DAX-prosta metoda

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Tolmon_Nika pisze:
18 maja 2019, 11:06
Tolmon_Nika pisze:
17 maja 2019, 19:31
Wynik do końca bieżącego tygodnia od początku kwietnia : :D
DetailedStatement.gif
wynik-kwieciwn-maj.png
Have a nice weekend!
:564:
wynik pokazuje przyrost salda rachunku bez początkowego (10k) depozytu ;)))
Dobrze wykonana praca przynosi efekty :wink: , Gratuluje wyniku . :) .
Dziękuje za wstawki EUR/USD , będę musiał opuścić forum i wpisy niestety .
Zgłaszając cię do pochwały wiedziałem że będzie to dziennik warty polecenia . :wink:
Życzę kolejnych sukcesów :564:

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Dobrego Dnia i Tygodnia :D
IMO DAX weekly:
GER30Weekly.png
większa perspektywa :idea:
GER30Weekly-perspektywa.png
HTH :564: BB
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
Zolo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 954
Rejestracja: 18 maja 2015, 11:10

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Zolo »

Dobrego dnia i tygodnia:)
DAX dociera do końca mojej projekcji a co dalej to zobaczymy

https://www.mql5.com/en/charts/10180435 ... rk-finance

Powodzenia :)

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

dax-prosta-metoda-t29676-900.html#p939566
kończymy po realizacji lub wyzerowania konta :!:

projekt został zrealizowany, dalsze angażowanie się w prowadzenie konta demo mija się z celem.
wynik-kwieciwn-maj.png
DetailedStatement.gif
198.84% początkowego depozytu 10k
projekt został zrealizowany (w prawie dwa miesiące), a nie jak zakładano jednego roku :!:

mam nadzieję pokazując to na koncie DEMO , że z dobrą strategią oraz trzymanie się twardo zasad można zarabiać na tym rynku .
jeden z uczestników forum napisał "eeee to tylko konto demo", :!: :!:
uważam że, jeżeli ktoś na koncie demo nie potrafi utrzymać salda rachunku na plusie lub je podwoić w czasie (powiedzmy jednego roku),
nie powinien przesiadać się na realne konto :!:
i właśnie ci niepotrafiący utrzymać depo na koncie lub zarabiać, zaczynają recenzować innych pozostaje tylko "usiąść i płakać" nad takim wszystkowiedzącym "pajacem" 8).
Na pytanie o wykres lub statment reagują wulgaryzmami lub i ...................... ,widocznie nic innego nie potrafią
Życzę Wszystkim dużo "zieleni" ,lub jak kto woli "środek tarczy" :564:
Pozdrawiam
HTH...HAND...AFK :!:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
e.mordulec.fx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:21

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: e.mordulec.fx »

Tolmon_Nika pisze:
22 maja 2019, 08:05
jeden z uczestników forum napisał "eeee to tylko konto demo", :!: :!:
uważam że, jeżeli ktoś na koncie demo nie potrafi utrzymać salda rachunku na plusie lub je podwoić w czasie (powiedzmy jednego roku),
nie powinien przesiadać się na realne konto :!:
Oczywiście, że konto demo to super pole do treningu przed realnym wyścigiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Tolmon_Nika pisze:
22 maja 2019, 08:05
dax-prosta-metoda-t29676-900.html#p939566
kończymy po realizacji lub wyzerowania konta :!:

projekt został zrealizowany, dalsze angażowanie się w prowadzenie konta demo mija się z celem.

wynik-kwieciwn-maj.png
DetailedStatement.gif
198.84% początkowego depozytu 10k
projekt został zrealizowany (w prawie dwa miesiące), a nie jak zakładano jednego roku :!:

mam nadzieję pokazując to na koncie DEMO , że z dobrą strategią oraz trzymanie się twardo zasad można zarabiać na tym rynku .
jeden z uczestników forum napisał "eeee to tylko konto demo", :!: :!:
uważam że, jeżeli ktoś na koncie demo nie potrafi utrzymać salda rachunku na plusie lub je podwoić w czasie (powiedzmy jednego roku),
nie powinien przesiadać się na realne konto :!:
i właśnie ci niepotrafiący utrzymać depo na koncie lub zarabiać, zaczynają recenzować innych pozostaje tylko "usiąść i płakać" nad takim wszystkowiedzącym "pajacem" 8).
Na pytanie o wykres lub statment reagują wulgaryzmami lub i ...................... ,widocznie nic innego nie potrafią
Życzę Wszystkim dużo "zieleni" ,lub jak kto woli "środek tarczy" :564:
Pozdrawiam
HTH...HAND...AFK :!:
100% zgody jeśli chodzi o demo :) nie wiem po co wmawia się ludziom że lepiej trenować na małym koncie real - chyba tylko po to żeby broker miał dodatkowy zysk... zaraz ktoś pewnie napisze że to nie te same emocje, itd. - bzdura, bo wystarczy konto demo traktować jako własne pieniądze i mamy dokładnie to samo

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 738
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

freakout pisze:
22 maja 2019, 09:15
100% zgody jeśli chodzi o demo :) nie wiem po co wmawia się ludziom że lepiej trenować na małym koncie real - chyba tylko po to żeby broker miał dodatkowy zysk... zaraz ktoś pewnie napisze że to nie te same emocje, itd. - bzdura, bo wystarczy konto demo traktować jako własne pieniądze i mamy dokładnie to samo
Całkowita ZGODA :564:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 738
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

freakout pisze:
22 maja 2019, 09:15
100% zgody jeśli chodzi o demo :) nie wiem po co wmawia się ludziom że lepiej trenować na małym koncie real - chyba tylko po to żeby broker miał dodatkowy zysk... zaraz ktoś pewnie napisze że to nie te same emocje, itd. - bzdura, bo wystarczy konto demo traktować jako własne pieniądze i mamy dokładnie to samo
I tu zaczyna się problem, zamiast otwierać konta demo na tyle ile ich stać w realu :!:
otwierają konta (50k,100k) , powstaje pytanie po co :?: bawić się , spędzać miło czas , można dodać jeszcze sporo innych możliwości.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Andreasgp pisze:
22 maja 2019, 12:01
freakout pisze:
22 maja 2019, 09:15
100% zgody jeśli chodzi o demo :) nie wiem po co wmawia się ludziom że lepiej trenować na małym koncie real - chyba tylko po to żeby broker miał dodatkowy zysk... zaraz ktoś pewnie napisze że to nie te same emocje, itd. - bzdura, bo wystarczy konto demo traktować jako własne pieniądze i mamy dokładnie to samo
I tu zaczyna się problem, zamiast otwierać konta demo na tyle ile ich stać w realu :!:
otwierają konta (50k,100k) , powstaje pytanie po co :?: bawić się , spędzać miło czas , można dodać jeszcze sporo innych możliwości.
Po to, żeby opracować strategię bez ryzyka straty realnych pieniędzy.
Konto demo też można ustawić tak, żeby kwota była realistyczna.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 738
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

fx-technik pisze:
22 maja 2019, 12:11
Andreasgp pisze:
22 maja 2019, 12:01
freakout pisze:
22 maja 2019, 09:15
100% zgody jeśli chodzi o demo :) nie wiem po co wmawia się ludziom że lepiej trenować na małym koncie real - chyba tylko po to żeby broker miał dodatkowy zysk... zaraz ktoś pewnie napisze że to nie te same emocje, itd. - bzdura, bo wystarczy konto demo traktować jako własne pieniądze i mamy dokładnie to samo
I tu zaczyna się problem, zamiast otwierać konta demo na tyle ile ich stać w realu :!:
otwierają konta (50k,100k) , powstaje pytanie po co :?: bawić się , spędzać miło czas , można dodać jeszcze sporo innych możliwości.
Po to, żeby opracować strategię bez ryzyka straty realnych pieniędzy.
Konto demo też można ustawić tak, żeby kwota była realistyczna.
Dokładnie o tym wyżej pisałem :D :564:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

ODPOWIEDZ