DayTrading: Czwartek 14.06.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 15 cze 2018, 00:00

Wzrost
2
22%
Bez zmian
2
22%
Spadek
5
56%
 
Liczba głosów: 9

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 14.06.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

swiezy 23 konta juz masz co wyslac pozdrawiam
pisalem ci sporo masz wiedzy zas realnie nie czujesz rynku wcale
miales pivot tyg na 12777 a tys sie uparl na spadki i lapanie nozy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 14.06.2018

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Wiem co źle zrobiłem. Było wiele rzeczy. Nie chce powtarzać. Tak grałem bez SL, na wszystkich kontach, na grubo. 2 loty były tam gdzie miałem +88k, więc nie był to max, ale grubo. 3 konta, 3 różne wielkości 0,5, 1l i 2L w S. Uwalone 70% kazdego. Postawiłem wszystko na 1 kartę, na spadki. To był zły pomysł. Wczoraj co ciekawe grałem na Buy. Korelacja mnie zmyliła to fakt, AT mnie zmyliło, zachowanie Sapiny iDAX-a względem siebie wczoraj i dziś, ale jakbym pilnował, to bym się pewnie odwrócił na czas i nie byłoby tematu. To były psychologicznie rozegrane, udawali słabość na DAX-ie. Wypadek, który sporo mnie uczy. Wrócę mocniejszy.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

pik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 18 sty 2015, 12:06

Re: DayTrading: Czwartek 14.06.2018

Nieprzeczytany post autor: pik »

@Świeżak, mnie nie musisz nic udowadniać. Życzę Ci jak najlepiej, po prostu nie chcę, żebyś marnował sobie życie, zakładając kolejne konta i myśląc, że za którymś razem znajdziesz strategię, która pozwoli Ci zarobić. Zawsze najważniejsza jest obrona depo, a do tej pory żadna z obranych strategii nie pozwoliła Ci go wybronić.

@XAB, z korelacją między S&P i DAX bywa różnie, ale tak mocne wyjście DAX'a i zostawienie S&P jest podejrzane, ale zobaczymy, co będzie się działo w następnym tygodniu.

jkar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1433
Rejestracja: 13 kwie 2014, 19:29

Re: DayTrading: Czwartek 14.06.2018

Nieprzeczytany post autor: jkar »

Świeżak44 pisze:Wiem co źle zrobiłem.
:)
Swieży nie pękaj- :)
bierzesz dokształt u dadasa i topisz będąc przeszkolonym:)
:)
:564:
Jak by powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął.

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: DayTrading: Czwartek 14.06.2018

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

Świeżak44 pisze:Wiem co źle zrobiłem. Było wiele rzeczy. Nie chce powtarzać. Tak grałem bez SL, na wszystkich kontach, na grubo. 2 loty były tam gdzie miałem +88k, więc nie był to max, ale grubo. 3 konta, 3 różne wielkości 0,5, 1l i 2L w S. Uwalone 70% kazdego. Postawiłem wszystko na 1 kartę, na spadki. To był zły pomysł. Wczoraj co ciekawe grałem na Buy. Korelacja mnie zmyliła to fakt, AT mnie zmyliło, zachowanie Sapiny iDAX-a względem siebie wczoraj i dziś, ale jakbym pilnował, to bym się pewnie odwrócił na czas i nie byłoby tematu. To były psychologicznie rozegrane, udawali słabość na DAX-ie. Wypadek, który sporo mnie uczy. Wrócę mocniejszy.

Dlaczego grałeś bez SL? Możesz mi to opisać bardzo dokladnie :mrgreen: Co czules, co myślałeś jak zawierales transakcję bez SL, który demon tobą rządził. Opisz ta sytuacje, ladnie prosze:D
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

jkar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1433
Rejestracja: 13 kwie 2014, 19:29

Re: DayTrading: Czwartek 14.06.2018

Nieprzeczytany post autor: jkar »

xhDog pisze:[, który demon tobą rządził. D
Tu jest tylko jeden.
:564:
Otwierasz forum... na bank jest,,,
a jak nie ma to za chwilę będzie...
K... boję się zajrzec do lodówki...
a głodny jestem
:)
:564:
Jak by powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Czwartek 14.06.2018

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Jutro BOJ czy japońska pójdzie w jej ślady ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: DayTrading: Czwartek 14.06.2018

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

xhDog pisze:Dlaczego grałeś bez SL? Możesz mi to opisać bardzo dokladnie :mrgreen: Co czules, co myślałeś jak zawierales transakcję bez SL, który demon tobą rządził. Opisz ta sytuacje, ladnie prosze:D
Mógłby podać na jakiej podstawie wchodzi na daxa albo na sapine, jak on to analizuje że otwiera buy albo sell :568:

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 14.06.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Cblondyn pisze: Efekt Boga daje o sobie znać ;)
Jak słysze te bzdury o AT z YT z tych zawodów kostka-AT to nie wiem czy się smiać czy płakać. Masakra
Dramat... pol jednego filmiku tylko kiedys wytrwalem i nawet tego nie ogladam... Mam inne spojrzenie na trading wiec po co to ogladac

-- Dodano: 14 cze 2018, 20:24 --
fx-technik pisze:Tylko, dlaczego uwalił 3 konta?
Jak grał, że uwalił?
Bez SL?
Makslotem?
Jaki czynnik to spowodował?
czynnik jest zawsze ten sam - brak wiedzy


edek h1
https://www.tradingview.com/x/7G2Xthyi/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 14.06.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
Cblondyn pisze: Efekt Boga daje o sobie znać ;)
Jak słysze te bzdury o AT z YT z tych zawodów kostka-AT to nie wiem czy się smiać czy płakać. Masakra
Dramat... pol jednego filmiku tylko kiedys wytrwalem i nawet tego nie ogladam... Mam inne spojrzenie na trading wiec po co to ogladac

-- Dodano: 14 cze 2018, 20:24 --
fx-technik pisze:Tylko, dlaczego uwalił 3 konta?
Jak grał, że uwalił?
Bez SL?
Makslotem?
Jaki czynnik to spowodował?
czynnik jest zawsze ten sam - brak wiedzy


Tak długo i jednak to brak
Wyższa nauka, studia


edek h1
https://www.tradingview.com/x/7G2Xthyi/

Zablokowany