DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 26 kwie 2019, 00:00

Wzrost
4
57%
Bez zmian
1
14%
Spadek
2
29%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kangur 158 pipsów dla niedzwiedzi. Jeszcze 42 brakuje do 200 ;)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

Halo, jest na sali Rysio?? Jak tam grall?? Do 142 bedzie?? :564:

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

yeahman pisze:
Dziś myśle ze będzie korekta na 1,1200 ale może to emocje po wczorajszym wywalonym longu ;/
edek pol roku sie tlukl ze wsparciami w strefie 1.1180-1.1230. Jak już wczoraj wybił i zadowolony z wolnosci leci to od razu chcesz go zawracac? Daj mu sie wyszalec teraz. Jak wczoraj zobaczylem 90% detalu w L na myfxbook bo wybiciu wsparcia to uwierzyc nie mogłem
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Kermit pisze:
yeahman pisze:
Dziś myśle ze będzie korekta na 1,1200 ale może to emocje po wczorajszym wywalonym longu ;/
edek pol roku sie tlukl ze wsparciami w strefie 1.1180-1.1230. Jak już wczoraj wybił i zadowolony z wolnosci leci to od razu chcesz go zawracac? Daj mu sie wyszalec teraz. Jak wczoraj zobaczylem 90% detalu w L na myfxbook bo wybiciu wsparcia to uwierzyc nie mogłem
90% w L to zajebista pożywka... 8)
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

PipsKong pisze: 90% w L to zajebista pożywka... 8)
no wynik zacny :wink:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

Kermit pisze:
yeahman pisze: Dziś myśle ze będzie korekta na 1,1200 ale może to emocje po wczorajszym wywalonym longu ;/
edek pol roku sie tlukl ze wsparciami w strefie 1.1180-1.1230. Jak już wczoraj wybił i zadowolony z wolnosci leci to od razu chcesz go zawracac? Daj mu sie wyszalec teraz.
maxymalnie zaszaleje 1,1120 bo własnie z trójkata ucieka bokiem, ale na D1 to nie widze już siły dla niedzwiedzi do szaleństw
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Kermit pisze:
PipsKong pisze: 90% w L to zajebista pożywka... 8)
no wynik zacny :wink:
no to u mnie chyba więcej PRO ;] :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

yeahman pisze: maxymalnie zaszaleje 1,1120 bo własnie z trójkata ucieka bokiem, ale na D1 to nie widze już siły dla niedzwiedzi do szaleństw
no ja pierwsze L to dopiero w okolicach 1.1020-1.1030 bede szukał
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

PipsKong pisze:
Kermit pisze:
PipsKong pisze: 90% w L to zajebista pożywka... 8)
no wynik zacny :wink:
no to u mnie chyba więcej PRO ;] :mrgreen:
ja pisalem jestem misiek czyli pykam ski po prawej stronie i narazie ok bo delikatnie
u mojego broka tez wiekszosc na buy :(
beda dlatego szarpac az wymecza
ale jak pisalem raczej nowe denka narazie
niemca lki niestety nie zlapalem bo nawet 300 nie zdielali :mrgreen: :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Czwartek 25.04.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

Kermit pisze:
yeahman pisze: maxymalnie zaszaleje 1,1120 bo własnie z trójkata ucieka bokiem, ale na D1 to nie widze już siły dla niedzwiedzi do szaleństw
no ja pierwsze L to dopiero w okolicach 1.1020-1.1030 bede szukał
poniżej lini trendu z D1?
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Zablokowany