DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

ujot już dość wysoko w średnim terminie
https://t.me/pump_upp

Online
byq69
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 413
Rejestracja: 31 sie 2014, 14:19

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: byq69 »

Na gbpjpy trochę poswirowali ale już chyba jasno określony kierunek mam nadzieję że D1 wybija wysoko a w1 zakończy się powyżej 141.5. Niby nie mam go po jakiejś cudownej cenie ale 140.13 jest ok w tej chwili przy lewarku 1000.
:564:
High Leverage Overtrading 8)

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

ciekawe że przy spadającym eurusd złotówka umacnia się, to trochę zmienia relacje rynkowe
https://t.me/pump_upp

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

krab29 pisze:
07 lis 2019, 08:51
doktorek pisze:
07 lis 2019, 08:30
EUR--USD 1,1075- a moze 1,1086 albo jeszcze wyzej 1,1102 lub 1,1112------ czy moze jednak do dolu1,1057--- lub 1,1046 kto zgadnie ?
Zgaduję na dzisiaj - up. Ale kto wie, może tak, a może nie :D A jak twoja naukowa wiedza tobie podpowiada? :568: :564:
Jak wczoraj przeczytałem zakład Kermita i Konga to coś opada. Kermit prognozuje ruch stu kilkudziesięciu pipsów w półtora tygodnia. Masakra. 20 pipek dziennie :!: I jak patrzę na te kreski to wydaje się to bardzo sensowne. Niedługo na danych będzie ruch 5 pips.
Jak żyć Panie Premierze? Krótko!
Pozdrawiam wszystkich i uciekam do roboty.
no i mamy 2 poziom a nawet nizej :564:

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Tak to jest gdy się siedzi na tym forum :D Zawsze gdy rezygnuję to zarabiam wiecej, ale wracam bo sie nudzi w domu i kurna zyski maleją :) Gdzie ten zielony i jego longi? Nie mowie ze się sugeruje ale gdzieś w głowie to siedzi... Z resztą pisałem o tym ze 2 miechy temu :) Nicolas Darvas style i tyle w temacie, czyli być z dala od tego całego bałaganu i robić swoje ;)

Edek ladnie caly czas według OB z H1, nawet go nie dotkneli.

Co do ujka to teraz jest miejsce na odbicie, wlasnie te poziomy ale widzę tutaj żółtą rękę Kurody. Zobaczymy, bo jak nie teraz to nastepne miejsce na odbicie na ujocie jest 115 pipsów wyżej.

Pepsiak przynajmniej koniak zgarnął ;) :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Grube LLL na złocie. Zsięg spadków zrobiony, muszą troche odbić. Część już zgasiłembo sie kręcili, ale widać że jest popyt.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Świeżak44 pisze:
07 lis 2019, 19:12
Grube LLL na złocie. Zsięg spadków zrobiony, muszą troche odbić. Część już zgasiłembo sie kręcili, ale widać że jest popyt.
Ja bym poczekał aż wrócą do OB na tygodniowym zamiast ładować się na pałę ale to twoje konto demo ;) Nie zbaczaj ze ścieżki :) Bo jak urwie to nie będzie co zbierać 8)

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
07 lis 2019, 18:54
Tak to jest gdy się siedzi na tym forum :D Zawsze gdy rezygnuję to zarabiam wiecej, ale wracam bo sie nudzi w domu i kurna zyski maleją :) Gdzie ten zielony i jego longi? Nie mowie ze się sugeruje ale gdzieś w głowie to siedzi... Z resztą pisałem o tym ze 2 miechy temu :) Nicolas Darvas style i tyle w temacie, czyli być z dala od tego całego bałaganu i robić swoje ;)

Edek ladnie caly czas według OB z H1, nawet go nie dotkneli.

Całe szczęście, że siedzisz na tym forum bo chiałeś wczoraj przecież longi brać na Edku. Na szczęście w porę zareagowałem.. . 8) post961544.html#p961544
Nie nie, tutaj tak łatwo nie pójdzie. Z resztą podwójny szczyt jest zbyt mały w stosunku do zasięgu, a powinien być mniej więcej proporcjonalny, to samo reszta formacji. Do tego zatrzymali się w dość istotnym miejscu nie tworząc nowego minimum, a to też ważne. Do tego kabel mi właśnie wybija z z trendu (co prawda na m15 ale zawsze) więc jak się skorekci to pewnie zamknę ale to jutro. Wszedłbym w edka już dziś gdyby nie ten potworny środowy swap dla longów. Nooo jutro raczej longi w grze.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
07 lis 2019, 19:16
Świeżak44 pisze:
07 lis 2019, 19:12
Grube LLL na złocie. Zsięg spadków zrobiony, muszą troche odbić. Część już zgasiłembo sie kręcili, ale widać że jest popyt.
Ja bym poczekał aż wrócą do OB na tygodniowym zamiast ładować się na pałę ale to twoje konto demo ;) Nie zbaczaj ze ścieżki :) Bo jak urwie to nie będzie co zbierać 8)
Kurka, myślałem że juz wyszli. 7 me podejście do jakiegoś nieistotmego oporku po wielkich spadkach.. To już powinno dawno puścić.. Poptyt jest jak podchodzą ale pewnie jakiś grubas trzyma..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2019, 19:24 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Świeżak44 pisze:
07 lis 2019, 19:21
Nieśmiertelny Trader pisze:
07 lis 2019, 18:54
Tak to jest gdy się siedzi na tym forum :D Zawsze gdy rezygnuję to zarabiam wiecej, ale wracam bo sie nudzi w domu i kurna zyski maleją :) Gdzie ten zielony i jego longi? Nie mowie ze się sugeruje ale gdzieś w głowie to siedzi... Z resztą pisałem o tym ze 2 miechy temu :) Nicolas Darvas style i tyle w temacie, czyli być z dala od tego całego bałaganu i robić swoje ;)

Edek ladnie caly czas według OB z H1, nawet go nie dotkneli.

Całe szczęście, że siedzisz na tym forum bo chiałeś wczoraj przecież longi brać na Edku. Na szczęście w porę zareagowałem.. . 8) post961544.html#p961544
Nie nie, tutaj tak łatwo nie pójdzie. Z resztą podwójny szczyt jest zbyt mały w stosunku do zasięgu, a powinien być mniej więcej proporcjonalny, to samo reszta formacji. Do tego zatrzymali się w dość istotnym miejscu nie tworząc nowego minimum, a to też ważne. Do tego kabel mi właśnie wybija z z trendu (co prawda na m15 ale zawsze) więc jak się skorekci to pewnie zamknę ale to jutro. Wszedłbym w edka już dziś gdyby nie ten potworny środowy swap dla longów. Nooo jutro raczej longi w grze.
Daj spokoj swiezy,ja zmieniam zdanie co pare godzin bo gram DT, a co napisalem dzisiaj rano? hmmm, no poszukaj zamiast pisać bzdury? Znajdz co napisalem. Nspisalem ze skoro w nocy zrobili nowy dolek to zmieniam zdanie i mozliwe spadki. Druga strona dzisiejszego watku, zapraszam do lektury ;)

daytrading-czwartek-07-11-2019-t30947-10.html
Nieśmiertelny Trader pisze:
07 lis 2019, 10:06
Kuzwa dopiero sie obudzilem wiec wszystko na świeżo :) Edek zrobil nowe dno w nocy i miesci się w korekcie ciągle więc nie wykluczone dalsze spadki i dopiero wybicie 1.1102 o tworzy drogę do wzrostów po uprzedniej korekcie. ;)
;)

Zablokowany