DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 14 wrz 2018, 00:00

Wzrost
1
17%
Bez zmian
3
50%
Spadek
2
33%
 
Liczba głosów: 6

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Tomasz196407 pisze:czemu masz wejscie z h4??
Jeśli pytasz o ten schemat z doji... to dlatego że ten schemat wystąpił na H4. Właściwie dlatego że liczy się tylko kolejna świec po tym schemacie dwóch pierwszych świec. Jeśli po tym schemacie pójdzie przeciwko mnie albo znowu pojawi się doji itp to schemat się zrealizował, setup jest już rozegrany i ta świeca która się pojawiła to jest to co złapałem. Więc jeśli ten schemat pojawił się na H4 to rozgrywam H4 czyli zakładam trzymanie pozycji około 4 godzin. Jeśli jest na H1 to godzinę, jeśli M5 to 5 minut, do zamknięcia tych świec. Można kombinować inaczej z tym, wiadomo, ale widzę że najlepszy wariant to wejście na OPEN i trzymanie do CLOSE, w zależności na jakim timeframe to się pojawi tak długo trzeba zakładać trzymanie pozycji. Jeśli pojawiłoby się na D1 a zobacz na przykładzie NZDUSD to wtedy zakładasz trzymanie do końca dnia. O tej pierwszej doji z 06.09 pisałem do nieśmiertelnego trader, wtedy graliśmy obaj L na tych parach a potem było to doji i grałem na S na EURUSD wtedy na danych, zmieniłem kierunek przez tą świece dla USD.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

OK rozumie

ja inaczej - oczywiscie pomijam FE w danym przypadku
co też muszą wskazywać na zakonczenie podfali czy to w korekcie albo impulsie
mamy h4 EU:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany