DayTrading: Czwartek 18.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 18.06.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

XAB pisze:
18 cze 2020, 11:59
no wlasnie nie sprobujesz nie zobaczysz ze warto
doktorek spoko gramy caly czas to samo znowu szczycik wywalili to i znowu podejsc sprobuja no chyba ze im jjca opadna ale na te sytuacje juz strazaka mocnego mam :)
juz moga mocno spasc nie obraze sie te tylko 1ska
dax BP
eur--usd SSSS 1,1245 mam

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 18.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

mogliby jeszcze tylko tego edka wrzucic na swoje miejsce a nie pofrywac z nami w bola
1ska mniej
https://iv.pl/image/GtCPXao
to samo tylko na H1 TAK ZAKLADAM :568:
https://iv.pl/image/GtCP7ur
Ostatnio zmieniony 18 cze 2020, 12:27 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 18.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

gbpaud zamkniete na 1.83 w nocy na tp. Niestety na 1.8360 mialem oczekujaca S i nie dolecieli. Obecnie kusi ponowic, ale narazie w L nie wejde bo zapowiadaja sie fajerwerki na Banku Anglii o 13 wiec moga polamac wszystkie zalozenia jak zapalki.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 18.06.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

Kermit pisze:
18 cze 2020, 12:23
gbpaud zamkniete na 1.83 w nocy na tp. Niestety na 1.8360 mialem oczekujaca S i nie dolecieli. Obecnie kusi ponowic, ale narazie w L nie wejde bo zapowiadaja sie fajerwerki na Banku Anglii o 13 wiec moga polamac wszystkie zalozenia jak zapalki.
To chwilke z boku pozostac :564:

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 18.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

doktorek... liczylem docelowo i tak na spadki na 1.78 ale sadzilem ze jeszcze korekte rozwina i da sie z tydzien pokrecic wewnatrz flagi... ale jesli rzuca mocna kase na rynek to bedzie 1.78 szybciej wiec nie ma co zgadywac. Jak wybronia flage to bedzie jeszcze kilka okazji przed jej docelowym wybiciem IMO
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 18.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ROPA WTI KONTR LIPIEC
https://iv.pl/image/GtCPgOI
moze wreszcie to upp
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Wolfgang Beltracchi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 07 mar 2017, 18:42

Re: DayTrading: Czwartek 18.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Wolfgang Beltracchi »

XAB pisze:
18 cze 2020, 11:23
dax
sen zawsze dobrze poprawia samopoczucie
i nie przejmujcie sie pany system jest ok nawet jak sie cos przespi ha ha ha
https://iv.pl/image/GtCPfK2
troszke mi pewnie zysku ucieklo ale przezyje wazne ze ida w moim kierunku
1ska i znowu to samo
juz kolejny raz nie doceniam daxa i za malo oczekujacych z gory zostawiam brrrrrrr
a to ze tu zawsze sie paru ekspertow od oceniania pojawi / z tym sie liczylem/
to akurat mnie ani ziebi ani grzeje
bo liczy sie to co pisza do mnie ludzie korzystajacy na priv
takze spoko piszta co chceta dla mnie liczy sie to co pisza ci grajacy daxa
a nie matolia ktora w zyciu nie postawila pare zlotych na daxa a komentuje jakby miala o tym pojecie
niestety zielonego pojevia o tym nie mając :)
Zgodze sie z Tobą iz sen to zdrowie , tym bardziej jesli wkladasz tak duzo wysilku w rozwoj swojego systemu DAX , nalezy Ci sie czas na odpoczynek
Prosze , nie unos sie tez chcialbym zastosowac system i zarabiac tak jak Ty , ale nie az tyle by jak piszesz "zysk zszokowal mnie i oglupił"
chcialbym po prostu blizej poznac Twoj system , i spokojnie sie z nim zapoznac tak jak po kupnie np. jakiegos bardziej skomplikowanego urzadzenia zapoznajemy sie z instrukcja obslugi. Ogolne zalozenia Twojego systemu juz sobie przyswoilem , pozostaje dla mnie jedna kluczowa kwestia kiedy nalezy uzyc tych jak to ujales "pozycji bombardyjacych" , prosze naswietl to w miarę jasno.

https://www.youtube.com/watch?v=dPJMRxg1P7Y

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 18.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Wolfgang Beltracchi pisze:
18 cze 2020, 13:03
XAB pisze:
18 cze 2020, 11:23
dax
sen zawsze dobrze poprawia samopoczucie
i nie przejmujcie sie pany system jest ok nawet jak sie cos przespi ha ha ha
https://iv.pl/image/GtCPfK2
troszke mi pewnie zysku ucieklo ale przezyje wazne ze ida w moim kierunku
1ska i znowu to samo
juz kolejny raz nie doceniam daxa i za malo oczekujacych z gory zostawiam brrrrrrr
a to ze tu zawsze sie paru ekspertow od oceniania pojawi / z tym sie liczylem/
to akurat mnie ani ziebi ani grzeje
bo liczy sie to co pisza do mnie ludzie korzystajacy na priv
takze spoko piszta co chceta dla mnie liczy sie to co pisza ci grajacy daxa
a nie matolia ktora w zyciu nie postawila pare zlotych na daxa a komentuje jakby miala o tym pojecie
niestety zielonego pojevia o tym nie mając :)
Zgodze sie z Tobą iz sen to zdrowie , tym bardziej jesli wkladasz tak duzo wysilku w rozwoj swojego systemu DAX , nalezy Ci sie czas na odpoczynek
Prosze , nie unos sie tez chcialbym zastosowac system i zarabiac tak jak Ty , ale nie az tyle by jak piszesz "zysk zszokowal mnie i oglupił"
chcialbym po prostu blizej poznac Twoj system , i spokojnie sie z nim zapoznac tak jak po kupnie np. jakiegos bardziej skomplikowanego urzadzenia zapoznajemy sie z instrukcja obslugi. Ogolne zalozenia Twojego systemu juz sobie przyswoilem , pozostaje dla mnie jedna kluczowa kwestia kiedy nalezy uzyc tych jak to ujales "pozycji bombardyjacych" , prosze naswietl to w miarę jasno.

https://www.youtube.com/watch?v=dPJMRxg1P7Y
Załóz konto demo i chętnie poobserwujemy. Bo któż by nie chciał poznać system który ZAWSZE zarabia? ;)

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Czwartek 18.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Wolfgang, dziękowałam Ci na poprzedniej stronie za przytoczenie tej strategii ale pewnie nei czytałeś. Dziękuję bo mi to umknęło!

XAB, jaki jest minimalny depozyt wg Ciebie umożliwiający bezpieczną grę tym systemem?
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

slo
Gaduła
Gaduła
Posty: 261
Rejestracja: 14 kwie 2012, 14:02

Re: DayTrading: Czwartek 18.06.2020

Nieprzeczytany post autor: slo »

Patrzac na dax dzienny, to raczej wraca na 10600

Zablokowany