DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Acha.. OK. Myśłałem, że to dzięki mojemu postowi..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Świeżak44 pisze:
07 lis 2019, 19:23
Nieśmiertelny Trader pisze:
07 lis 2019, 19:16
Świeżak44 pisze:
07 lis 2019, 19:12
Grube LLL na złocie. Zsięg spadków zrobiony, muszą troche odbić. Część już zgasiłembo sie kręcili, ale widać że jest popyt.
Ja bym poczekał aż wrócą do OB na tygodniowym zamiast ładować się na pałę ale to twoje konto demo ;) Nie zbaczaj ze ścieżki :) Bo jak urwie to nie będzie co zbierać 8)
Kurka, myślałem że juz wyszli. 7 me podejście do jakiegoś nieistotmego oporku po wielkich spadkach.. To już powinno dawno puścić.. Poptyt jest jak podchodzą ale pewnie jakiś grubas trzyma..
Jesli ujek spadnie to zloto moze pojsc up bo ostatnio ładnie korelują, ale na ujku nic nie zostało zanegowane a na złocie tak, przynajmniej na obecną chwilę, swieczka W1 moze wrocic do jutra a moze nie wrócić. Natomiast ujek ciagle w trendzie spadkowym z W1 wiec nie ma sie czym martwic jesli wiesz co mam na mysli.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Widzicie, to już koniec. Meta osiagnięta. Wszystko zawraca. Indeksy i złoto. Róbcie screeny.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Złoto już wyszło. Zobaczcie czy dobrze ustawiłem TP. To jest plan minimum..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Edek, oczywiście nie wchodzę, poczekam na wybicie ostatnich korekt do góry, nastepnie poczekam na korektę owego wybicia i dopiero mozna myslec o perfekcyjnym wejsciu co do pipsa zamiast liczyc na cud... Nie wiem jaki jest sens bawic sie w indeksy i szukanie szczytów jak można grać razem z ceną...

Swoją droga poziom na ujku zadziałał jak bat. Fundamentalnie ta para ssie pod wzrosty. Technicznie trzyma ją tylko naruszone D1 a tym który góruje nad nim jest T-Rex czyli jeszcze wiekszy bydlak w postaci W1. Dlatego najlepiej zostać największym bydlakiem na miescie by nikt nie górował nad wami. Bydlak może latać sobie spokojnie bo z góry nic mu nie zagraża chyba ze inny bydlak... Mamy wtedy zderzenie dwóch dużych trendów jak np obecnie na Listku... dlatego tam jestem z dala i poczekam który bydlak wygra a moze to zajac miesiące... :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1193
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Nieśmiertelny Trader pisze:
07 lis 2019, 19:39
Swoją droga poziom na ujku zadziałał jak bat. Fundamentalnie ta para ssie pod wzrosty. Technicznie trzyma ją tylko naruszone D1 a tym który góruje nad nim jest T-Rex czyli jeszcze wiekszy bydlak w postaci W1. Dlatego najlepiej zostać największym bydlakiem na miescie by nikt nie górował nad wami. Bydlak może latać sobie spokojnie bo z góry nic mu nie zagraża chyba ze inny bydlak... Mamy wtedy zderzenie dwóch dużych trendów jak np obecnie na Listku... dlatego tam jestem z dala i poczekam który bydlak wygra a moze to zajac miesiące... :564:
Drogi kolego, pragnę zupełnie niepoważnie zauważyć, że nasz współforumowicz T-Rex jest bardzo spoko gościem a nie żadnym tam W1 8) Mieszka na górce, to fakt, jakieś 3 km ode mnie, ale choć się nie znamy osobiście to jednak nie podejrzewam, by latał po dzielni i robił szum 8)
Przepraszam za trolowanie 8)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

Świeżak44 pisze:
07 lis 2019, 19:32
Widzicie, to już koniec. Meta osiagnięta. Wszystko zawraca. Indeksy i złoto. Róbcie screeny.
Swieżak zwariowałeś, tu nie ma limitu, lecimy do końca grudnia na 14000. Ja na szczęście już bezs pozycji, udało mi sie wyjsc z tego g... z małą strata.
PiS forever

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Nieśmiertelny Trader pisze:
07 lis 2019, 19:39
Natomiast ujek ciagle w trendzie spadkowym z W1 wiec nie ma sie czym martwic jesli wiesz co mam na mysli.


Swoją droga poziom na ujku zadziałał jak bat. Fundamentalnie ta para ssie pod wzrosty. Technicznie trzyma ją tylko naruszone D1 a tym który góruje nad nim jest T-Rex czyli jeszcze wiekszy bydlak w postaci W1. Dlatego najlepiej zostać największym bydlakiem na miescie by nikt nie górował nad wami. Bydlak może latać sobie spokojnie bo z góry nic mu nie zagraża chyba ze inny bydlak... Mamy wtedy zderzenie dwóch dużych trendów jak np obecnie na Listku... dlatego tam jestem z dala i poczekam który bydlak wygra a moze to zajac miesiące... :564:
Jak dla mnie, na U/J mamy trend boczny wyznaczony przez trójkąt na W1, aktualnie bliżej im do górnej bandy, niż do dolnej.
No i luka na 111.05.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

TP powchodziły, humor poprawiły.. :mrgreen: ale ten kanalik przypomina mi ten co był wyżej.. dlatego S-ka teraz na próbę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

XAB pisze:
07 lis 2019, 17:33
PipsKong pisze:
07 lis 2019, 16:50
:lol:
peps
ty lubisz takie wrozby
idziemy na edku na nowe denko czy zakreca gdzies nad 1,10
co ci pasi ?????????? :D :D :D
obojętne :D
byle by nie za wysoko jak już do góry bo chcę wypić za Kermitowe :564: :mrgreen:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Zablokowany