DAX-prosta metoda

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Ostatnio odpisałeś mi, że pokazujesz jak grać DAX, więc zaglądam. Muszę przyznać, że nie mogę pojąć nic z tych obrazków, tzn. np. nie potrafię w żaden sposób wywnioskować, czy sugerujesz L czy S w następnym tygodniu, na jakich poziomach, czy spodziewasz się dalszych wzrostów, a może spadków? Bardzo trudne, bez instrukcji obsługi ani rusz, ale kolory mi się podobają :)

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

kokosy pisze:Ostatnio odpisałeś mi, że pokazujesz jak grać DAX, więc zaglądam. Muszę przyznać, że nie mogę pojąć nic z tych obrazków, tzn. np. nie potrafię w żaden sposób wywnioskować, czy sugerujesz L czy S w następnym tygodniu, na jakich poziomach, czy spodziewasz się dalszych wzrostów, a może spadków? Bardzo trudne, bez instrukcji obsługi ani rusz, ale kolory mi się podobają :)
po pierwsze nigdy nic nie sugeruję nikomu jak ma grać a zwłaszcza L lub S ,w (dniu, tygodniu ,miesiącu ) :!:
pokazuję wykres tak jak ja to widzę,kirunek oraz trend rynku , mam swoją metodykę (którą każdy sam musi sobie wypracować) kiedy otwierć oraz zamykać pozycje.
Pisałem o tym na początku tego "dziennika",jak zaczynać i powoli rozwijać swoją unikatową (psychologia się kłania) metodę rozgrywki z rynkiem. Nikt ci nie powie jak grać by z nim (fx) wygrać, sam musisz dojść do tego .
Pospaceruj się po forum , znajdź wskaźniki, metodę,sposoby (a jest tego b. dużo) itp.itd. które Tobie odpowiadają i..... graj oraz szlifuj tą wybraną przez Ciebie metodę oraz technikę może znajdziesz sposób(-y) by z nim (fx) wygr-ać(-ywać)
Jeżeli na wykresach widzisz tylko kolory które Tobie się podobają, hm.....co mam powiedzieć :?: :shock:
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
maniuszn
Gaduła
Gaduła
Posty: 261
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:47

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: maniuszn »

Tolmon, miałeś wczoraj L na DAxie? W nocy ta szpila złapała ci TP?

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

maniuszn pisze:Tolmon, miałeś wczoraj L na DAxie? W nocy ta szpila złapała ci TP?
resources/krotkie-srednie-terminy/156652
jak widać :D
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
maniuszn
Gaduła
Gaduła
Posty: 261
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:47

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: maniuszn »

To jest screen z 13 a ten strzał w góre był wczorajszej nocy. Zastanawiam się czy da się grać na tych czestych wybiciach.

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

maniuszn pisze:To jest screen z 13 a ten strzał w góre był wczorajszej nocy. Zastanawiam się czy da się grać na tych czestych wybiciach.
Jeżeli demo ....nic nie tracisz , w realu bym się zastanowił :?: :shock:
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
maniuszn
Gaduła
Gaduła
Posty: 261
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:47

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: maniuszn »

Założyłem tam demo ale nie wiem jak podłączyć do MT4, mam tylko platforme web.

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

maniuszn pisze:Założyłem tam demo ale nie wiem jak podłączyć do MT4, mam tylko platforme web.
jeżeli masz MT4 (jeżeli nie zamontuj)., znajdz server IG DEMO, reszta tak jak na każdym innym MT4.
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
maniuszn
Gaduła
Gaduła
Posty: 261
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:47

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: maniuszn »

Ale nie wysłali mi zadnego loginu. Dzwonili do mnie że gdzies tam trzeba wejsc po login a haslo jest takie jak na web. Nie miałem akurat czasu gadac.

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

maniuszn pisze:Ale nie wysłali mi zadnego loginu. Dzwonili do mnie że gdzies tam trzeba wejsc po login a haslo jest takie jak na web. Nie miałem akurat czasu gadac.
nic nie poradzę nie mam żadnej mocy sprawczej
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

ODPOWIEDZ