DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 22 lut 2019, 00:00

Wzrost
5
83%
Bez zmian
0
Brak głosów
Spadek
1
17%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

Nieśmiertelny Trader pisze:
pr7emo pisze:
jest nowy film o giełdzie, ale wydaje mi się nudnawy
16-letni Barry Minkow uruchamia firmę do czyszczenia dywanów o nazwie ZZZZ Best w swoim garażu. Po 21 urodzinach z powodzeniem prezentuje publicznie firmę i może pochwalić się na papierze wartością ponad 100 milionów dolarów, ale prawdę mówiąc, Barry prowadzi program Ponzi i oszukańczą, nieistniejącą firmę. W końcu jego niekończące się lęki doganiają go, stając się najmłodsza osoba, która kiedykolwiek oszukała Wall Street, zostaje skazany na 25 lat więzienia. Tam Barry znajduje Boga z pomocą współwięźnia Peanuta (Ving Rhames) i zobowiązuje się do życia uczciwego życia. FBI Agent Gamble (James Caan), który był odpowiedzialny za wyrok skazujący Barrego, postanawia skrócić jego odsiadkę, w zamian za współpracę Barry'ego z FBI. Po wyjściu Barry podaje się jako pastor i sponsorowany przez FBI zbrodniarz. Jednakże nie trzeba długo czekać, aż powróci do swojej dawnej profesji, podczas gdy wydaje się, że czyni dobro.
https://www.youtube.com/watch?v=7UqVzRSob_E
Z początku gdy zobaczyłem Goldberga to myślę - kolejny gniot od WWE, ale obsada jest na prawdę zacna, niestety realizacja jakaś taka kiczowata niczym z filmów kategorii B więc aż się dziwię co tak dobrzy aktorzy tam robią ;)

Co do swiecy to wystąpiła na wszystkich majorsach i w tym akurat nie doszukiwałbym się jakichś ''grubych wejść'' zwłaszcza, że cena po tej świecy zmieniła kierunek. ;) No ale kto wie, ujka akurat nie grywam.
może tak może nie, podstawowa interpretacja to większe zlecenie pozbierało grupę mniejszych z tego zakresu :)
https://t.me/pump_upp

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4495
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

Tomasz196407 pisze:Nawik dalej widzisz powyzej 2800 ?
Słabo to wygląda niestety . Liczyłem na atak na szczyty z pazdziernika , listopada i grudnia oraz próbe wybicia ich . Dopiero później korekte , ale sie przeliczyłem troche :roll: ,
no nic , trzeba grac to co jest czyli S ( przynajmniej dziś ) :564:
jak mówi pra ,pra, pra stare przysłowie: " Navik knuje i wizje snuje , a Goldman świeczki rysuje " :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

navik pisze:
Tomasz196407 pisze:Nawik dalej widzisz powyzej 2800 ?
Słabo to wygląda niestety . Liczyłem na atak na szczyty z pazdziernika , listopada i grudnia oraz próbe wybicia ich . Dopiero później korekte , ale sie przeliczyłem troche :roll: ,
no nic , trzeba grac to co jest czyli S ( przynajmniej dziś ) :564:
jak mówi pra ,pra, pra stare przysłowie: " Navik knuje i wizje snuje , a Goldman świeczki rysuje " :lol:
Ty to jesteś łapiesz wszystko
ja bardziej wybredny jestem

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4495
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

Tomasz196407 pisze: Ty to jesteś łapiesz wszystko
ja bardziej wybredny jestem
łapie to co udaje mi sie złapac , są też próby nie udane :roll:
jak jestem przy kompie to jest szalenstwo :lol: chciałbym wykorzystac kazda swieczke bo potrzeby mam ogromniaste :roll:

A czemu Tomasz wybredny jesteś ? pipsy są dobre wszystkie , byleby były zielone :wink: :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

navik pisze:
Tomasz196407 pisze: Ty to jesteś łapiesz wszystko
ja bardziej wybredny jestem
łapie to co udaje mi sie złapac , są też próby nie udane :roll:
jak jestem przy kompie to jest szalenstwo :lol: chciałbym wykorzystac kazda swieczke bo potrzeby mam ogromniaste :roll:

A czemu Tomasz wybredny jesteś ? pipsy są dobre wszystkie , byleby były zielone :wink: :564:
Pisałem rano w postach z Przemem, chodzi o jakąś prawidłowosc w podejmowaniu decyzyji,
wole czekać analizować kolejne h4/h3 rozliczać
patrzec na odwrócenie na dziennym conajmniej
sl i tp nic innego mnie nie interesuje
Tu na sp jest za mało i pod wpływem złych informacji
czy one wpłyną na kurs?
Nawik pomału :)

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4495
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

wejscie było z palca . sl już na be + , tp1 2758 ale wolałbym tp2 2735 i tam raczej widziałbym cene dzis :idea: .... ale oczywisci , bede obserwował i reagował na bieżąco
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

navik pisze:wejscie było z palca . sl już na be + , tp1 2758 ale wolałbym tp2 2735 i tam raczej widziałbym cene dzis :idea: .... ale oczywisci , bede obserwował i reagował na bieżąco
Te 5 na szczycie widzisz
trzy doji i nastepna wybijająca formacji 3 doji na północy
i dzisiejsza całosc zamykajaca
Wczesniejsza przed 3 doji to świeczka popytowa
i ja trzeba w połowie zniesc albo i całą
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4495
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

u mnie wyglada nieco inaczej , ale moze cos z tego bedzie . sl jest na plusie, wiec można spróbować to potrzymać :idea:
trzeba obserwować dzisiejsze zamkniecie :idea:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

navik pisze:u mnie wyglada nieco inaczej , ale moze cos z tego bedzie . sl jest na plusie, wiec można spróbować to potrzymać :idea:
trzeba obserwować dzisiejsze zamkniecie :idea:
Dywergencja macd
dzienny, h4, h3

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Navik jeszcze dzisiaj będzie można zarobić. Pary z AUD powinny bujnąć o 23:30 :lol: :wink:
The only way is up

Zablokowany