DayTrading: Czwartek 04.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 04.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 04.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Xab z tego prostego liczenia
i z tych ogólnodostepnych informacji(oczywiscie nieprawdziwych i napewno tak sie nie stanie 12800)
Czy lepiej z trendem? czy przeciw
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 04.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tomasz to jest tak tu piszemy dt i o dt
a to co ja zalozylem z daxem to przynajmniej na dzis dla mnie jest jeszcze zabawa na zasadzie zobaczymy moze juz w lipcu a moze w sierpniu moze wytrzymam do wrzesnia a moze mi sie znudzi ?
A co maja powiedzziec ci co te kontrakty kupuja np po cenie 12500 na wrzesien bo byla chyba 12530 cena tego dnia
i nie kupuja jak tu pokazuje tkie ilosci jak ja
ja przynajmniej na dzis mam te przewage ze mam je wyzej rynku i ja jesli pojdzie na te 12800 to sobie pousredniam cene tak mysle a co oni ? kazdy z nich kupil kontrakt i czeka i fakt moze go zamknac jak spanikuje tez ale z duza strata
robiac to tak normalnie to powinienem kupic po 500 upic po 600 , po 700 i po 800 i po 900 tez i czekac na wrzesien ale ja sie obawiam i wole nie ryzykowac a tak niektorzy robia i im zwisa to ze rosnie a najwyzej potem licza strate bo np rynek rozwali 13000
ja nie zakladalem wyjscia nawet nad 12600 wyszli wiec narazie kombinuje skracam bo chce zobaczyc jaki to bedzie final
nigdy tak nie robilem a moze kiedys trzeba zaczac choc narazie mi to sie nie podoba
ty zauwazylem ze sledzisz to co pisze poprzednio gralem na wzrosty i wyszlo nawet nie wiesz jak dobrze bo zlapalem 2 pelne obroty
podbili do 12400 i spadli i znowu podbili teraz wyzej 12600 ja w obu nizej 12tys mialem lki i trzymalem
teraz z gory idzie gorzej a jak to zycie pokaze
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany