DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »


XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

peps
spadaj koncze 1 grudnia i najwyzej zapisze straty albo cos zostawie bo i tak bede przeciez pykal tylko sporo mniej a na przyszly rok juz
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »


Awatar użytkownika
jędrula
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 05 gru 2018, 00:47

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: jędrula »

XAB pisze:
28 lis 2019, 17:10
dolce
a to juz zobaczyl ?
a tyla ?
https://iv.pl/image/GrzS9xF
fiolecik ja kochac juz :D :D :D :D strat 14xx na obu dyszlach teraz :(
i juz wyciszenie czyli maks to nizej 20 str
srednia na wykresowy prawie 3,926 czyli juz normalne wejscie w poz tu :568:
i niech ten edek na te 1,1020 choc pojdzie to teren przeczysci sie bo poustawialem oczkujace juz
Buahahahaha BAX widze, zyczeniowo i usrednianie. Fajnie, ze pokazujesz, mozna zobaczyc szkole zielonego w praktyce 😂😂😂. Pewnie takich eksperymentatorow jest wiecej co wchodza jak na jeden akord, bo zielony wrzucil. :509:

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Nie śmiej się Jedrula stara szkoła AT mówi: Co by głębiej zanurkować... waluta najpierw musi się wybić ;-)
"If music is dying musicians are killing it" - MP

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

spoko JEDRULA TYLKO TY JEDEN TU MISZCZ
od pisania glupot to inna bajka ale nie przejmuj sie i tak cie tu znaja
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

US500 to tak sztucznie idzie w górę że aż żal na to patrzeć ....................................
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Myślę, że w ostatecznym rozrachunku, to wrzucane tutaj analizy są najlepszym papierkiem lakmusowym dla postrzegania danego tradera przez innych.
Bez wdawania się w szczegóły, za ile i po ile. Chodzi o look na dany walor, kolejny i kolejny. Po iluś takich wrzutkach widać, kto jak mniej więcej gra - łapie noże, czy wchodzi z trendem, jak rysuje formacje - pod siebie, czy pod rynek.
I w końcu - jakie ma pojęcie o AT.
Bo z małymi wyjątkami wszyscy na niej bazują, a co poniektórzy mają zawsze jakieś formacje na podorędziu. Jak nie klin, to motyl, później filiżanka, a w końcu krokodyl jako gwarant ostatecznego sukcesu :lol:
Byle tylko dopasować rynek do swojej wizji, aż cena w końcu gdzieś odbija i voilla.

Zdaje się, że Tomasz napisał o bezzasadności dociekania konkretnych kwot na zleceniu, bo z założenia, każdy kto tutaj wrzuca swoją analizę, przykłada do niej wagę.
Jakie znaczenie ma dla nas i przede wszystkim rynku, czy dana analiza jest poparta wejściem real za 0.10 lota, 3 loty, czy może 80 lotów wirtualnego hajsu?
Dla mnie merytorycznie żadna.

Wychodzę też z założenia, że warto później odnieść się do swojej pierwotnej wersji, jak cena się zachowała i co dalej. Nie każdy to robi, ja też nie zawsze mam czas i ochotę na takie prowadzenie. A to jest naprawdę dobre.


Na dziś atrakcji wykresowych chyba już nie będzie, G/XXX zachowały się przewidywalnie na oporach i poszły na lekkich korektach w dół, kto był bystry ten coś przyskubał, kto ćwiczy cierpliwość, ten dalej tkwi na E/U w dziennym zasięgu 15p :wink:
PipsKong pisze:
28 lis 2019, 17:44
US500 to tak sztucznie idzie w górę że aż żal na to patrzeć ....................................
Sądzisz, że pompują ją dolcami z Monopoly? :D

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

cajto pisze:
28 lis 2019, 17:45
PipsKong pisze:
28 lis 2019, 17:44
US500 to tak sztucznie idzie w górę że aż żal na to patrzeć ....................................
Sądzisz, że pompują ją dolcami z Monopoly? :D
bardzo możliwe :D
pytanie kto na koniec gry będzie bankrut :mrgreen:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Kongu - jesteś dalej z L na Gazie?

Zablokowany