DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Paris Hilton zdejmuje majtki... 😂😂😂
O kurwa, to ona nosi majtki :shock:

Forex Gump
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 18 wrz 2020, 09:00

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Forex Gump »

NT
Edek zrobil dzis 50 pipsowy zasieg w dol i w gore, klasyczna wycinka. I teraz kwotuje po srodku wiec swieca dzienna poki co pokazuje niezdecydowanie. Moze przez kilka godzin cos sie wyklaruje to bedzie o czym pisac. A ty Lesiu grasz na pałe chyba skoro tak sie emocjonujesz i zdajesz nam relacje jak korespondent tvp z kraju pochlonietego konfliktem zbrojnym. 😂😂😂
Nie mowie tego zlosliwie, jesli zle zrozumialem to sorka po prostu nie chce zebys znowu zrobil sobie roczna przerwe w zyciorysie ; )

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

Forex Gump pisze:
10 cze 2021, 17:18
NT
Edek zrobil dzis 50 pipsowy zasieg w dol i w gore, klasyczna wycinka. I teraz kwotuje po srodku wiec swieca dzienna poki co pokazuje niezdecydowanie. Moze przez kilka godzin cos sie wyklaruje to bedzie o czym pisac. A ty Lesiu grasz na pałe chyba skoro tak sie emocjonujesz i zdajesz nam relacje jak korespondent tvp z kraju pochlonietego konfliktem zbrojnym. 😂😂😂
Nie mowie tego zlosliwie, jesli zle zrozumialem to sorka po prostu nie chce zebys znowu zrobil sobie roczna przerwe w zyciorysie ; )
AAA ty z tych.... :lol: Zmniejsz pozycje ;) :564:

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Panowie, na pałę to ja tu gram :)
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

wojtalo pisze:
10 cze 2021, 17:29
Panowie, na pałę to ja tu gram :)
a ja na pieniądze :mrgreen: :wink:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ok ja juz fajrant
miala byc 5tka i juz jest a skracac nic juz nie mam ochoty
udanych trejdow zwlaszcza na edku
dalej pol lot ske zostawilem i to samo na usd/pl lka
ski dax nasdq ropa reszte indeksow spuscilem pap
https://zapodaj.net/cc20cca931997.jpg.html

wojtek
musisz zaczac grac z zalozeniem
nie bedziesz wtedy ani zraniony ani grał na pałe
wchodzic powinno sie wyzej 1,22 powiedzmy 10 jednostek/ wiekszosc zakladala tu spadek/
5-7jednostek gasisz ina 1,215 i nie zawracasz sobie wtedy tylka ---------mieleniem w srodku
sl na plus 2 pipy tych co zostalo i jak zakladasz spadek to trzymasz zalozenia sie nawet gdyby cie z ta reszta wywalilo
zejda zarobisz mniej i tyle zawroca to juz zarobek masz EOT
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, 17:47 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

wojtalo pisze:
10 cze 2021, 17:29
Panowie, na pałę to ja tu gram :)
hehehe, kolega Forest widać ma wgląd do platform ale niezdecydowanie na rynku czasem wpływa niekorzystnie nawet na najtwardszych mistrzów więc bez spiny. :564: Polecam zmniejszyć dźwignię i problem się rozwiąże. Ja przez 10 lat katowałem 1:100, 1:200 i 1:500 jako pro ale od kiedy zszedłem na 1:30 (a w większości produktów które obserwuję to jednak 1:20) to na prawdę trzeba się grubo postarać by uwalić kapitał przeznaczony na grę.

Co do pozycji to u mnie siedzi tylko DAX od wczoraj a dziś po 1.8200 wpadło L na GBPAUD z targetem na nowe topy bo jeszcze nie czas tak myślę na wybicie na AUDCHF czy NZDCHF które są odwrotnie skorelowane. Hehehe ale nie wdaje się tutaj w polemiki tylko skrobnę od czasu do czasu swoje czary mary i tyle ;) Co do korespondenta wojennego to jest taki zagraniczny kanał gdzie topowi traderzy z USA komentują wszystko na bieżąco Online i byłoby to coś na tej zasadzie :mrgreen:

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Kermit pisze:
10 cze 2021, 17:29
wojtalo pisze:
10 cze 2021, 17:29
Panowie, na pałę to ja tu gram :)
a ja na pieniądze :mrgreen: :wink:
Na pałę o pieniądze :wink:
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

MOC DRUKAREK TO GORA DO JUTRA TAK BYLO CO MIESIAC
spadek byc musi na indeksach :!:
jedyne co jest interesujace to nie kiedy ale jaka moc bedzie na downnnnnnnnnnnnnnn
NOWY SZCZYT NA SP500 Jest i tak mialo byc , moze go troche podbija albo juz nie i tyle
nastepny pogadamy za miesiac
nie dało saygnalu ecb pojdzie sygnal z fedu lub wczesniej polowo mca to kontrakty terminowe
POL ROKU :?: :?: :?:
byloby nie normalne gdyby byly wysoko bo kto by je kupił AMEN
A EDEK? pojda spadki to i edek spadnie
pojda duze spadki to zobaczymy moc dolara a pojda male to dalej bedzie sralnia na edku na gora 2loty dol gora i tyle
jestem juz misiek i mam zamiar zarobic wiecej niz na lkach czylilicze na mocne zejscie na indeksach
to drugi raz i tyle
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, 18:07 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

XAB pisze:
10 cze 2021, 17:57
MOC DRUKAREK TO GORA DO JUTRA TAK BYLO CO MIESIAC
spadek byc musi na indeksach :!:
jedyne co jest interesujace to nie kiedy ale jaka moc bedzie na downnnnnnnnnnnnnnn
NOWY SZCZYT NA SP500 Jest i tak mialo byc , moze go troche podbija albo juz nie i tyle
nastepny pogadamy za miesiac
nie dało saygnalu ecb pojdzie sygnal z fedu lub wczesniej polowo mca to kontrakty terminowe
POL ROKU :?: :?: :?:
byloby nie normalne gdyby byly wysoko bo kto by je kupił AMEN
XAB, wzrosty akcji to emerytura dla obywateli. Ich gigantyczny spadek skutkowałby tym że sporo nie miałoby co do garnka włożyć. W Polsce też niebawem uświadczysz podobnej hossy która z resztą już się zaczeła. Naszym odpowiednikiem jest program PPK i nielimitowane fundusze od obywateli na skup akcji. Tak działa ten dziurawy system. Wiesz ilu tu miszczów na przestrzeni całego okresu istnienia forum wieszczyło spadki? Korekty większe są - jasne ale nie taka jest idea giełdy Amerykańskiej czy innych mocarstw. Póki nie wymyślą czegoś innego albo nie uśmiercą z połowy populacji jakąś wojenką czy innym szajsem to tak to będzie wyglądać. Lepiej czekać na korekty i podłączać się do L. ;)

Zablokowany