu godzinach, zgridował i dalej się upierał, ze odbiją. Nie odbili. Skąd my to znamy??? Każdy to przerabiał. Jak amerykańce sobie po południu obiora jakis kierunek to jadą do końca. To ich zwyczaj. W góre czy w dół tak samo. Błędem było wchodzenie na ślepo w okolicach 9:00, przed zobaczeniem co jest grane. A były grane znowu spadki. Zbyt duża pewność siebie, niechęć do zmiany scenariusza- to przyczyna nieszczęścia. Ja też pare razy próbowąłem brać L jak podbijali, i pare razy zaliczyłem SL, bo zawsze były stawiane. Efekt: pół konta zniknęło, ale nie całe. Dla mnie jedyna sensowna i bezpieczna metoda to skalpowanie i ciągłe siedzenie nad wykresem. Inaczej są straty i uwalenia. A XAB nie ma pojęcia jak ten DAX dzisiaj miał chodzić a wczoraj też spadków nie przewidział. Poka statement XAB.
Swiezak zacznij grac w realu i wtedy pokaz statement i ja ci tez pokaze z demo mnie nie interesuje
A tak pochopnie kogos nie osadzajj --- CZEKAM NA REAL :564:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
29 paź 2020, 16:48
te pozycje zostaja kto czyta zapamietac poziomy bo one moga byc dluzej na tablicy
zwi :D erzen
https://iv.pl/image/resztki.Gto3zhE
TRIS tez zdrówka zyczę
dt na us30
tak przy okazji
tylko straz zostaje
klin w sumie jest hmm podazowy :?:
https://iv.pl/image/us30grudni.GtodFqB

doktorek
to nawet szkoda przytaczac te bzdety
nie tylko ja to pisalem ze swiezak do gry w realu sie nie nadawał i nie nadaje dalej
sprzedales ? realnie dolce bo ja polowe juz tak dzisiaj znowu wrzucilem
swiezy na demo moze sobie pohasać bo to nie boli ale to wszystko co on moze
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

eur/dol / mam lke juz
moje zalozenie jest abc i dalej uwazam ze w listopadzie /moze w drugiej połowce pojda juz w dól
to h1 wykres
https://iv.pl/image/eurdolll.Gtodnvf
z poziomych kresek gdyby spadalo to bede juz bronil wsparcia na 1,162xx bo jest :568:
nawet byloby dobrze wg mnie gdyby na te poziomy zeszli to juz by sie oddalili od tego 1,19 ktore zawisło
taki mi sie przekaz i zasieg na h3 rysuje jak widac glowny kl czerw spadkowy
https://iv.pl/image/edek-dluga.GtodbvT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

trisidginto
Gaduła
Gaduła
Posty: 358
Rejestracja: 26 lut 2019, 09:48

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: trisidginto »

Kermit pisze:
29 paź 2020, 17:41
wystarczy ze z tej miesiecznej zrobia doji i wiesz ze nic nie wiesz bo moze w nastepnym miesiacu poleciec na 1.19 lub na 1.15 :)
Kermit - chyba masz racje, ze jutro w gore, a poniedzialek moze byc i to i to - dlatego pytalam Cie wczoraj o Crab – co sądzisz

Co zobaczymy w poniedziałek i wtorek ? wycene rynkowa szans Trumpa :D

Wykres Szulera jednak sklania mnie, ze Crab będzie zrealizowany

Pozdro dla wszystkich

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit pisze:
29 paź 2020, 17:41
wystarczy ze z tej miesiecznej zrobia doji i wiesz ze nic nie wiesz bo moze w nastepnym miesiacu poleciec na 1.19 lub na 1.15 :)
I właśnie jest to niepocieszająca wiadomość. Zobaczymy co przyniesie jutro.
Pozdrawiam i zieloności :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

do bolka 26
sorki zapomnialem
masz to eur/pl niby jest jeszcze ta opcja ze poojda w fiolecik ale wydaje mi sie ze juz zrobilo sie za ciasno zas spadac umie szybko
https://iv.pl/image/eurplllll.GtodY6r
pisalem ze na syst mam tera lki na us30 po przeczyszczeniu jest tak
https://iv.pl/image/system.Gtox4mY
mam tam tez lki daxa i tez troche jest
Ostatnio zmieniony 29 paź 2020, 18:51 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Bolek26
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 18 lut 2019, 17:27

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Bolek26 »

Dzięki Bax . Sprzedałem 50%
W końcu mogę pisać na ogólnym !
Witam wszystkich
Ostatnio zmieniony 29 paź 2020, 19:01 przez Bolek26, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany