DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 26 kwie 2019, 00:00

Wzrost
4
57%
Bez zmian
1
14%
Spadek
2
29%
 
Liczba głosów: 7

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

belon pisze:
fx-technik pisze: Odnośnie użytkownika "belon", to nie czytam jego postów, bo go ignoruję.
To żałuj, użytkowniku "technik", mógłbyś się czegoś nauczyć bo te mądrości, które ci się ulewają na forum, mało mają wspólnego z praktycznym FX.
OK TO JA ZACYTUJE :D :564:
BO te zejscia w dol na edku po 5 pipsow to juz zawiewa nudaaaaaaaaaa :D
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Kermit, jak chcesz jechać do Gdańska, to wsiadasz w pociąg w Nowym Dworze Mazowieckim do Warszawy, żeby pojechać do Gdańska?
Bo ty, i wielu innych tutaj tak właśnie robicie!

A, jeżeli jesteś już w Nowym Dworze Mazowieckim, to zwykle czekasz na ten z Warszawy do Gdańska.
Tak logika nakazuje, i rozsądek!
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2019, 14:03 przez fx-technik, łącznie zmieniany 1 raz.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

A czemu tak DJ zleciał mono na M5.. SP tylko mala korete zrobił... Panika? PS. Patrze na rzeźnika na D1 im ysle , zeby lepiej go dzis nie grac. Testują kolejny raz wsparcie. W ogóle nie widze "okazji inwestycyjnych" dzisiaj :)
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

e/u
eLLL liźnięte
https://invst.ly/ammrl

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Technik - nie tłumacz sie. Wszyscy czytali, wszyscy wiedza jak było. Wszyscy jada na około i maja po 150 pipsow już do przodu a Ty jako jedyny wsiadles właściwie i 150 w przeciwna strone. Tych 200 pipsow na L na kangurze juz nie wybielisz. Moze nastepnym razem bedzie lepiej
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Turek wraca do bycia śmieciem ;/
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Kermit pisze:Technik - nie tłumacz sie. Wszyscy czytali, wszyscy wiedza jak było. Wszyscy jada na około i maja po 150 pipsow już do przodu a Ty jako jedyny wsiadles właściwie i 150 w przeciwna strone. Tych 200 pipsow na L na kangurze juz nie wybielisz. Moze nastepnym razem bedzie lepiej
Chłopie, czy ja twierdziłem, że musi być 200 pips do góry?
Nigdy tego nie napisałem.
Ja od zawsze tutaj piszę, że nie potrzeba wsiadać w Nowym Dworze Mazowieckim do Warszawy, żeby dojechać do Gdańska, szczególnie wtedy, gdy nie wiesz czy w ogóle ten pociąg do Gdańska pojedzie, czy najpierw do Zakopanego!
Gdy nie posiadasz żadnej pewnej informacji, to rozsądniej jest wsiąść w Nowym Dworze Mazowieckim w ten pociąg, który jedzie z kierunku Warszawy i jest ustawiony czołem w kierunku Gdańska.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

fx-technik pisze: Chłopie, czy ja twierdziłem, że musi być 200 pips do góry?
Nigdy tego nie napisałem.

Ja od zawsze tutaj piszę, że nie potrzeba wsiadać w Nowym Dworze Mazowieckim do Warszawy, żeby dojechać do Gdańska, szczególnie wtedy, gdy nie wiesz czy w ogóle ten pociąg do Gdańska pojedzie, czy najpierw do Zakopanego!
Gdy nie posiadasz żadnej pewnej informacji, to rozsdądniej jest wsiąść w Nowym Dworze Mazowieckim w ten pociąg, który jedzie z kierunku Warszawy i jest ustawiony czołem w kierunku Gdańska.
jak mawiaja w znanym serialu "Północ pamieta" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

daytrading-wtorek-09-04-2019-t30545-70.html#p940359


a wczesniej było tak
daytrading-wtorek-09-04-2019-t30545-60.html#p940355
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Dobra pogodze was. Niech teraz Kermit obstawi na D1 jakis instrument na 200 pipsów i bedzie 1:1 :d :d :d
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Świeżak44 pisze:Dobra pogodze was. Niech teraz Kermit obstawi na D1 jakis instrument na 200 pipsów i bedzie 1:1 :d :d :d
kermit napisal tylko post informacyjny nie skierowany do nikogo o tym ze kangur juz 158 pipsow i brakuje 42 do 200... i jak widac wystarczy uderzyc w stol...Cos zabolalo ze akurat technik sie odezwał z całego forum. Widocznie cos zapieklo za uszami.... :wink:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany