DayTrading: Czwartek 02.09.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 02.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

MAM NIBY SKI ALE JAKOS TAK BEZ POMYSLU NA NP JUTRO/
znowu lki dobre pogasilem zbyt wczesnie karwa blać :mrgreen: to musze drobic na DT
Navik
cos krasz na tym srnym nygusie bo tez niby mam lke ale karwa nic nie widze 8)/czy pilnujesz kierownicy/
EDEK
te 2 w srodku zgaszone i dalej dt czyli NUDAAAAAAAAAAA
https://zapodaj.net/895179f60ca4f.jpg.html
A W ZASADZIE TO0,5 NA 0,5 BEDZIE JAKIS OBROT :(
mogliby choc pod 60 podejsc to by mi jakiesski weszly to kombinuja i udaja ze nie chca :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2021, 13:30 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4495
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 02.09.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Pilnuje kierownicy . Nie gram nic . Jutro wieczorem dopiero będę w domu to pogłówkuje przy kompie co jest grane.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 02.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
02 wrz 2021, 13:27
Pilnuje kierownicy . Nie gram nic . Jutro wieczorem dopiero będę w domu to pogłówkuje przy kompie co jest grane.
no taaaaaaaaa
wodza nie ma to w gore nie chcą zaprdalac trzymkaj sie ja jutro gram krotko wiec by w cos wejsc marne szanse
niby na nq lke mam git ale nie wiem czy do jutra z nia wytrzymam
bo z/s az sie prosi by to gasic :?
https://zapodaj.net/0d629f510af63.jpg.html
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: DayTrading: Czwartek 02.09.2021

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Powiedzcie mi proszę, czy dobrze rozumuję: jeśli jutro dane z U.S.A. będą poniżej oczekiwań, to należy się przygotować na mega wzrosty i nowe ATH?

***

na indeksach rzecz jasna

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4495
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 02.09.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Mistyfikator pisze:
02 wrz 2021, 14:01
Powiedzcie mi proszę, czy dobrze rozumuję: jeśli jutro dane z U.S.A. będą poniżej oczekiwań, to należy się przygotować na mega wzrosty i nowe ATH?

***

na indeksach rzecz jasna
Do tej pory tak bywało ze im gorzej tym wyżej, choć ja akurat aż tak bardzo nie patrzę na dane ....
Wykres i tylko wykres
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: DayTrading: Czwartek 02.09.2021

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

navik pisze:
02 wrz 2021, 14:06
Mistyfikator pisze:
02 wrz 2021, 14:01
Powiedzcie mi proszę, czy dobrze rozumuję: jeśli jutro dane z U.S.A. będą poniżej oczekiwań, to należy się przygotować na mega wzrosty i nowe ATH?

***

na indeksach rzecz jasna
Do tej pory tak bywało ze im gorzej tym wyżej, choć ja akurat aż tak bardzo nie patrzę na dane ....
Wykres i tylko wykres
Ja patrzę, ale już tracę cierpliwość ze względu na coraz bardziej niejasną korelację między danymi a notowaniami indeksów.

Wygląda na to, że czas zmienić pole działania, na instrument uwzględniający czynniki fundamentalne. Pewnie jakaś para walutowa z major.

Zmęczony już jestem dysproporcją między stronami rynku, a kierowany doświadczeniem wiem, że jak wszedłbym teraz z elkami to mnie wyczyszczą (na bank, w tej grze fortuna mi nie sprzyja)- walę ostatniego shorta i albo wóz albo przewóz - 1000 pkt na US100 bez korekty to już trochę przesada...

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4495
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 02.09.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Na nasdaqu jeżeli potraktować to wzrostowe bardzo mocne H4 które wyrysowali z poziomu 15300 jako sygnał do wzrostów to zasiegi wychodziły mi na 15670 - i tutaj spodziewałem sie korekty ale poziom 15600 trzyma dość ładnie. A kolejny poziom w górę był 15907 ....
No i teraz pytanie co zrobią najpierw ? Korektę w okolice 15400 czy moze 15907 ?....nie wiem , nie gram bo czasu nie mam na śledzenie wykresu ale skłaniam sie bardziej ze w górę pójdą bo w dol jakoś cieżko im idzie ...no chyba ze na danych jutro powędrują w dol
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: DayTrading: Czwartek 02.09.2021

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

navik pisze:
02 wrz 2021, 14:41
Na nasdaqu jeżeli potraktować to wzrostowe bardzo mocne H4 które wyrysowali z poziomu 15300 jako sygnał do wzrostów to zasiegi wychodziły mi na 15670 - i tutaj spodziewałem sie korekty ale poziom 15600 trzyma dość ładnie. A kolejny poziom w górę był 15907 ....
No i teraz pytanie co zrobią najpierw ? Korektę w okolice 15400 czy moze 15907 ?....nie wiem , nie gram bo czasu nie mam na śledzenie wykresu ale skłaniam sie bardziej ze w górę pójdą bo w dol jakoś cieżko im idzie ...no chyba ze na danych jutro
Ponad 1000 ptk bez korekty - ładnie.
Widzę, że dalszy trading na NASDAQ mija się dla mnie z celem, mam zbyt subiektywne zdanie na temat indeksu i wmówiłem sobie, że to już czas na spadki. A znając życie, poleci w dół o kilka procent, ale najwcześniej dopiero dzień po tym, jak zamknę wszystkie eski.

Szkoda, poświęciłem dużo kasy na polowanie na shorta. Sporo nerwów zszarganych a efekt mizerny.
Trochę zarobiłem co prawda na elkach, ale te wzrosty są taką anomalią, że nie byłem w stanie ich przetrzymać dłużej...

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4495
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 02.09.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

To tylko moja opinia ! Nie gram tego i nie mam żadnej pozycji teraz . Moze wezme coś jak wejdzie USA do gry w zależności co bedą rysować na wykresie
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany