DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

edek h4 - trójkąt zrealizowany
https://www.tradingview.com/x/CWJJUg5S/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Anomalia
tu ani razu nie trollujesz
pisac i wypowiadac Tobie wolno sie na wszystkie tematy
pewnie nie tylko moja zgde ale i inych tez masz
Predzej ja tu juz wiecej trolluje niz Ty :(
Ostatnio zmieniony 25 lip 2019, 10:33 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

PipsKong pisze:
25 lip 2019, 10:17
yeahman pisze:
25 lip 2019, 10:11
XAB pisze:
25 lip 2019, 09:52
nawet ocene yecha po fakcie przezyje he he hwe
edek i lka jest pierwsza a reszta czeka
nie mam sieza jasnowidza żebym oceniał przed faktem ;) więc siłą rzeczy ocenia siępo fakcie z regóły

ja też w L :564:
w L na edku ???
tak
po tych ostatnich 3 figÓrach w dół sądze że jedynie co się wydarzy to realziacja zysków przez grubasów i wchdozenie w kupno ulicy
dziś się okazuje że dragi może się tylko pouśmiechac bo wpływu na EBC nie ma i komercyjni to pieknie wykorzystali ostatnimi spadkami, jakby nawet dzis obniżył stopy o te 10 pkt to i tak dojdzie do realizacji zyskow i to dynamiczniej szybko zobaczymy 1,1230 bo to nic nie zmienia a jedncozesnie lduzie maja fed na glowie i koszenie o 50 pkt w dol na dolcu
dlatego mowilem ze jak spada to nei koniecznie musi spadac dalej i radze przestac sie nakrecac z wizjami o 1,08 na ten moment
taka moja wizja
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Anomalia pisze:
25 lip 2019, 10:28
Tomasz196407, przy okazji chciałam Cię zapytać - o ile mnie moja stara i zużyta pamięć nie myli, parę miesięcy temu (a może to już rok? dwa? :oops: ) pisałeś, że zaczynasz interesować się Chinami. Poszedłeś w tą stronę?
Zastanawiam się, czy to w ogóle jest grywalne, stąd pytanie - bo jedyna "chińska" opcja jaką mam dostępną wprawia mnie w lekką konsternację :roll: :lol:

I takie bardziej ogólne pytanie, skoro znów troluję DT-wątek - czy ktos u siebie ma juanowe crosy, najlepiej kilka?
To znaczy bardzo szeroki temat
Ja nie pamietam co pisałem dwa lata temu o rynku -wybacz
wiem że robiłem rozliczenia FE dla Azji tez z tytułu testu programu rozrysowującego FE
Musisz konkretnie określic co chcesz zdiagnozować
Szeroki rynek azjatycki czy pojedynczy indeks czy walute
Jest to zwiazane tez z obligacjami , towarami, etf ,
I daj czas odpisze

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Anomalia pisze:
25 lip 2019, 10:28
Tomasz196407, przy okazji chciałam Cię zapytać - o ile mnie moja stara i zużyta pamięć nie myli, parę miesięcy temu (a może to już rok? dwa? :oops: ) pisałeś, że zaczynasz interesować się Chinami. Poszedłeś w tą stronę?
Zastanawiam się, czy to w ogóle jest grywalne, stąd pytanie - bo jedyna "chińska" opcja jaką mam dostępną wprawia mnie w lekką konsternację :roll: :lol:

I takie bardziej ogólne pytanie, skoro znów troluję DT-wątek - czy ktos u siebie ma juanowe crosy, najlepiej kilka?
https://www.o2.pl/artykul/chiny-groza-w ... 299604097a

taki plotek :)

Awatar użytkownika
Zen
Gaduła
Gaduła
Posty: 247
Rejestracja: 27 lis 2014, 12:46

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Zen »

TsunamiPL pisze:
25 lip 2019, 10:09
Nie ma żadnej logicznej przesłanki dlaczego Draghi miałby podnieść kurs Euro.
O której wystąpi?
"Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła" - Mark Twain

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

yeahman pisze:
25 lip 2019, 10:33

tak
po tych ostatnich 3 figÓrach w dół sądze że jedynie co się wydarzy to realziacja zysków przez grubasów i wchdozenie w kupno ulicy
dziś się okazuje że dragi może się tylko pouśmiechac bo wpływu na EBC nie ma i komercyjni to pieknie wykorzystali ostatnimi spadkami, jakby nawet dzis obniżył stopy o te 10 pkt to i tak dojdzie do realizacji zyskow i to dynamiczniej szybko zobaczymy 1,1230 bo to nic nie zmienia a jedncozesnie lduzie maja fed na glowie i koszenie o 50 pkt w dol na dolcu
dlatego mowilem ze jak spada to nei koniecznie musi spadac dalej i radze przestac sie nakrecac z wizjami o 1,08 na ten moment
taka moja wizja
bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :564:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

yeahman
CO INNEGO TECHNIKA CO INNEGO NAKRECANIE SIE
technika to tylko po to by cos wiedziec
a pozycje by zarabiac
mnie akurat by pasowalo 1,08 za dolce i to bardzo
ale nie na fx bo po prostu sprzedal bym znowu realne dolce na jakis dluzszy czas
dlatego jestem dolarowy byk ale to nie ma nic wspolnego z fx
Ostatnio zmieniony 25 lip 2019, 10:42 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Tomasz196407 pisze:
25 lip 2019, 10:34
Anomalia pisze:
25 lip 2019, 10:28
Tomasz196407, przy okazji chciałam Cię zapytać - o ile mnie moja stara i zużyta pamięć nie myli, parę miesięcy temu (a może to już rok? dwa? :oops: ) pisałeś, że zaczynasz interesować się Chinami. Poszedłeś w tą stronę?
Zastanawiam się, czy to w ogóle jest grywalne, stąd pytanie - bo jedyna "chińska" opcja jaką mam dostępną wprawia mnie w lekką konsternację :roll: :lol:

I takie bardziej ogólne pytanie, skoro znów troluję DT-wątek - czy ktos u siebie ma juanowe crosy, najlepiej kilka?
To znaczy bardzo szeroki temat
Ja nie pamietam co pisałem dwa lata temu o rynku -wybacz
wiem że robiłem rozliczenia FE dla Azji tez z tytułu testu programu rozrysowującego FE
Musisz konkretnie określic co chcesz zdiagnozować
Szeroki rynek azjatycki czy pojedynczy indeks czy walute
Jest to zwiazane tez z obligacjami , towarami, etf ,
I daj czas odpisze
Nie, proszę, nie marnuj czasu na to - bardziej mi chodziło o to, czy empirycznie sprawdziłeś w międzyczasie jak się "gra na Chinach" - cokolwiek, czy waluta czy indeks. Dziękuję za chęci i gotowość pomocy :564:
Pozdrawiam :)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

TsunamiPL pisze:
25 lip 2019, 10:09
Nie ma żadnej logicznej przesłanki dlaczego Draghi miałby podnieść kurs Euro.
ale oczekiwania są bardzo mocno nadmuchane... łatwiej o rozczarowanie niz o to żeby im sprostać IMO
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany