DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Nieśmiertelny Trader pisze:
28 lis 2019, 01:23
jędrula pisze:
28 lis 2019, 00:28
Cblondyn pisze: O żesz. Spytałem grzecznie kolesia czy trzyma pozycje od wiosny (a może to był początek roku? Już sie gubie) i dowiedziałem się, że to bardzo niekulturalne ;)
Co na to mama powie ;)
Jak to leciało? Pamieta ktos czyj to tekst? Tatar z byków i steki? Pourywane rogi? Czy jakos tak. Kto zgadnie :)
Niczego sie nie dowiesz.
To dyzurny klakier naszego foreksowego, zielonego Janosika, robi co do niego nalezy.
Gdyby tak podzielić paru userów na ''książkowe typy osobowości'' to pewnie i można by się doszukiwać fałszu. Jeden głupi, drugi bogaty, trzeci stary, czwarty technik, piąty niezrozumiały... i każdy jakoś tam odgrywa swoją rolę... tylko jaki to ma sens? Nie mam zielonego pojęcia kto się sugeruje wykresami Kermita w dziale DT nooo ale okej. Każdy raczej gra swoje i patrzy na resztę analiz z przymrużeniem oka. Piszę tutaj o zarabiających traderach. Fajnie jak czasem nasze view zgadza się z view innego dobrego tradera. Gorzej gdy wszyscy widzą to samo... i wtedy najczęściej nie wychodzi. Siedzą tutaj w większości ludzie którym się nudzi na co dzień. Sam to odczuwam od kilku miesięcy. Latem jeszcze wszystko super, słoneczko, można wyjść na rower, gdzieś się przejechać a w taką srakowatą pogodę jak obecnie nie pozostaje nic innego jak zrobić wypad na południe ;) ale jeśli nie to, to forum ;) Rozważam w przyszłym roku powrót do jakiegoś propa... właśnie po to by mieć do kogo gębę odezwać i się pośmiać. :564:
To ja ci napisze o co chodzi.
Co kto sobie maluje na wykresach to mnie czy innych niewiele interesuje. Może miec nawet narysowana goła d.... nic mi do tego :)
No chyba, że ktos używa tych samych narzędzi co ja i rysuje podobnie to wtedy z checią sie ogląda
Ale jesli ktoś pisze, że skutecznośc (powtarzalność) jakiegos układu wynosi 90%, rynek sie pomylił albo sie spoźnia dzień/tydzień/miesiąc czy rok to pisze komletne bzdury. ALbo coś ma do odklepania "bo musi" czy w ogóle sie porusza dzięki AT. To są jakies wydumane wizje niczym nie poparte. A z racji tego, że tu wielu zagląda i tylko czyta (nie udzielając się) to jesli ktoś napisze, że RGR sie rozgrywa do góry, Ziemia jest płaska czy stolicą Polski są Koluszki to ja zawsze sie odezwe. I jak widzisz nie tylko ja.
Są pewne granice bredni tym bardziej dla kogos kto wiele lat spędził z rynkami. I takich osób na forum jest całkiem sporo :)
Miłego dnia

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

jędrula pisze:
28 lis 2019, 00:28
Cblondyn pisze: O żesz. Spytałem grzecznie kolesia czy trzyma pozycje od wiosny (a może to był początek roku? Już sie gubie) i dowiedziałem się, że to bardzo niekulturalne ;)
Co na to mama powie ;)
Jak to leciało? Pamieta ktos czyj to tekst? Tatar z byków i steki? Pourywane rogi? Czy jakos tak. Kto zgadnie :)
Niczego sie nie dowiesz.
To dyzurny klakier naszego foreksowego, zielonego Janosika, robi co do niego nalezy.
Pamietam, że z Technikiem było podobnie. Jak tylko dochodziło do sporu zaraz pojawiał się koleś co wychwalał go pod niebiosa a co najdziwniejsze nie widziany przez długi czas a zawsze jakos wtedy gdy był potrzebny by dac świadectwo "prawdzie"
:d

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

usdpln dzienny - klin z którego kilka miesiecy temu nastąpiło fałszywe wybicie. Powrót do wnętrza klina dał sygnał możliwych dalszych spadków i jego realizacji w przyszłości. Obecnie cena podeszła w górę i testuje od dołu okolice górnej bandy klina i zółtej strefy. Spodziewam sie w tym miejscu cienia od góry na świeczce tygodniowej i jeśli taki cień się pojawi potwierdzajac test górnej bandy klina to nastepnie oczekuje w kolejnych tygodniach silnych spadków
https://www.tradingview.com/x/6jETpwoJ/
https://www.tradingview.com/x/fKt6AFcc/
https://www.tradingview.com/x/hjHAIpyN/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

a poniewaz ja gram dolary jako jeden z nielicznych tu
to napisze tak
uwazam ze zrobilo sie ciut niewyraznie przynajmniej na dzis dla miska
rynek wyszedl nad 50fb zas 61,8fb to fiolet i gdyby tak rynek nad nia jeszcze wyszedl to moze byc roznie z tym usd/pl
https://iv.pl/image/GrzRoFs
pozycjonuje na spadki fakt ale z duza kontrolka
to wykres dzienny u mnie i niestety szerszego obrazu trudno mi pokazac
no ok moge jeszcze taki obraz podac
https://iv.pl/image/GrzRypS
Ostatnio zmieniony 28 lis 2019, 10:31 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

USD/PLN W1 dla tych, co kreski rysują po cenie.
Fake dołem, pełen zasięg górą, ponowne odbicie od TL i wybitych oporów, aktualnie test od dołu wznoszącej TL.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

czy edek dzisiaj 1.0960 ?:)
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

PipsKong pisze:
28 lis 2019, 10:32
czy edek dzisiaj 1.0960 ?:)
tak, niewatpliwie. Pakuj wszystko w S pod korek :wink:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PipsKong pisze:
28 lis 2019, 10:32
czy edek dzisiaj 1.0960 ?:)
Tylko wtedy gdy założysz, że "musi" :d
A jesli nie dojdzie to wyraźny znak, że rynek sie pomylił ;)
Ładuj za wszystko ;)

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Kermit pisze:
28 lis 2019, 10:35
PipsKong pisze:
28 lis 2019, 10:32
czy edek dzisiaj 1.0960 ?:)
tak, niewatpliwie. Pakuj wszystko w S pod korek :wink:
re re kum kum... tylko mi nie mów że 1.1250 :mrgreen: :mrgreen:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 28.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

terminowke mam jeszcze na dolcach
kanal jest wzrostowy ale to podazowa formacja
choc miejsca w gore tez ma jeszcze sporoi
https://iv.pl/image/GrzR3RT
i by jasniej roznie byc moze
https://iv.pl/image/GrzRWoU
Ostatnio zmieniony 28 lis 2019, 10:43 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany