DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
09 wrz 2021, 22:22
XAB pisze:
09 wrz 2021, 22:11
navik pisze:
09 wrz 2021, 22:06
Tzn ja nie sadze żeby jakieś potężne spadki miały byc bo niby czemu jak maszyna drukująca działa i nic sie nie zmieniło od ponad roku w działaniach wielkich bankierów . Ale korekta wskazana jak najbardziej
karwa jest555
30pipow i rgr ma podstawe :idea: 15400 potem 700 od szczytu czyli 16400 :P piekne mrzonki
a noz wyjdąąąąąąąąa
Moze nie mrzonki :wink:
Korekta do 15400 albo do 15350 bylaby zajebista żeby sie w L zapakować :lol:
A poziom 16400 o którym piszesz to bedzie przecież tylko przystanek w drodze na 16780 - poziom z miesięcznej świeczki o którym juz kiedyś pisałem jako ciekawostka :lol:

A tak w ogole to w górę miejsca jest przecież duuuuzo ....na kolejne lata , bo indeksy sa po to żeby rosnąć ! :lol:
sprobuje takie zalozenie miec mi pasuje to rozgrywac zwlaszcza ze mam na s trzech strazakow a nie tylko jednego jeszcze
i na dodatek edzio daje zarobic bo jest 22 juz takze jutro luzacki piatek dla mnie moze byc i bez szarpania
a ocene rynku mamy taka sama bo niby czemu nie moze byc kiedys nygus to 20k
skoro us 30 jest 35k
majatku calego pod to zalozenie nie postawie ale 1lot czy 2 a czemu nie / bo tyle moge
na razie mam z gory 0,3l i juz 2,5 k zysku wiec z dolu uderzyc 5 razy mocniej bedziee bez ryzyka
bo ski beda bronic elek
starczy bajerlandii
jutro mnie po godz16,30 nie ma
navik pilnuj zalozenia i trzymkaj sie kółka by ci nie uciekło nara
ja siezaczne ustawiac po niedzieli na lki
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Xab ...eLżbieta na indeksach prawie zawsze dobrze wygląda.... i daje :lol:
..................................................................
Odnosnie pilnowania kółka to powiem Ci ,że rózne sytuacje sie zdarzają na drodze , wczoraj sie zadziało takie coś ...

https://gazetawroclawska.pl/na-a4-pod-k ... 4-15793050

Jechałem wczoraj tą autostrada jak była ta cała akcja i w związku z tym zrobiłem sobie pauze 20 km przed tym zdarzeniem i zakonczyłem prace ,żeby nie stac w korku.
Najbardziej szkoda mi kierowcy cieżarówki....trauma pewnie do konca życia
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
09 wrz 2021, 23:15
Xab ...eLżbieta na indeksach prawie zawsze dobrze wygląda.... i daje :lol:
..................................................................
Odnosnie pilnowania kółka to powiem Ci ,że rózne sytuacje sie zdarzają na drodze , wczoraj sie zadziało takie coś ...

https://gazetawroclawska.pl/na-a4-pod-k ... 4-15793050

Jechałem wczoraj tą autostrada jak była ta cała akcja i w związku z tym zrobiłem sobie pauze 20 km przed tym zdarzeniem i zakonczyłem prace ,żeby nie stac w korku.
Najbardziej szkoda mi kierowcy cieżarówki....trauma pewnie do konca życia
spedzilem za kolkiem ladne kilka lat fakt malego auta wiec tez sporo widzialem
chocby przyklad 1,5 rok czasu co weekend na mazury i z powrotem do kobiety ha ha ha
a i w robocie czesto po200-300km codzienie bo tez tak bywalo i cięzką czolowke tez zaliczylem
moja mieka bryczka/ japonczyk/ z ruska terenowa lada chyba albo jakis taki cudak / ja polamany na 358/ale to bylo przed 2000 rokiem wiec juz nie pamietam i nie chce pamietac, ja traumy nie mialem zadnej po tym wypadku bo pol roku myslalem czy bede sprawnie np chodził tylko tyle bo jezdzilem potem bez zadnych problemow ani lękow/dobranoc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany