DayTrading: Czwartek 28.04.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Trend_is_your_friend
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 09 cze 2021, 21:39

Re: DayTrading: Czwartek 28.04.2022

Nieprzeczytany post autor: Trend_is_your_friend »

Zart taki dla tych co nie załapali :P

Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1009
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: DayTrading: Czwartek 28.04.2022

Nieprzeczytany post autor: dopra »

Trend_is_your_friend pisze:
28 kwie 2022, 15:04
Na US30 widze, ze mamy obecnie formacje wielbłąda a jak wiadomo wielbłąd oznacza brak wody a brak wody kryzys, wiec US30 short
chyba Ci się udało :564:

Trend_is_your_friend
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 09 cze 2021, 21:39

Re: DayTrading: Czwartek 28.04.2022

Nieprzeczytany post autor: Trend_is_your_friend »

Juz wyciagaja, 33200 nie ma opcji, zeby przebili, za mocne wsparcie tam jest.

edit
narazie poza rynkiem i tak jestem, bo przy takim bujaniu nie ma sensu otwierac. Z kresek mi wychodza dalsze spadki na us30 ale widze, ze wybieraja za kazdym razem z okolic 33200, wiec bez jakiegos silniejszego impulsu ciezko to widze, no ale zobaczymy

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Czwartek 28.04.2022

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Wtrącę swoje 3 gr jeżeli chodzi o us30. Moim zdaniem czeka nas wielki wodospad. Nie wiem co będzie przyczyną. Może wysadzenie mostu na Krym, w konsekwencji mocne wk...wienie ruskich i czerwony guzik. Technicznie za to, na moje ta szeroka konsola od września nie wygląda na akumulacje przed dalszym odpałem, raczej w drugą stronę a na nowe szczyty sił już brak. Na miesięcznym sygnał sprzedaży. Nie gram takich horyzontów czasowych ale zastanawiam się nad dobrym miejscem na S. Wiem że to dział DT ale jestem ciekaw co sądzicie.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6949
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 28.04.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

us100
zgasilem lke mam juz tylko 1lke
Kup
US-TECH 100
2022-04-26 22:09
‪1 247,03‬ zł ‎3,69%‎
Ilość: Kontrakty 0,030
Kurs otwarcia 12 808,82
Bieżący kurs 13 281,55
Zys. / str. Netto ‪1 247,03‬ zł
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1009
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: DayTrading: Czwartek 28.04.2022

Nieprzeczytany post autor: dopra »

wojtalo pisze:
28 kwie 2022, 18:35
Wtrącę swoje 3 gr jeżeli chodzi o us30. Moim zdaniem czeka nas wielki wodospad. Nie wiem co będzie przyczyną. Może wysadzenie mostu na Krym, w konsekwencji mocne wk...wienie ruskich i czerwony guzik. Technicznie za to, na moje ta szeroka konsola od września nie wygląda na akumulacje przed dalszym odpałem, raczej w drugą stronę a na nowe szczyty sił już brak. Na miesięcznym sygnał sprzedaży. Nie gram takich horyzontów czasowych ale zastanawiam się nad dobrym miejscem na S. Wiem że to dział DT ale jestem ciekaw co sądzicie.
jak najbardziej to jest dobry dział, w końcu któregoś dnia trzeba zająć pozycję :) Wrzuć swoje propozycje dołączenia short, ja uważam także że raczej spadki niż wzrosty, tylko trzeba znaleźć odpowiedni moment na wejście

ja bym chciał tu - na 05
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2022, 18:42 przez dopra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Czwartek 28.04.2022

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

wojtalo pisze:
28 kwie 2022, 18:35
Wtrącę swoje 3 gr jeżeli chodzi o us30. Moim zdaniem czeka nas wielki wodospad. Nie wiem co będzie przyczyną. Może wysadzenie mostu na Krym, w konsekwencji mocne wk...wienie ruskich i czerwony guzik. Technicznie za to, na moje ta szeroka konsola od września nie wygląda na akumulacje przed dalszym odpałem, raczej w drugą stronę a na nowe szczyty sił już brak. Na miesięcznym sygnał sprzedaży. Nie gram takich horyzontów czasowych ale zastanawiam się nad dobrym miejscem na S. Wiem że to dział DT ale jestem ciekaw co sądzicie.
zobacz na nq i resztę ostatnie 30min - sic!
wodospady będą w mojej ocenie, ale pod pełnym kontrolingiem
bez kontrolingu może w 23/24 jak się im nie uda tego wszystkiego utrzymać
ps. przygotowywałem się także na spadki.. ale obawiam się, że to będzie raczej miękkie lądowanie.
Te podniesienie stóp także nie daje jakichkolwiek gwarancji, możemy iść w górę i bok do czerwca, ew. do momentu kiedy runek oceni, że podniesienie stóp go nie naprawi, a to się pewnie okaże pod koniec roku https://www.forbes.com/advisor/investin ... ck-market/
uczę się

Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1009
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: DayTrading: Czwartek 28.04.2022

Nieprzeczytany post autor: dopra »

rynek jest masakrycznie zlewarowany, przy pewnych poziomach cenowych nikt nie zatrzyma lawiny likwidacji, szczególnie że zaczną zabierać płynność z rynku która jest gigantyczna

dodam tylko że DJI wzrósł 102% od kwietnia 2020, dosyć dużo, jeszcze nigdy akcje nie były tak przewartościowane jak obecnie
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2022, 18:53 przez dopra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Czwartek 28.04.2022

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

dopra pisze:
28 kwie 2022, 18:46
rynek jest masakrycznie zlewarowany, przy pewnych poziomach cenowych nikt nie zatrzyma lawiny likwidacji, szczególnie że zaczną zabierać płynność z rynku która jest gigantyczna
no nie wiem, to my tak myślimy z naiwną uczciwością - i w sumie słusznie :)
ale tak naprawdę to są tylko cyferki, oni mogą z tym robić co tylko zechcą, co już pokazali
a teraz jeszcze mamy konflikt - dodatkowy motywator
putin rubla z centralnym ustawił w rosji, to usa rynków nie ustawią ? :)
ociera się o absurd, ale przecież wszyscy widzicie h1 z 18.00 - TO nie jest normalna świeczka, co ? break out ? :)
uczę się

Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1009
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: DayTrading: Czwartek 28.04.2022

Nieprzeczytany post autor: dopra »

tak ale sam widzisz czym się skończyło drukowanie bez opamiętania, inflacja jest poza ich kontrolą, a teraz dojdzie spirala płacowo-inflacyjna, tu już nie ma żartów

Zablokowany