DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PipsKong pisze:
28 lis 2019, 10:37
Kermit pisze:
28 lis 2019, 10:35
PipsKong pisze:
28 lis 2019, 10:32
czy edek dzisiaj 1.0960 ?:)
tak, niewatpliwie. Pakuj wszystko w S pod korek :wink:
re re kum kum... tylko mi nie mów że 1.1250 :mrgreen: :mrgreen:
Na rynkach obowiązuje zasada "nigdy nie mów nigdy"
Bo o SP500 na 3150 to kilka lat temu by sie pukano w głowe :)

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

G/A na oporach i teście TL.
Ogólnie cały koszyk G/X jest w okolicach oporów, na M30/H1 widać słabnący popyt, IMO kluczowe będzie zachowanie na lokalnych wsparciach.
Nie, jeszcze nie popłynąłem, ani nie zarobiłem :lol:

@Kongu - wątpię w takie poziomy w tym tygodniu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

PipsKong pisze:
28 lis 2019, 10:37
Kermit pisze:
28 lis 2019, 10:35
PipsKong pisze:
28 lis 2019, 10:32
czy edek dzisiaj 1.0960 ?:)
tak, niewatpliwie. Pakuj wszystko w S pod korek :wink:
re re kum kum... tylko mi nie mów że 1.1250 :mrgreen: :mrgreen:
napisalem Ci ładuj S pod korek i jak mawia klasyk "nic sie nie bój", najwyżej dopłacisz :wink:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Kermit pisze:
28 lis 2019, 10:45
napisalem Ci ładuj S pod korek i jak mawia klasyk "nic sie nie bój", najwyżej dopłacisz :wink:
nie dzięki, znam ten styl inwestowania "na dopłatkę" :mrgreen: :mrgreen:
teraz mam kilka kredycików :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :564: :564: :564:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

E/J - retest wybitych wsparć, jednocześnie lekko ponad nimi utworzone zostały lokalne opory. Możliwe scenariusze na screnie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

eur/dol ja bp
bo bez sensu trzymanka skoro pakuje ski na usd/pl
https://iv.pl/image/Grzn5Gr
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Cblondyn pisze:
28 lis 2019, 09:37
Nieśmiertelny Trader pisze:
28 lis 2019, 01:23
jędrula pisze:
28 lis 2019, 00:28

Niczego sie nie dowiesz.
To dyzurny klakier naszego foreksowego, zielonego Janosika, robi co do niego nalezy.
Gdyby tak podzielić paru userów na ''książkowe typy osobowości'' to pewnie i można by się doszukiwać fałszu. Jeden głupi, drugi bogaty, trzeci stary, czwarty technik, piąty niezrozumiały... i każdy jakoś tam odgrywa swoją rolę... tylko jaki to ma sens? Nie mam zielonego pojęcia kto się sugeruje wykresami Kermita w dziale DT nooo ale okej. Każdy raczej gra swoje i patrzy na resztę analiz z przymrużeniem oka. Piszę tutaj o zarabiających traderach. Fajnie jak czasem nasze view zgadza się z view innego dobrego tradera. Gorzej gdy wszyscy widzą to samo... i wtedy najczęściej nie wychodzi. Siedzą tutaj w większości ludzie którym się nudzi na co dzień. Sam to odczuwam od kilku miesięcy. Latem jeszcze wszystko super, słoneczko, można wyjść na rower, gdzieś się przejechać a w taką srakowatą pogodę jak obecnie nie pozostaje nic innego jak zrobić wypad na południe ;) ale jeśli nie to, to forum ;) Rozważam w przyszłym roku powrót do jakiegoś propa... właśnie po to by mieć do kogo gębę odezwać i się pośmiać. :564:
To ja ci napisze o co chodzi.
Co kto sobie maluje na wykresach to mnie czy innych niewiele interesuje. Może miec nawet narysowana goła d.... nic mi do tego :)
No chyba, że ktos używa tych samych narzędzi co ja i rysuje podobnie to wtedy z checią sie ogląda
Ale jesli ktoś pisze, że skutecznośc (powtarzalność) jakiegos układu wynosi 90%, rynek sie pomylił albo sie spoźnia dzień/tydzień/miesiąc czy rok to pisze komletne bzdury. ALbo coś ma do odklepania "bo musi" czy w ogóle sie porusza dzięki AT. To są jakies wydumane wizje niczym nie poparte. A z racji tego, że tu wielu zagląda i tylko czyta (nie udzielając się) to jesli ktoś napisze, że RGR sie rozgrywa do góry, Ziemia jest płaska czy stolicą Polski są Koluszki to ja zawsze sie odezwe. I jak widzisz nie tylko ja.
Są pewne granice bredni tym bardziej dla kogos kto wiele lat spędził z rynkami. I takich osób na forum jest całkiem sporo :)
Miłego dnia
Przecież wystarczy spojrzeć na ''zaklinanie ceny''. Skuteczność raczej na poziomie mocno poniżej 50%. Wiem o co chodzi ale to też dla mnie element folkloru ;) Sam mam jak teraz patrzę 69.05%. Generalnie też to wszystko widzę bo gdybym zmierzył moje posty wejść kontra tej osoby posty to wygrywam w cuglach. Dla mnie nie ma sensu czekać na ruch na 400 pipsów gdy w między czasie mogę ich ugrać 800. Zwycięzcą będzie ten który więcej zarobi a nie ten kto ''wytrzyma męczenie się na edku i finalnie złapie te 400 pipsów''. Sporo z nas tutaj wstawia dokładnie swoje wejścia a niektórzy tylko coś piszą... w Stylu ''wchodzę'' i nie wiadomo jaka cena, nie wiadomo nic. Każdy pisze co chce ale fakt że fałszywych guru lizać po tyłku się nie powinno. Też miałem wczoraj ubaw z tym gościem z kontem prawie 8 letnim i 15 postami z czego większość wczoraj ;) Niektórzy widocznie cierpią na ''megalomanię'' i tak się wyrażają w necie. Ja ostatnio cierpię na nudę to sobie piszę. W wakacje pisałem mało bo ciągle podróżowałem. Chyba czas do tego wrócić ;) :564:

-------------------------

Nie gram złota ale wczoraj zrobiłem sobie analizę i widzę je na poziomach 1361 i tam dopiero odbicie. Pasuje mi to do kolejnych szczytów na ujku który ostatnio koreluje perfekto. (Pary nie zawsze korelują ale tej akurat się przyglądam już ze 2 miesiące i działa). Ważne reagować na bieżąco i ruchy dla niektórych tutaj nie zauważalne czyli DT - często dają potężne profity. Oczywiście największe na parach z GBP - ten chodzi ładnie i równo i nie zaskakuje, czyli można dobrać lota do zasięgów bo ciągle są mniej więcej równe w przeciwieństwie do Edka który może się rozszerzyć nawet 5 krotnie.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

cajto pisze:
28 lis 2019, 10:50
E/J - retest wybitych wsparć, jednocześnie lekko ponad nimi utworzone zostały lokalne opory. Możliwe scenariusze na screnie.
Też to wychwyciłem i w nocy polowałem 8) :564:

Tutaj zasięgi mogą być na prawdę ogromne. Jesteś na pokładzie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

dziękujemy edkowi za dzisiejszy rajd
i zapraszamy do piwnicy po winko :O
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PipsKong pisze:
28 lis 2019, 11:26
dziękujemy edkowi za dzisiejszy rajd
i zapraszamy do piwnicy po winko :O
Masz na mysli te 17 pips? OMG. Chociaz świeżak na tym potrafi zarobić/stracić 17% depo ;)
Na winko to zawsze chętnie. Byle czerwone
:564:

Zablokowany