DayTrading 27.09.2012

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
HunterPL
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 437
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:33

Re: DayTrading 27.09.2012

Nieprzeczytany post autor: HunterPL »

zaczynam myslec nad braniem tych ochlapow co teraz daje...
Pieniądze są krwią tego świata...

Awatar użytkownika
HunterPL
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 437
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:33

Re: DayTrading 27.09.2012

Nieprzeczytany post autor: HunterPL »

HunterPL pisze:a co myslicie o ejku dociagnie do 99 75?
dotrze :)
Pieniądze są krwią tego świata...

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: DayTrading 27.09.2012

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

u mnie nie ma opcji szybka opowiedź, a jak się kiedyś klikneło na nazwę użytkownika, to się ona pojawiała w odpowiedzi teraz trzeba pisać :| ....ech

ta szybka odpowiedź raz jest, raz nie ma, aby dodać załącznik, kliknij w zakładkę....tylko pod górkę

hunter, może i dojdzie, teraz zostało 10 pipek , to jest dla mnie margines błędu, pytanie co dalej, i to nienjest punkt widzenia dla m5
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
HunterPL
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 437
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:33

Re: DayTrading 27.09.2012

Nieprzeczytany post autor: HunterPL »

BOCZEK pisze:u mnie nie ma opcji szybka opowiedź, a jak się kiedyś klikneło na nazwę użytkownika, to się ona pojawiała w odpowiedzi teraz trzeba pisać :| ....ech

ta szybka odpowiedź raz jest, raz nie ma, aby dodać załącznik, kliknij w zakładkę....tylko pod górkę

hunter, może i dojdzie, teraz zostało 10 pipek , to jest dla mnie margines błędu, pytanie co dalej, i to nienjest punkt widzenia dla m5
ja zgarniam swoje tam ale mysle ze przebijemy i idziemy dzis w dol ewentulanie male zawirowanie pod koniec dnia...
Pieniądze są krwią tego świata...

Awatar użytkownika
HunterPL
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 437
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:33

Re: DayTrading 27.09.2012

Nieprzeczytany post autor: HunterPL »

myse ze spokojnie do 99 50 dojedziemy a tam to juz bedzie walka...

ostra ustawka bez żadnych zasad ... w takie rzeczy sie nie pakuje.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2012, 11:41 przez HunterPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Pieniądze są krwią tego świata...

Mpapiez

Re: DayTrading 27.09.2012

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Mam pytanie do bardziej doświadczonych.

Dobrze rozumiem, że im niższy dochód z aukcji obligacji rządowych, tym lepsza sytuacja danego kraju, bo nie muszą namawiać potencjalnych inwestorów do zakupu tychże obligacji wyższym oprocentowaniem ?

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: DayTrading 27.09.2012

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

zmieniałem posta i chyba wyciąłem pół odpowiedzi......

na moje z szerszej perspektywy, do paru dni przebije 98, ale na m5 bym się doszukiwał lepszej ceny dla S, droższej

edek leci w dół a ejek za nim

Mpapież, w tych czasach, teraz kupując niemieckie bondy, tracisz na nich, ale masz pewność ze ta kasa do Ciebie wróci, inwestując w włoszki czy hiszpanki, o grecji nie wspomnę, już tego pewny nie możesz być, zysk masz większy, ale ryzyko też....to sie teraz nazywa apetyt na ryzyko
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2012, 11:45 przez BOCZEK, łącznie zmieniany 1 raz.
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
piera
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 15 cze 2011, 15:10

Re: DayTrading 27.09.2012

Nieprzeczytany post autor: piera »

Mpapiez pisze:Mam pytanie do bardziej doświadczonych.

Dobrze rozumiem, że im niższy dochód z aukcji obligacji rządowych, tym lepsza sytuacja danego kraju, bo nie muszą namawiać potencjalnych inwestorów do zakupu tychże obligacji wyższym oprocentowaniem ?
duży procent obligacji to źle dla państwa - rośnie obsługa długu - obligacje ryzykowne

niski procent obligacji państwo wypłacalne - nie ma ryzyka - niska obsługa długu - obligacje stabilne
forex to czarna dupa

Awatar użytkownika
HunterPL
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 437
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:33

Re: DayTrading 27.09.2012

Nieprzeczytany post autor: HunterPL »

Mpapiez pisze:Mam pytanie do bardziej doświadczonych.

Dobrze rozumiem, że im niższy dochód z aukcji obligacji rządowych, tym lepsza sytuacja danego kraju, bo nie muszą namawiać potencjalnych inwestorów do zakupu tychże obligacji wyższym oprocentowaniem ?
to tylko jedna z dróg tymczasowego odkladania długu publicznego ale masz racje mozna w sumie tak uogolniac... ale jesli chcesz wpakowac gdzies kase na kilka ladnych lat NIEUOGÓLNIAAJ.. szczegolnie nie w tak niespokojnych czasach:)
Pieniądze są krwią tego świata...

Awatar użytkownika
HunterPL
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 437
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:33

Re: DayTrading 27.09.2012

Nieprzeczytany post autor: HunterPL »

piera pisze:
Mpapiez pisze:Mam pytanie do bardziej doświadczonych.

Dobrze rozumiem, że im niższy dochód z aukcji obligacji rządowych, tym lepsza sytuacja danego kraju, bo nie muszą namawiać potencjalnych inwestorów do zakupu tychże obligacji wyższym oprocentowaniem ?
duży procent obligacji to źle dla państwa - rośnie obsługa długu - obligacje ryzykowne

niski procent obligacji państwo wypłacalne - nie ma ryzyka - niska obsługa długu - obligacje stabilne
podręcznikowo czyli wg mnie bezuzytecznie;p
Pieniądze są krwią tego świata...

Zablokowany