DayTrading: Czwartek 21.06.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 22 cze 2018, 00:00

Wzrost
0
Brak głosów
Bez zmian
3
50%
Spadek
3
50%
 
Liczba głosów: 6

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 21.06.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

kermit
jakbys mial jakies nowe spojrzenie na usd/pl to bylbym dzwieczny
i z gory gratki
interesuje mnie na ciut dluzej oczywiscie :564:
Ostatnio zmieniony 21 cze 2018, 23:33 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: DayTrading: Czwartek 21.06.2018

Nieprzeczytany post autor: dalan »

no i z tym padaniem na ryj to o zmęczenie chodzi

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 21.06.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

dalan pisze:Jak to się mówi padam na ryj,ale miło Ciebie Kermit znowu zobaczyć na forum :D
Jak przeczytałem kilka tygodni temu na tym forum o przepowiedniach dotyczacych konca Świata to uznalem ze musze sobie przerwe zrobic od forum bo zgłupieje od czytania niektorych dyrdymałów nie na temat... :D :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

pik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 18 sty 2015, 12:06

Re: DayTrading: Czwartek 21.06.2018

Nieprzeczytany post autor: pik »

Kermint, powiedzmy sobie szczerze, jeżeli ktoś gra na demo bez SL, TP i wchodzi w rynek w zależności od nastroju, to nigdy nie powinien przechodzić z demo na real. Albo ktoś chce się nauczyć dobrych nawyków na demo i potem wziąć się za real, albo ktoś nabiera złych nawyków na demo i powinien sobie znaleźć inne zajęcie. Dlatego dla dobra takich graczy zalecam im odpoczynek albo rezygnację, bo po co marnować sobie życie.

Forex to niebezpieczny temat i trzeba z nim ostrożnie, albo skończy się jak z alkoholizmem, czy innymi używkami.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 21.06.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Ja juz jakis czas temu skonczylem uswiadamianie i uszczesliwianie na sile na tym forum ludzi radami. I tak każdy jak zaczyna na forexie to wie lepiej, szczegolnie jak pierwsze 2 trejdy "wejdą" to jakby Pana Boga za nogi złapał, a jeden mentor na forum wystarczy ;)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Czwartek 21.06.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Tym miłym akcentem - Dobrej Nocki Panie i Panowie!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

pik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 18 sty 2015, 12:06

Re: DayTrading: Czwartek 21.06.2018

Nieprzeczytany post autor: pik »

Ta, bo ludzie, którzy grają latami, to amatorzy i ktoś bez doświadczenia musi im pokazać, jak to się robi lepiej. Niestety w przypadku Forexa, to najczęściej bardzo kosztowna nauka. Może forum to nie miejsce na takie tematy, ale nawet jeżeli ma to pomóc jednemu graczowi w uniknięciu życiowego błędu, to warto.

Co do samych indeksów, to DAX i S&P są w miejscu, które wróży spadki, ale wygląda to zbyt oczywiście, jak na ten moment i jutro możemy zobaczyć mocne czyszczenie krótkich pozycji, żeby w przyszłym tygodniu wrócić do spadków. Z drugiej strony są tak wysoko, że trudno uwierzyć, że nie pokuszą się o wybicie nowych szczytów. W dłuższej perspektywie warto przygotować się na S, a w krótkiej lepiej przeczekać parę dni.

Zablokowany