DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
SzpilaCz
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 30 lip 2020, 17:15

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: SzpilaCz »

Na Edku bawią się w najlepsze na H1 wybili kanał dołem. Być może teraz robią retest i down, ale z drugiej strony nowe ATH na rynkach i tak dolar by po prostu się wzmacniał. Cholernie mieszają od wczoraj.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

sinus no to jak z tym edkiem
ida na 1,2
bo ja widze 1,192x do mojego juz blizej :P

pozycje otwarte
to co widac to mam i tylko tyle i az tyle /z/s wyzej 4k czyli bdbbb / sprobuje to utrzymac moze do jutra/
5tka jest na z/s czyli jadą dobrze CHOPAKIII
https://zapodaj.net/7b2b2ba5cc5fd.jpg.html
trzymcie się ramy 8)
poł roku dla mnie dzis minęło wiec zmniejszylem depozyt o 1/3 by mniej w lipcu szalec na dt
:idea:
tak przy okazji to fundusze gwarancyjne tez beda na pewno realizowac dosc spore zyski moze zaczna jutro moze w przyszlym tygodniu ale polrocze kazdy podmoiot robi podsumowanie takze :idea: :idea: :idea:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

zakaven pisze:
24 cze 2021, 17:08
navik pisze:
24 cze 2021, 15:48
nasdaq u mnie był/ jest dzis na 14385, jeszcze troszeczke i bedzie 14400 , w sumie to mógłby już klepnąc te 14400... bo aż mi sie na jęzor cisną słowa " A nie mówiłem " :lol: :lol: :lol: ( żarcik :564: )
Pamiętamy, doceniamy, gratulujemy :564:
Niestety fakt ,że zaliczylismy 14400 nie uczynił ze mnie milionera :roll: .... a teoretycznie powinienem być bliżej niż dalej do "miliona" :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

navik pisze:
24 cze 2021, 17:11
Sinus ....
U mnie najwiekszym problemem jeżeli chodzi o fx jest zabranie z rynku ZYSKU ! straty tne bez mrugniecia okiem . Ale wziąć zysk ?????.... no jak ???? :lol:
Nie umiem wziąć ! Czy to jest 300 zł czy 3k dniówki to zawsze jest "za mało".... bo tam jeszcze te 3-4 pkt widze ,że powinni dociągnąć i chu... czekam az te 3-4 pkt dojadą , a zysk topnieje ...
Tutaj jest najwiekszy problem. Głowa szwankuje.

W piątki nie mam problemu z zabraniem zysku ( jak jest ) bo zamykam zazwyczaj o godzinie 21;59;45 wszystkie pozycje i swiety spokój mam bo wiem ze rynek nie działa. Ale jak działa 24h/24h to już nie jest takie łatwe.
....Łeb do wymiany :lol: :lol:
Witaj Navik w klubie. Ja próbuje wtedy łapy w spodnie. :D Tobie proponuje łapy na kółko.
Ogólnie to proponuję zasadę starego łapówkarza: BIERZ ILE CI DAJĄ.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

krab29 pisze:
24 cze 2021, 17:58
navik pisze:
24 cze 2021, 17:11
Sinus ....
U mnie najwiekszym problemem jeżeli chodzi o fx jest zabranie z rynku ZYSKU ! straty tne bez mrugniecia okiem . Ale wziąć zysk ?????.... no jak ???? :lol:
Nie umiem wziąć ! Czy to jest 300 zł czy 3k dniówki to zawsze jest "za mało".... bo tam jeszcze te 3-4 pkt widze ,że powinni dociągnąć i chu... czekam az te 3-4 pkt dojadą , a zysk topnieje ...
Tutaj jest najwiekszy problem. Głowa szwankuje.

W piątki nie mam problemu z zabraniem zysku ( jak jest ) bo zamykam zazwyczaj o godzinie 21;59;45 wszystkie pozycje i swiety spokój mam bo wiem ze rynek nie działa. Ale jak działa 24h/24h to już nie jest takie łatwe.
....Łeb do wymiany :lol: :lol:
Witaj Navik w klubie. Ja próbuje wtedy łapy w spodnie. :D Tobie proponuje łapy na kółko.
Ogólnie to proponuję zasadę starego łapówkarza: BIERZ ILE CI DAJĄ.
co wy geje, że tak miło ?
PiS forever

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Sinus ja mam teraz pytanie do Ciebie.
Czy Ty zarabiasz na fx ? Piszesz ,że wystarczy 300zł dziennie..... zarabiasz 300zł dziennie ?
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

navik pisze:
24 cze 2021, 19:50
Sinus ja mam teraz pytanie do Ciebie.
Czy Ty zarabiasz na fx ? Piszesz ,że wystarczy 300zł dziennie..... zarabiasz 300zł dziennie ?
A co to w dzisiejszych czasach jest 300zł? ....

300 zł * 21 dni roboczych = 6300 - 19% = 5100. Kurde jeszcze przy takim ryzyku... i takiej inflacji która dalej będzie rosła.... Jeśli ktoś chce z tego żyć to musi celować znacznie, znacznie wyżej bo nie każdy miesiąc da zyski. Czasem oczywiście przyjdzie taki który da za kilka miesięcy ale nie ma reguły. Albo jak ktoś zrobi sobie przerwe, weźmie urlop a w tym czasie pojawią się 4 super sygnały a później posucha przez 2-3 miechy... Jest tyle zmiennych....Zmierzam do tego że obecnie idąc do byle jakiego magazynu dostaniesz 3500 koła netto bez absolutnie żadnego doświadczenia gdzie tylko odbębniasz swoje bez ryzyka z pewną pensją, ubezpieczeniem, emeryturą, programem PPK, opieka medyczną, obiadami, kartami multi sport itd itd vs 5100, niepewne 5100, ryzyko, psycha, utrzymanie rodziny, kredyty itd itd. Nie ma co nawet gdybać.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2021, 20:08 przez N T, łącznie zmieniany 1 raz.

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

do usunięcia.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Jasne ze 300zł to całe nic !

Sinus napisał ze wystarczy zarabiac 300zł dziennie dlatego zapytałem czy zarabia ....300 lub wiecej oczywiscie.
........................................
NT , ja mysle ze zrobić zysk na fx dzienny 300 lub wiecej to żadna sztuka dla kogoś kto siedzi już w temacie dłuższy czas wzglednie małym kapitałem ( 5-10k) . Sam mam bardzo czesto " zyski" dzienne rzędu 5-10% tej kwoty, mocno lewarujac depo oczywiscie ...tylko co z tego , skoro mam niewyobrażalny problem ,żeby zaksiegowac ten wypracowany zysk. Kliknąć prawym klawiszem myszki ...tylko tyle i aż tyle.
I zysk rzedu 5-10% depo zamyka sie Sl-em ustawionym na be lub stracie przez niedopilnowanie i brak czasu na wykresy .... ot i cała historyja.

Oczywiscie jest jeszcze w tym wszystkim pierwiastek hazardu :p
Ostatnio zmieniony 24 cze 2021, 20:29 przez navik, łącznie zmieniany 3 razy.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

navik pisze:
24 cze 2021, 20:08
Jasne ze 300zł to całe nic !

Sinus napisał ze wystarczy zarabiac 300zł dziennie dlatego zapytałem czy zarabia ....300 lub wiecej oczywiscie.
Wiem wiem Navik, do Sinusa to się odnosiło. Trzeba trochę więcej wyobraźni. Poznalem tradera z firmy proptradingowej ktory jednego roku wyciągnął 3 mln złotych ale pozostałe 9 lat ktore tam robił - był bez bonusu. Zgarniał tylko miesięczną pensję. Kumacie? Taka firma gwarantuje kapitał a on sie wstrzelił z tym, że jego podejście / system działał akurat w tym roku a pozostałe 9 lat dupa jasia i został managerem zamiast traderem.

Zablokowany