DayTrading: Czwartek 05.12.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Czwartek 05.12.2019

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
05 gru 2019, 17:51
woj55 pisze:
05 gru 2019, 17:47
NT Na oko to babcia w szpitalu zmarła ...
........ Czyli mam dobre oko a Tobie brak wiedzy. Masz pozdrowienia od wszystkich babć świata.
Nie brni j dalej bo sie kompromitujesz.... choć już żal mi sie robi Ciebie
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 05.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropa wti
grzeczne chopaki nie sprobowali zbytnio wyjsc z moich ramek
i oby juz po robocie
https://iv.pl/image/GrzlaiT
frycek ciut gorzej zmuszaja do dt ale poki nad 13tys to przezyjemy wsio i moze bez strat tez
2ski ropa ze szczytu zostawiam na te lepsze zyski :)
teraz niemiec
https://iv.pl/image/Grzljkn
tu na razie sieczka i straty lekkie ale to normalka jak spada :( a sie kupuje lki
jakos tak ale cos mi tu nie gra jeszcze ale gra w zielone jest git
https://iv.pl/image/GrzlmM3
Ostatnio zmieniony 05 gru 2019, 18:18 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 05.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

woj55 pisze:
05 gru 2019, 17:57
Nieśmiertelny Trader pisze:
05 gru 2019, 17:51
woj55 pisze:
05 gru 2019, 17:47
NT Na oko to babcia w szpitalu zmarła ...
........ Czyli mam dobre oko a Tobie brak wiedzy. Masz pozdrowienia od wszystkich babć świata.
Nie brni j dalej bo sie kompromitujesz.... choć już żal mi sie robi Ciebie
Rozumiem, że jesteś takim forumowym lizodupem który tylko krytykuje a nie daje ani jednej odpowiedzi. Jestem pewny wszystkiego co tutaj piszę. Potrafię sobie wyobrazić zestawienie tradera który gra 2000 lotami na produkt jak np Cukier, energia czy funt szterling zarabiajac rocznie 2 mln zł jako bonus 50% od całości ze 100 krotnie wiekszym rynkiem od tego na wall street i taki trader z tymi swoimi 2000 lotami tam ginie.... nie widać go ani tego jaki ma wpływ na rynek (ma wplyw tylko na takie male rynki jak np spread na cukier z roku 2020 albo roku 2021 o ile w ogóle wiesz o czym piszę). Odpowiadam tylko z szacunku do innych tutejszych userów. Więc idź na grzyby czy co tam lubisz robić.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 05.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Nieśmiertelny Trader
tradek nie zwracaj uwagi powinienes juz znac i wiedziec kto tu wchodzi tylko po to by podziamotac
wojt i chwala mu za to to jest wojt
3bln eur obrot na rynku fx dziennie PANYYYYYYYYYYY
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Czwartek 05.12.2019

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
05 gru 2019, 18:16
woj55 pisze:
05 gru 2019, 17:57
Nieśmiertelny Trader pisze:
05 gru 2019, 17:51


........ Czyli mam dobre oko a Tobie brak wiedzy. Masz pozdrowienia od wszystkich babć świata.
Nie brni j dalej bo sie kompromitujesz.... choć już żal mi sie robi Ciebie
Rozumiem, że jesteś takim forumowym lizodupem który tylko krytykuje a nie daje ani jednej odpowiedzi. Jestem pewny wszystkiego co tutaj piszę. Potrafię sobie wyobrazić zestawienie tradera który gra 2000 lotami na produkt jak np Cukier, energia czy funt szterling zarabiajac rocznie 2 mln zł jako bonus 50% od całości ze 100 krotnie wiekszym rynkiem od tego na wall street i taki trader z tymi swoimi 2000 lotami tam ginie.... nie widać go ani tego jaki ma wpływ na rynek (ma wplyw tylko na takie male rynki jak np spread na cukier z roku 2020 albo roku 2021 o ile w ogóle wiesz o czym piszę). Odpowiadam tylko z szacunku do innych tutejszych userów. Więc idź na grzyby czy co tam lubisz robić.
Nie wyzywaj ,tylko zadzwoń do maklera forexowego i pogadaj o zleceniach 100 000 000 lotów to szybko sie dowiesz jaki jestes madry...
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 05.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

XAB pisze:
05 gru 2019, 18:25
Nieśmiertelny Trader
tradek nie zwracaj uwagi powinienes juz znac i wiedziec kto tu wchodzi tylko po to by podziamotac
wojt i chwala mu za to to jest wojt
3bln eur obrot na rynku fx dziennie PANYYYYYYYYYYY
Racja. Powinienem nadstawić drugi policzek i powiedzieć dziękuję :) Tymczasem Edek up, Kabel up według prognoz porannych. Pięciolatka stała się ładnym wsparciem dla h1.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 05.12.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
05 gru 2019, 16:55

Chyba 10 milionów lotów albo ze 100 milionów lotów... Skoro plynnosc w ciągu jednego dnia na FX to tyle ile warte są wszystkie giełdy świata... Przecież to podstawy w książkach o FX ;)

1000 czy 2000 lotów otwierają najlepsi traderzy w niektórych prop firmach na różnego rodzaju produktach i nie są to waluty które gramy tutaj i w takim wydaniu. Spready kalendarzowe ruszają się po 1,2,3,4,5 pipsów na dzień. Wiele razy pisane na forum, można poszukać.

Gdy malutki bank wymienia walutę kupując np 1 miliard euro za jeny to myślisz że to rusza rynkiem eurjpy? Wcale. 10 lotów... Gościu 10 lotów to tutaj co drugi trzaska na tym forum. Nooo może nie co drugi ale jest sporo takich ludzi i jest to jak kropla w oceanie. Bez wpływu na rynek.
Masz wizje niczym Tesla. Ale humor umiesz poprawić. Świeżak to może i 100 lotek trzaska, ale inni? Ja się w nich nie mieszczę. Ot mały szary żuczek
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 05.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Kermit pisze:
05 gru 2019, 10:11
kabel skoro nie mial wczoraj sily wrocic ponizej strefy ktora pokazywałem to może dzis dac okazje do S na 1.3163. Edek cały czas wewnatrz trojkata rozszerzajacego wiec mozliwy ponowny test strefy 1.11-1.1110 i utworzenie lokalnego podwojnego szczytu na gornej bandzie trojkata
no to targety odklepane - można zaczac zjezdzac w doł
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Czwartek 05.12.2019

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
05 gru 2019, 18:36
XAB pisze:
05 gru 2019, 18:25
Nieśmiertelny Trader
tradek nie zwracaj uwagi powinienes juz znac i wiedziec kto tu wchodzi tylko po to by podziamotac
wojt i chwala mu za to to jest wojt
3bln eur obrot na rynku fx dziennie PANYYYYYYYYYYY
Racja. Powinienem nadstawić drugi policzek i powiedzieć dziękuję :) Tymczasem Edek up, Kabel up według prognoz porannych. Pięciolatka stała się ładnym wsparciem dla h1.
Głupote każdemu zdarza się chlapnąć ale przyznać sie do niej i uśmiechnać sie to nie każdy potrafi i po tym ludzi sie też poznaje jakimi są
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 05.12.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit - Are you sure? Na obu, i na edim i kablu. Kabel w trendzie wzrostowym?
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany