DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

XAB pisze:
10 cze 2021, 15:28
narazie to znowu wyszła dpa blada z planowanego umocnienia dolca czyli edek w dół :(
nawet szkoda cos pisac beznadzieja / lepiej by bylo gdybym wszystko zgasił rano
dobrze ze tak napisalem to zaczeli wreszcie spadac :P :P :P
Już po spadkach
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

SzpilaCz
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 30 lip 2020, 17:15

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: SzpilaCz »

Na inflacji kwietniowej zrobili w konia byki, bo tak samo mieszali, aż w końcu zeszli. Pytanie czy powtórzą akcje.

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

post1010776.html#p1010776

To co pisałem. Edek sygnał L. Mocna Bessa na H4 na USDCHF i tutaj ciągle bez pozycji bo czekam niżej.

DAX cały czas zgodnie - trzymam L. Szkoda tylko że SP500 i Nasdaq pokazały więcej impetu przez co tworzą potencjalne zagrożenie dla byków kolejnymi falami wzrostowymi jednak znając potęgę drukarek - to dla nich nie problem.

Kabel i EURJPY też według planu UP.

Zobaczymy.

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

NT parami z CHF bym się sugerował, zerknij na EUR/CHF
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

wojtalo pisze:
10 cze 2021, 16:11
NT parami z CHF bym się sugerował, zerknij na EUR/CHF
USDCHF ma jeszcze sporo miejsca do spadków a i na Edku jest sygnal by wybić co najmniej wczorajszy TOP. Kabel, Kangur i Kiwi obejmą dziś prawdopodobnie Hossę co skończy się nowym topem na Kablu a Edkowi to raczej nie pomoże ze spadkami. Dlatego wolę poczekać.

Dzisiejszy dzień wskaże kierunek na jutro tak myślę.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kangur poszło S po 0.7760 . SL 0.7780 wiec 20 pipsow. IMO miejsce w ktorym R:R moze wyniesc nawet wiecej niz 1:4 wiec warto . Retest szyi duzego rgra i lokalne TL.
https://www.tradingview.com/x/u6D0RcaJ/
https://www.tradingview.com/x/sQDqgnO0/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

No niezłe nagłe zejście na Kangurze i Kiwi. Hossy się oddalają a Kiwi może wrócić pod linie trendu wzrostowego. Tam cały czas wisi potencjalny RGR na W1 ale w tym czasie może się zdarzyć sporo. Jeśli już gdzieś dolar ma się umocnić to właśnie tam a Edek to inna bajka.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

indeksy
chcialem miec ski to po 1 strazaku zostawilem juz i jak widac po z/s jest git
https://zapodaj.net/2f8ff0068cd89.jpg.html
a urobek z dt od rana pokaze bo juz za duzo nie skracam
szkoda pisac
wyszlo 4,5 i jest wyzej 6k--na z/s z otwartych bdbbb
no to moze jeszzcze troszke dołozymy do wora :P :P :P
https://zapodaj.net/64e83faecf6c4.jpg.html
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Forex Gump
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 18 wrz 2020, 09:00

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Forex Gump »

N T pisze:
10 cze 2021, 16:20
wojtalo pisze:
10 cze 2021, 16:11
NT parami z CHF bym się sugerował, zerknij na EUR/CHF
USDCHF ma jeszcze sporo miejsca do spadków a i na Edku jest sygnal by wybić co najmniej wczorajszy TOP. Kabel, Kangur i Kiwi obejmą dziś prawdopodobnie Hossę co skończy się nowym topem na Kablu a Edkowi to raczej nie pomoże ze spadkami. Dlatego wolę poczekać.

Dzisiejszy dzień wskaże kierunek na jutro tak myślę.
Piszesz o hossach bessach jakby cos sie wydarzylo, a edek dalej w konsoli. Warto czasami zerknac na wyzszy tf. Zobacz sobie ostatnie tygodniowe swiece gdzie ty masz te wybicia. To tylko szum intraday. Chyba ze skalpujesz to wtedy ok, bo zmieniasz zdanie szybciej niz Paris Hilton zdejmuje majtki... 😂😂😂
Ochlon chlopcze i przygotuj plan na trading i gdy bedzie okazja to wtedy atakuj. :564:

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

Forex Gump pisze:
10 cze 2021, 17:07
N T pisze:
10 cze 2021, 16:20
wojtalo pisze:
10 cze 2021, 16:11
NT parami z CHF bym się sugerował, zerknij na EUR/CHF
USDCHF ma jeszcze sporo miejsca do spadków a i na Edku jest sygnal by wybić co najmniej wczorajszy TOP. Kabel, Kangur i Kiwi obejmą dziś prawdopodobnie Hossę co skończy się nowym topem na Kablu a Edkowi to raczej nie pomoże ze spadkami. Dlatego wolę poczekać.

Dzisiejszy dzień wskaże kierunek na jutro tak myślę.
Piszesz o hossach bessach jakby cos sie wydarzylo, a edek dalej w konsoli. Warto czasami zerknac na wyzszy tf. Zobacz sobie ostatnie tygodniowe swiece gdzie ty masz te wybicia. To tylko szum intraday. Chyba ze skalpujesz to wtedy ok, bo zmieniasz zdanie szybciej niz Paris Hilton zdejmuje majtki... 😂😂😂
Ochlon chlopcze i przygotuj plan na trading i gdy bedzie okazja to wtedy atakuj. :564:
Zupełnie źle zinterpretowałeś to co napisałem. Piszę w skali Daily, Tygodniowych i H4. Nie ma tutaj żadnego stresu i pośpiechu, a tylko co by stało się w takiej i takiej sytuacji. Poczytaj wcześniejsze posty :) :564: Plan cały czas jest bez zmian. Czasem tylko zinterpretuję obecną sytuację.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, 17:15 przez N T, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany