DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Gotti
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 24 lut 2019, 12:15

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Gotti »

Nieśmiertelny Trader pisze:
28 lis 2019, 11:39
Ja bym uważał z shortami na edku bo mamy trend up na m15, w zasadzie można go tez ubrać w h1. Jestem ciekaw czy rynek zaskoczy bez Ameryki.
Ostrożność niech zachowają Ci w Lkach na edku, nie wiadomo ile trzeba będzie tego SL obniżyć ;)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

no to chyba dzis po robocie swieto usa i chyba mozna mykac nara
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

SEROL666 pisze:
28 lis 2019, 11:59
Jeżeli ktoś lubi długi termin tu EUR/GBP jest na wsparciu. Ostatnio 2 miesiące trwało aby ostro w górę pójść. :roll:
Też obserwuję ale czekam na 0.8400. Kabel też mniej więcej proporcjonalnie ma w takich okolicach short, w sensie zaczyna się strefa podażowa.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

NT - widze ze sodówka uderzyła po 2-3 udanych trejdach i zamiast skupic sie na sytuacji na wykresach i ewentuanie podyskutowac merytorycznie jak to mialo miejsce wczesniej to zaczynasz komentowac z uszczypliwosciami to co robia inni. To ze blondasek tylko komentowac potrafi bo wykres wrzuca raz na kwartał bedac zajetym ciaglym analizowaniem pozycji innych to wiadomo nie od dzis, ale ze Ty dajesz sie wciagnac w głupie dysputy to juz troche zaskoczony jestem bo mialem Cie za bardziej zrownowazonego emocjonalnie. Ciekawe czy te Twoje cugle pamietaja jak przez kilka tygodni regularnie łapałeś S na usdcad gdy lecial 250 pipsow w gore. O spadkach na ujku nie wspomne. Wiec ochłoń troche, zejdz na ziemie i może zjedz snickersa. Bez odbioru
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

SEROL666 pisze:
28 lis 2019, 11:59
Jeżeli ktoś lubi długi termin tu EUR/GBP jest na wsparciu. Ostatnio 2 miesiące trwało aby ostro w górę pójść. :roll:
Jutro zamykają miesięczną, wątpię, żeby ją znacząco zmienili. Jeśli złamią to wsparcie... spadkowe V ze szczytu na najwyższym TFie. IMO realizacja takiej formacji, to długoterminowe S.
Na funcie wysokie TFy są pro L :roll:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Gotti
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 24 lut 2019, 12:15

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Gotti »

W poście NT nie ma nic co byłoby nie na miejscu.
Jak wtopi to sam sie przyznaje, nie trzeba go przywoływać do porządku, dobry chłopaczyna jest i kulturalny. A snickers nie jednemu bym polecił, to może nie było by tyle goryczy w postach na forum ;)

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kermit pisze:
28 lis 2019, 12:07
NT - widze ze sodówka uderzyła po 2-3 udanych trejdach i zamiast skupic sie na sytuacji na wykresach i ewentuanie podyskutowac merytorycznie jak to mialo miejsce wczesniej to zaczynasz komentowac z uszczypliwosciami to co robia inni. To ze blondasek tylko komentowac potrafi bo wykres wrzuca raz na kwartał bedac zajetym ciaglym analizowaniem pozycji innych to wiadomo nie od dzis, ale ze Ty dajesz sie wciagnac w głupie dysputy to juz troche zaskoczony jestem bo mialem Cie za bardziej zrownowazonego emocjonalnie. Ciekawe czy te Twoje cugle pamietaja jak przez kilka tygodni regularnie łapałeś S na usdcad gdy lecial 250 pipsow w gore. O spadkach na ujku nie wspomne. Wiec ochłoń troche, zejdz na ziemie i może zjedz snickersa. Bez odbioru
Widzę ze podobne fake argumenty co w przypadku Cajto. Skąd Ty człowieku bierzesz te newsy o 2-3 trejdach jak było ich już ponad 200 od kiedy piszę regularniej. Co za wymysł z USDCAD? Raz grałem USDCAD w ciągu ostatnich 3 miesięcy i na nim zarobiłem. Sodówka to uderzyła Tobie skoro silisz się na takie ''kłamstwa''. Jestem w stanie podjąć dosłownie z każdym forexowe rękawice bo wiem że mogę wygrać ale się tym nie chełpię. Komentowałem jedynie Twoją skuteczność a raczej jej brak w ostatnim czasie z perspektywy DT. Może long term wygląda to inaczej. Wrzucałem Tutaj całą masę trejdów od A do Z. W journalu kilka prowadziłem krok po kroku. Wychodzę tam gdzie ty liczysz na dalszy kierunek po czym znowu wchodzę tam gdzie ty wchodziłeś bo nie zamykasz. Ja tak odbieram to co Tutaj piszesz. Czasem fajnie gdy Moje view pokrywa mi się z Twoim ale ja w przeciwieństwie do Ciebie wiem kiedy się z pozycji wycofać gdy ty dalej brniesz w zaparte. Jeśli na tej podstawie jacyś ''amatorzy'' podejmują decyzje to warto by mieli też inny pogląd zwłaszcza że zdecydowanie nie trafiasz ostatnio. Z resztą TY nie grasz DT tylko long term na którym Edek już dawno Cię pożarł swoim Swapem, którego tematu (Swapu) nawet nie podjąłeś gdy pytałem jakiś czas temu. Widzę znacznie więcej niż Ty na rynku, znacznie więcej. Ale jeśli zarabiasz to spoko. I nie były to uszczypliwości tylko suche fakty a nie bujdy na resorach którymi się podbierasz. Na rynku trzeba być elastycznym... Mierzyć, mierzyć i ciągle mierzyć. Tyle.

A za Snickersa dziękuję, wolę Toblerone ;)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Gotti pisze:
28 lis 2019, 11:33
Edek - obserwuje, if cena >= 1.1020 - ładuję S.
SL 15 pipsow TP 45. Pod korek, wiadomo.
https://www.tradingview.com/x/UbAULt2m/
Jeszcze troche i możesz przestawiać SL na BE ;)
Bardzo ładnie i graty ;)

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: crok. »

gdzie jest kapitał? nic na parach sie nie dzieje , nuda pany , gdzie teraz dobijaja leszczea jak franki zalatwione, wuro pogrzebane , lira lezy ?
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Sinus pisze:
28 lis 2019, 00:18
Fajny ruch na indeksach. Idź pan w CH...j z takim graniem.
..i na Edku i na złocie itd itp. Taka to gra. Zawsze zrobia coś niespodziewanego, żeby ogołocić ulice.
Dlatego wracam do pomysłu z przeciwstawnymi zagraniami. Cieżko się przestawić, ale nie ma wyjścia..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany