DayTrading: Czwartek 12.10.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Czwartek 12.10.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

Kontrakty kontraktami ale bliski wschod to kwestia rozwojowa i zaczna pod to grac niebawem.
Kapitał niemal na pewno poleci do USA. Nie ignorowałbym tym razem foliarzy bo wszystko sie sprawdziło co do joty.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 12.10.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

setka pisze:
12 paź 2023, 21:03
Kontrakty kontraktami ale bliski wschod to kwestia rozwojowa i zaczna pod to grac niebawem.
Kapitał niemal na pewno poleci do USA. Nie ignorowałbym tym razem foliarzy bo wszystko sie sprawdziło co do joty.
przewaznie i tak leci do usa co nie znaczy ze poleci w dolce chox podbicie na edku wieksze i potem spadek czemu nie
w koncu merlin pokazuje wzrosty w sumie indeksu dol
ja tylko kombinuje wzrosty edka bo mi to z czasowki pasuje ale to wrozby a nie at bo z at to mamy edka na spadkach :!: :!: i tyle
cos takiego zawsze jest mozliwe wiadomo ze nie w tydzien alemiesiac dwa mnie pasi
4 miesiace spadali tylko to z miesiac odbicie i potem :?: :idea: :!:
8pkt w dól to 3-4 az sie prosi by wyszli w gorę
z tym ze juz nizej 4 dolar to raczej mozna zapomniec to raczej juz bylo i se nie wrati :P w tym roku
ja niestety tego nie zakładam choc zawsze bylem bykiem i jestem na dolcu
ale ostatnio ciagle sie na tym dolarze mylę :(
ani nie liczylem ze zrobia 5tke ani ze zejda nizej 4ki
zakladalem ze zrobia ostatnio 4,3 gora a zrobili 4,45 wiec tu zle wroze wyraznie :arrow:
i nie tylko tu co nie znaczy ze z tego powodu tracę no moze tylko mniej wychodzi mi na z/s
choc z dolcem wyszlo super bo sprzedalem ok 4,9 i zaczalem odkupowac dopiero nizej 4ki wczesniej odpuscilem co u mnie to rzadkosc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 12.10.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

co do daxa
jutro poniedz moze byc wariancje czyli w gore ale z formacji to on jest tak
kontrakty byla sprzedaz ok 15800 :!: czyli na dzis to byki rozwalone na drobny makkkkkkkkk
gdyz kontrakty wrzesniowe to wiekszosc pisalem byla na wzrosty :idea:

na edku na krotko mam 76 procent kupujacych
ciekawe ile bedzie jutro :?:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2023, 22:08 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Czwartek 12.10.2023

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

baxik pisze:
12 paź 2023, 21:16
setka pisze:
12 paź 2023, 21:03
Kontrakty kontraktami ale bliski wschod to kwestia rozwojowa i zaczna pod to grac niebawem.
Kapitał niemal na pewno poleci do USA. Nie ignorowałbym tym razem foliarzy bo wszystko sie sprawdziło co do joty.
przewaznie i tak leci do usa co nie znaczy ze poleci w dolce chox podbicie na edku wieksze i potem spadek czemu nie
w koncu merlin pokazuje wzrosty w sumie indeksu dol
ja tylko kombinuje wzrosty edka bo mi to z czasowki pasuje ale to wrozby a nie at bo z at to mamy edka na spadkach :!: :!: i tyle
cos takiego zawsze jest mozliwe wiadomo ze nie w tydzien alemiesiac dwa mnie pasi
4 miesiace spadali tylko to z miesiac odbicie i potem :?: :idea: :!:
8pkt w dól to 3-4 az sie prosi by wyszli w gorę
z tym ze juz nizej 4 dolar to raczej mozna zapomniec to raczej juz bylo i se nie wrati :P w tym roku
ja niestety tego nie zakładam choc zawsze bylem bykiem i jestem na dolcu
ale ostatnio ciagle sie na tym dolarze mylę :(
ani nie liczylem ze zrobia 5tke ani ze zejda nizej 4ki
zakladalem ze zrobia ostatnio 4,3 gora a zrobili 4,45 wiec tu zle wroze wyraznie :arrow:
i nie tylko tu co nie znaczy ze z tego powodu tracę no moze tylko mniej wychodzi mi na z/s
choc z dolcem wyszlo super bo sprzedalem ok 4,9 i zaczalem odkupowac dopiero nizej 4ki wczesniej odpuscilem co u mnie to rzadkosc
Bax jeszcze nie warto zaczynać z dolarem USD-CHF raczej nie skończył ,oczywiście mogę się mylić
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 12.10.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

ja dolce to tylko na jutro na dt 0,35 lot to w zasadzie drobiazg
i tez jestem ciekaw co oni wykombinuja
kontr byly po 1,067x taka roznica to szoooook
bo edek a to tylko mniej na plusie a on i tak czeka nz choc 1,07 moze się doczeka te moje stałe 0,5lota a drugie to do dt
na głownym :568: mam lki ale i trace ale tu tez spoko bo ta zawisajaca jest nizej 1,055
to 20 pipow to jak mały pryszcz bo i z 1,0529 tez mam lke czyli srednia to na nizej 1,054
w koncu caly tydzien rąbie gorka dołek na plus to raz przestoj to pryszcz / z gory ski mialem przeciez dzis
to sp500 za to mnie wkrwia juz bo nijak to kupowac ani lki ani ski
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Zablokowany