DayTrading 5-7.10.2012

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading 5-7.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Świetny moment na Longa EURUSD
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
piera
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 15 cze 2011, 15:10

Re: DayTrading 5-7.10.2012

Nieprzeczytany post autor: piera »

longa?
forex to czarna dupa

Awatar użytkownika
mysje_hood
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 13 mar 2007, 14:00

Re: DayTrading 5-7.10.2012

Nieprzeczytany post autor: mysje_hood »

ForexTig3r pisze:Świetny moment na Longa EURUSD
Nie uwazasz za ryzykowna transakcje na longa? Po tak dobrych, tak istotnych danych, long bylby ryzykowny. Nie wiem jak analiza techniczna ale fundmenty sa za umacnianiem sie dolca. Jeszcze kilka tak pozytywnych danych a moze byc grubo :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading 5-7.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Miałeś racje, bez żadnej analizy to walnąłem.
http://www.xtb.pl/strefa-analityczna/pu ... 005,152000
Możliwe, iż to tylko korekta była, dolar może rzeczywiście zyskiwać, ale to potwierdzi poniedziałek, bo weekend i wszyscy zamykają pozycje.
Bardziej jednak skłaniał bym się ku dalszym wzrostom. Możliwy scenariusz to podwójny szczyt na 3171, bo coś te wzrosty z małym impetem idą...

W tej chwili nie wydaje się abyśmy zeszli niżej niż 3014.

Kanada sobie imponująco radzi w czasach kryzysu...
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
greg811
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 28 wrz 2011, 20:58

Re: DayTrading 5-7.10.2012

Nieprzeczytany post autor: greg811 »

mysje_hood pisze:
ForexTig3r pisze:Świetny moment na Longa EURUSD
Nie uwazasz za ryzykowna transakcje na longa? Po tak dobrych, tak istotnych danych, long bylby ryzykowny. Nie wiem jak analiza techniczna ale fundmenty sa za umacnianiem sie dolca. Jeszcze kilka tak pozytywnych danych a moze byc grubo :-)
FED jeszcze nie wydrukował kasy... narazie tylko zapowiedział dodruk na QE3 i Edek 1.3, niech tylko dodrukują a będzie 1.32+ :d

-- Dodano: pt 05-10-2012, 23:01 --

i pogląd na AUDUSD
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dexter
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 29 lis 2009, 14:38

Re: DayTrading 5-7.10.2012

Nieprzeczytany post autor: dexter »

Zaglądałeś FED do szafy tam mają upchane parę ton papieru na wypadek braku prądu

core
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 17 lis 2011, 11:54

Re: DayTrading 5-7.10.2012

Nieprzeczytany post autor: core »

AUDUSD leci w dół przez;

"We wrześniu 2012 roku znacząco obniżył się indeks PMI dla sektora usług w Chinach, jaki opracowuje Chińska Federacja Logistyki i Zaopatrzenia (China Federation of Logistics and Purchasing - CFLP) oraz tamtejszy urząd statystyczny. Indeks ten spadł do 53,7 pkt. z 56,3 pkt. w sierpniu. To najniższy jego odczyt od momentu rozpoczęcia publikacji w marcu 2011 roku. Wg agencji Reutera jest to najsłabszy wynik od listopada 2010 roku."


W poniedziałek HSBC publikuje swój PMI usługowy, albo się odbiję i mamy wzrosty, albo nie i wybijemy się dołem z konsolidacji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading 5-7.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Eee, tam. Niby Chiny napędzają światową gospodarkę, ale jak dla mnie to za ostro, aby mówić, iż jak wskaźnik PMI dla usług będzie gorszy to "wybijemy się dołem z konsolidacji".
Prawie na bank będzie gorszy, może to się przyczynić do spowolnienia wzrostów i jego zakresu.
Rynki żyją nadziejami, wynik będzie za okres przeszły, więc pewnie nie wywrze wielkiego wpływu.
Patrząc w przyszłość to jest poprawa w USA, w EURO zapewne też kwestia czasu (choć mam spore wątpliwości), bądź co bądź nastroje są pozytywne względem OMT, spekulacja rządzi rynkiem, grube ryby weszły w Longi...
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

core
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 17 lis 2011, 11:54

Re: DayTrading 5-7.10.2012

Nieprzeczytany post autor: core »

ForexTig3r pisze:Eee, tam. Niby Chiny napędzają światową gospodarkę, ale jak dla mnie to za ostro, aby mówić, iż jak wskaźnik PMI dla usług będzie gorszy to "wybijemy się dołem z konsolidacji".
Prawie na bank będzie gorszy, może to się przyczynić do spowolnienia wzrostów i jego zakresu.
Rynki żyją nadziejami, wynik będzie za okres przeszły, więc pewnie nie wywrze wielkiego wpływu.
Patrząc w przyszłość to jest poprawa w USA, w EURO zapewne też kwestia czasu (choć mam spore wątpliwości), bądź co bądź nastroje są pozytywne względem OMT, spekulacja rządzi rynkiem, grube ryby weszły w Longi...
Moja notka dotyczy AUDUSD, nie całego rynku, wybicie dołem z zakresu 1.01-1.06 i cel to linia trendu, Greg811 nawet ustawił sobie tam L-ke oczekującą poniżej 0.99.

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading 5-7.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

core pisze:
ForexTig3r pisze:Eee, tam. Niby Chiny napędzają światową gospodarkę, ale jak dla mnie to za ostro, aby mówić, iż jak wskaźnik PMI dla usług będzie gorszy to "wybijemy się dołem z konsolidacji".
Prawie na bank będzie gorszy, może to się przyczynić do spowolnienia wzrostów i jego zakresu.
Rynki żyją nadziejami, wynik będzie za okres przeszły, więc pewnie nie wywrze wielkiego wpływu.
Patrząc w przyszłość to jest poprawa w USA, w EURO zapewne też kwestia czasu (choć mam spore wątpliwości), bądź co bądź nastroje są pozytywne względem OMT, spekulacja rządzi rynkiem, grube ryby weszły w Longi...
Moja notka dotyczy AUDUSD, nie całego rynku, wybicie dołem z zakresu 1.01-1.06 i cel to linia trendu, Greg811 nawet ustawił sobie tam L-ke oczekującą poniżej 0.99.
A to przepraszam.

-- Dodano: 06 paź 2012, 23:39 --

Jednak co do tej pary zdanie mam podobne tylko tutaj będą tak czy siak spadki, po zmianie stóp, QE3, dobrych danych z USA.
Pokazała to dość wyraźne skala "odbicia" przy poziomie 1.2000
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Zablokowany