DayTrading: Czwartek 11.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 11.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 10:18
Tak sobie obejrzałem ten wykres tygodniowy wti
i co tam jest ze kolega mysli o 1,5 $ obsuwie na zamknieciu tygodnia to szansa na s
moze jakas dyskusja?
zachecam
moze w koncu powrócimy do dobrym nawyków na FN :564:
Tomasz - jesli zobacze że skonczyles z głupimi aluzjami regularnie wysyłanymi do innych (nie tylko do mnie) i rzeczywiście chcesz rozmawiac marytorycznie regularnie a nie jednorazowo to bardzo chetnie...ale narazie zostane przy tym jak jest bo obiecałem sobie że nie bede wdawał się w dyskusje jakiekolwiek z ludzmi ktorzy mnie niemal każdego dnia atakuja bezpośrednio lub pośrednio...
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 11.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
11 lip 2019, 09:10

edi - https://invst.ly/b8ash - dla mnie ten się wydostał ze spadków. Tutaj mocniej na up. Jak mocniej wejdzie w gruby kanał to będzie up.
Jedna uwaga. Robisz analize, rysujesz kanały i nie jestes konsekwentny. Pokazujesz wybicie z wiekszego kanalu dołem. Tyle, że cena jest na poziomie retestu tego kanału od dołu. No i co dalej z tym fantem?

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 11.07.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

yeahman pisze:
11 lip 2019, 10:30
krab29 pisze:
11 lip 2019, 09:10
edi - https://invst.ly/b8ash - dla mnie ten się wydostał ze spadków. Tutaj mocniej na up. Jak mocniej wejdzie w gruby kanał to będzie up.
te linie trendu obecnie nic nie znaczą, przebija sobie je od lewej do prawej i odwrotnie jak chce, ostatnio z AT każdy sięwywala, dlatego trzeba grać pod wyczucie i tyle :)
Trudno się z tobą nie zgodzić, ale czymś ratować też się trzeba :564: Jakoś próbuję związać koniec z końcem i jak widzisz mam taki najprostszy wskaźnik EMA Cross. W ustawieniu jak się odpala ivesting. Kombinuje i zmieniam parametry, ale ogólnie pokazuje on trend. Teraz (lipiec) pokazuje dobrze, ale na początku maja oszukiwał - przy tych nastawach i TF. Jak będzie, czas pokaże. Kermit wieszczy (wczoraj) jeszcze jeden spadek na edim i kablu. Znowu czas pokaże. Ja bym takich zjazdów, jak on widział wczoraj, nie dostrzegał. Dla mnie na edim i kablu na h4 wykresy weszły w up. Pytanie na jak długo? Jakbyś coś dostrzegł to pisz. :568: :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 11.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
11 lip 2019, 10:40
Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 10:18
Tak sobie obejrzałem ten wykres tygodniowy wti
i co tam jest ze kolega mysli o 1,5 $ obsuwie na zamknieciu tygodnia to szansa na s
moze jakas dyskusja?
zachecam
moze w koncu powrócimy do dobrym nawyków na FN :564:
Tomasz - jesli zobacze że skonczyles z głupimi aluzjami regularnie wysyłanymi do innych (nie tylko do mnie) i rzeczywiście chcesz rozmawiac marytorycznie regularnie a nie jednorazowo to bardzo chetnie...ale narazie zostane przy tym jak jest bo obiecałem sobie że nie bede wdawał się w dyskusje jakiekolwiek z ludzmi ktorzy mnie niemal każdego dnia atakuja bezpośrednio lub pośrednio...
Ależ prosze bardzo jeżeli aluzjami tłumaczysz moje posty,?
natomiast ataki na mnie prawidłowymi postami,
mozemy i wdac sie w dyskusje o nich!
Ale jestem jak widzisz i prowadze dialog a nie monolog tak uwazam w twoim wykonaniu
i poparciem paru dla Ciebie forumowiczów zupełnie wogóle dla mnie niezrozumiałymi
Ostatnio zmieniony 11 lip 2019, 10:56 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 11.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

_Kerad_ pisze:
11 lip 2019, 09:07
dax 30
DT
zasłona ciemnej chmuryH1 i objęcie M15, więc spadki
Miło widzieć, że ktoś jeszcze używa PA :)
Wstawiaj jak najwięcej analiz chętnie poczytam :)
:564:

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 11.07.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Żabson dzięki za wczorajsze zwrócenie uwagi na g. 14:30 bo tam był cały zamęt , a aj bym głupi czekał do 20:00 o której nic sięnie wydarzyło ... THNX :564: :564: :568:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 11.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

WTI czemu cena (1,5$ mniej) miałaby tu zareagować na s
przy takiej kontynuacji
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 11.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 10:47


Ależ prosze bardzo jeżeli aluzjami tłumaczysz moje posty,?
natomiast ataki na mnie prawidłowymi postami,
mozemy i wdac sie w dyskusje o nich!
Ale jestem jak widzisz i prowadze dialog a nie monolog tak uwazam w twoim wykonaniu
i poparciem paru dla Ciebie forumowiczów zupełnie wogóle dla niezrozumiałymi
po pierwsze dziś odpowiedziałem Ci po raz pierwszy od Twojego powrotu. Ani razu Cie nie zaczepiłem i nie napisałem o Tobie wiec nie wiem o jakich atakach piszesz - chyba urojonych w Twojej głowie

po drugie nie - nie bedziemy dyskutowac ani o atakach, ani o forexie, ani o niczym innym i uzasadniłem w poprzednim poście dlaczego i kiedy moze sie to zmienic

Z mojej strony koniec tej rozmowy ale oczywiscie to wolne forum wiec mozesz dalej pisac co i ile chcesz
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 11.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
11 lip 2019, 10:56
Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 10:47


Ależ prosze bardzo jeżeli aluzjami tłumaczysz moje posty,?
natomiast ataki na mnie prawidłowymi postami,
mozemy i wdac sie w dyskusje o nich!
Ale jestem jak widzisz i prowadze dialog a nie monolog tak uwazam w twoim wykonaniu
i poparciem paru dla Ciebie forumowiczów zupełnie wogóle dla niezrozumiałymi
po pierwsze dziś odpowiedziałem Ci po raz pierwszy od Twojego powrotu. Ani razu Cie nie zaczepiłem i nie napisałem o Tobie wiec nie wiem o jakich atakach piszesz - chyba urojonych w Twojej głowie

po drugie nie - nie bedziemy dyskutowac ani o atakach, ani o forexie, ani o niczym innym i uzasadniłem w poprzednim poście dlaczego i kiedy moze sie to zmienic

Z mojej strony koniec tej rozmowy ale oczywiscie to wolne forum wiec mozesz dalej pisac co i ile chcesz
wiec po co bicie piany ?
post był skierowany do ogółu
a nie do ciebie
nie chcesz to nie
forma dyskusji opartej na rzetelnym analizowaniu
Tak to jest w swiecie

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 11.07.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Cblondyn pisze:
11 lip 2019, 10:43
krab29 pisze:
11 lip 2019, 09:10

edi - https://invst.ly/b8ash - dla mnie ten się wydostał ze spadków. Tutaj mocniej na up. Jak mocniej wejdzie w gruby kanał to będzie up.
Jedna uwaga. Robisz analize, rysujesz kanały i nie jestes konsekwentny. Pokazujesz wybicie z wiekszego kanalu dołem. Tyle, że cena jest na poziomie retestu tego kanału od dołu. No i co dalej z tym fantem?
No zgadzam się z tobą, z tym co napisałeś. Konsekwencji na kanałach brak - retest jest i nie wiem co bedzie. Co z fantem? Tego nie wiem. Patrzę też na średnie (przed chwilą o tym napisałem yeahmanowi). Tutaj na tym TF i w lipcu jest sygnał na up. Pokaż jak to widzisz ty :564: Podziękuję. Uciekam do roboty - "normalnej" bo znowu będę pisał z wami cały dzień.
PS. Wracając to innego tematu, ale tam nie śmiecąc. Dobra metoda to prosta metoda - nie zrozumieliśmy się. Uważam tak jak ty. Jak ktoś ma choinkę na wykresie to dla mnie jest ona zła. Albo 10 wskaźników. Chodziło mi o to, że jak metoda daje sygnały na h4 czy wyższym, to nie nadaje się dla mistrzów, którzy otwierają kilkanaście/kilkadziesiąt pozycji dziennie. Dobra, szczerze i uczciwie, jak mam robotę normalną i nic nie widzę na wykresach to platformy nie odpalam przez tydzień lub dłużej. Jestem miszczem i tyle. Dzisiaj jej nie odpaliłem. Proszę cię nie komentuj "PS" - przyjmij do wiadomości. Kończymy temat. Uciekam do roboty normalnej.
Zapodawaj wykresy - chętnie poznam twoją wizję ediego, kabla, wti i Rysiowego rzeźnika. Tam też mam S, ale za 0,02 lota. Na edim i kablu L. Jak będzie chwila to na pewno podyskutuję na temat wykresów. :568: :564:
Uciekam i życzę wszystkim dużo pipsów do przodu :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany