DayTrading: Czwartek 21.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 21.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

a na edku spadek to spadek i tyle glowkowania
zaneguja ostatnia falke narazie pol noska wystawili na te 53,,, to jak zejda to narazie ze wzrostami po robocie
i z krotkiej to najpierw mozliwe abc a jak nie to potem wzrosty
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 21.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kermit pisze:
21 lis 2019, 20:05
Nieśmiertelny Trader pisze:
21 lis 2019, 19:53


Jak dla mnie jeśli obejmą bessę na Daily to pozamiatane. Oczywiście świeca roczna dalej w grze ale wzrosty mogą nastąpić dopiero w następnym tygodniu lub w Grudniu. Czekam dziś do końca, zamknę wszystko a jutro będę szukał wejścia na nowo. Bo dla mnie jest to co 2-3 tygodnie temu czyli nie ma już nic dla wzrostów to były spadki... i ponownie nie ma nic dla wzrostów a i kabel jak pisałem wczoraj (z ktorego longi dobrze ze zamknalem bo zamknalem je wyzej niz jestesmy obecnie.) ma miejsce do odreagowania. To samo nie dotarli wedlug mnie do poziomów S dla Kanadyjczyka. Trochę bałaganik zaczyna się robić na wykresach i poczekam na coś bardziej klarownego, czyli na czysty trend. Bo obecnie ani na Kangurze, ani na Edku go nie ma. Jest na kablu ale ten ma miejsce do odreagowania i dopiero UP. :564:
edek dlatego jest fajny do gry ze jest mocno skorelowany z usdpln i indexem dolara. Przyjrzyj sie tamtym wykresom w kontekscie oczekiwanego ruchu na edku. Czasem jest tak ze na edku nic nie widac, a np na indexie czy usdpln cos sie rysuje i odwrotnie :564:

kabel mnie nie interesuje bo jak pisalem wczoraj mam gbpchf z samego dolu trojkata wiec w nic innego z funtem nie wchodze. Ale na obecna chwile i tu i tu sa caly czas w okolicach retestu wybitych formacji, a zanegowanie jest dopiero przy zejsciu ponizej polowy ich wysokosci. Konsolidacja po wybitych formacjach ktore tworzyly sie miesiac nie jest niczym nadzwyczajnym. Ciezko oczekiwac zeby po uklepywaniu tyle czasu formacji nagle zasieg zrobili w godzine. Raczej zajmie im to pewnie okolo tygodnia moze z 10 dni. Zanegowac oczywiscie też moga i walnac 500 pipsow w dol, ale to zweryfikuje czas ;) W koncu pod jakies założenia trzeba inwestowac, a każdy ma swoje
Zdaje sobie sprawę z tego co piszesz ale ja póki co out ( i tak za długo zwlekałem z wyjściem). Zawsze można się dołączyć ;) Na kangurze dla potwierdzenia rgr na h4. :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bartomierz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 548
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:21

Re: DayTrading: Czwartek 21.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Bartomierz »

Wyszedłem z kangura. Ale wszedłem mocniej w edka po 1.106. Mam jeszcze trochę powietrza wiec moge poeksperymentować.

Eksperyment nie będzie długi, do pięciu godzin w scenariuszu negatywnym.

A nawet krócej - zapomniałem ze już nie siedzę w złocie ;)

Spadam jeśli okaże się, że 1.10514 nie było minimum.
BBHMM :twisted:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 21.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek
tu nie ma co kombinowac
m15 narazie wystarczy do oceny
falka wzrost pozim ruszony czyli chec w dol
a zeby w gore to najpierw 50fb
https://iv.pl/image/Grgj38r
poszlo jak wyraznie pisalem wczoraj ze wystawia najwyzej knota i zaczna spadac
co wcale nie znaczy ze pojda moimi kreskami a tylko moga tak pojsc :?: :?: :?: :?:
bo w sumie na dzis ja tez nie bardzo zakladam zejscie na 1,09xx bo podpuchy lubia robic w obie strony
zaczalem ski na usd/pl
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Czwartek 21.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

E/U pogłębił wczorajsze Low na H1. Mamy sekwencję LL/HH/LL, a że jesteśmy w korekcie na reteście wybitych wsparć z H4, uważam że na tą chwilę ruch do dołu jak najbardziej pp. Dzisiejsze H pewnie zostanie 4 styczną do kompletu kanału spadkowego z H4, w którym to będziemy się poruszali przez kilka najbliższych dni.
Poprawienie dzisiejszego H neguje ten scenariusz, na razie jednak nie widzę tu takich przesłanek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Czwartek 21.11.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

no nie duży ten spadek eurusd <śmiech>
https://t.me/pump_upp

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 21.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
21 lis 2019, 20:31
edek
tu nie ma co kombinowac
m15 narazie wystarczy do oceny
falka wzrost pozim ruszony czyli chec w dol
a zeby w gore to najpierw 50fb
https://iv.pl/image/Grgj38r
poszlo jak wyraznie pisalem wczoraj ze wystawia najwyzej knota i zaczna spadac
co wcale nie znaczy ze pojda moimi kreskami a tylko moga tak pojsc :?: :?: :?: :?:
bo w sumie na dzis ja tez nie bardzo zakladam zejscie na 1,09xx bo podpuchy lubia robic w obie strony
zaczalem ski na usd/pl
przyłącze sie do xaba :) bo nie kole,
od poniedziałkowej D do dzisiejszej 43 góra 44-45 w dół
można zobaczyc z łaczonych swiec co wychodzi
ale chyba nie ma potrzeby
jutro góra na zapełnienie dzisiejszego spadku?? watpliwe
a poziom obecny na tygodniowej :roll:
znaczący

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Czwartek 21.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

pr7emo pisze:
21 lis 2019, 20:49
no nie duży ten spadek eurusd <śmiech>
Ani chybi globalny sentyment maczał w tym swe palce :568: :wink:


USD/PLN
W1 - opory, opory, opory, w końcu przebite, a teraz zretestowane przez objecie hossy.
H1 - opory, opory, opory, w końcu przebite, a teraz... czekamy na retest.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Czwartek 21.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

Kermit pisze:
21 lis 2019, 19:40
NT - nawet sie tam nie zbliżą. Obserwuj co sie stanie do jutrzejszego zamkniecia bo bedzie grubo IMO
A to by mówiło że można wejść w s na dax, chyba że korelacja się rozjeździe.
PiS forever

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Czwartek 21.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

DAX H1 - sekwencja HH/HL połączona z ponownym wejściem do wybitej konsoli IMO raczej do S nie nastraja.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany