DAX-prosta metoda

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Cblondyn pisze:
Tolmon_Nika pisze:Niezły dzisiejsz połów :D
taka sobie rybka.jpg
Wędkarze takich jak Ty nazywają "mięsarz". Bez urazy ;) Duża część wędkarzy rybki złowione wypuszcza z powrotem do wody :)
raz do roku na obiad dla całej rodzinki nie wypada wypuszczać w morzu jest ich sporo właśnie od 21-08 zaczoł się sezon :d
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Tolmon_Nika pisze:
Cblondyn pisze:
Tolmon_Nika pisze:Niezły dzisiejsz połów :D
taka sobie rybka.jpg
Wędkarze takich jak Ty nazywają "mięsarz". Bez urazy ;) Duża część wędkarzy rybki złowione wypuszcza z powrotem do wody :)
raz do roku na obiad dla całej rodzinki nie wypada wypuszczać w morzu jest ich sporo właśnie zaczoł się sezon :d
Nie wnikam. ALe z tego co pisałeś wczoraj tez była rybka.
Na zachodzie Europy wedkarze z Polski postrzegani sa jako plaga/szarańcza bo co złapia to biora ze sobą/pewnie zjedzą. Troche obciach nie szanować lokalnych zwyczajów :)

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Cblondyn pisze:
Tolmon_Nika pisze:
Cblondyn pisze: Na zachodzie Europy wedkarze z Polski postrzegani sa jako plaga/szarańcza bo co złapia to biora ze sobą/pewnie zjedzą. Troche obciach nie szanować lokalnych zwyczajów :)
Gdybyś znał tutejsze zwyczaje byś nawet o tym nie pomyślał.
nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz i nie porównuj skoro nie znasz tutejszych zwyczajów
ps tak na marginesie tu się urodziłem i wychowałem więc .....
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Tolmon_Nika pisze: Gdybyś znał tutejsze zwyczaje byś nawet o tym nie pomyślał.
nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz i nie porównuj skoro nie znasz tutejszych zwyczajów
ps tak na marginesie tu się urodziłem i wychowałem więc .....
Nie oceniam tylko pisze jak jest. Moge ci podac link co sądzą Holendrzy/Anglicy o wędkarzach z Polski :). To nie moja ocena. A moda na wypuszczanie zlowionych ryb nie od dzisiaj. Sam niejednokrotnie to robiłem.
Nawet na YT nagranie ze złowienia bez wypuszczenia dużego okazu jest źle postrzegane. Ja nie bronie nikomu zjeść świezej rybki. ALe zabieranie wszystkiego co wpadnie w ręce to normalne nie jest.

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Cblondyn pisze:
Tolmon_Nika pisze: Gdybyś znał tutejsze zwyczaje byś nawet o tym nie pomyślał.
nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz i nie porównuj skoro nie znasz tutejszych zwyczajów
ps tak na marginesie tu się urodziłem i wychowałem więc .....
Nie oceniam tylko pisze jak jest. Moge ci podac link co sądzą Holendrzy/Anglicy o wędkarzach z Polski :). To nie moja ocena. A moda na wypuszczanie zlowionych ryb nie od dzisiaj. Sam niejednokrotnie to robiłem.
Nawet na YT nagranie ze złowienia bez wypuszczenia dużego okazu jest źle postrzegane. Ja nie bronie nikomu zjeść świerzej rybki. ALe zabieranie wszystkiego co wpadnie w ręce to normalne nie jest.
Tu nie jest ani Aglia czy Holandia zrozum inne zwyczaje tu gdybym wypuścił to by powiedzieli że kretyn ,
nie oceniaj jak nie wiesz
to znaczy jak łapią tony ryb Anglicy i Holendrzy to wypuszczają ? i to jest ok jak ja złapię jedną rybkę to larum
....moralność Kalego
bez urazy .
Ostatnio zmieniony 22 sie 2018, 13:08 przez Tolmon_Nika, łącznie zmieniany 1 raz.
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Tolmon_Nika pisze: to znaczy jak łapią tony ryb Anglicy i Holendrzy to wypuszczają ? i to jest ok jak ja złapię jedną rybkę to larum
Chyba sie jednak nie rozumiemy :)
Dla wielu wędkarstwo jest hobby a nie sposób zdobywania pożywienia na obiad czy kolacje. Tyle. Skoro kolega tego nie wie to proponuje poczytac fora o wędkarstwie :)
I ja niczego nie oceniam a prezentuje oceny innych. Taka róznica :)

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Cblondyn pisze:
Tolmon_Nika pisze: to znaczy jak łapią tony ryb Anglicy i Holendrzy to wypuszczają ? i to jest ok jak ja złapię jedną rybkę to larum
Chyba sie jednak nie rozumiemy :)
Dla wielu wędkarstwo jest hobby a nie sposób zdobywania pożywienia na obiad czy kolacje. Tyle. Skoro kolega tego nie wie to proponuje poczytac fora o wędkarstwie :)
I ja niczego nie oceniam a prezentuje oceny innych. Taka róznica :)
nie jestem wędkarzem po prostu ze szwagrem popłyneliśmy na ryby !!!!
gdybym był wędkarzem to bym stosował się do zasad i norm etycznych , a tak jestem pospolitym zjadaczem
i nie bazuję na ocenach innych polegam wyłącznie na swoich.Taka różnica!!
bez urazy
EOT
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Panowie, a co to za normy etyczne, które zabraniają zjeść własnoręcznie upolowane zwierzę a zezwalają na zjedzenie zabitego przez kogoś innego?
Poza tym, wędkarstwo dla zabawy jest w porządku? Pomęczyć rybę, zranić, zrobić selfie i wrzucić na FB? To jest etyczne?
Chcesz być drapieżnikiem to sobie upoluj i zjedz, jeśli uważasz to za słuszne podejście. Ale nie wysługuj się innymi i nie wmawiaj, że jest to etyczne.
Jestem weganinem, ponieważ jest to etyczne.
Przepraszam za OT, gratuluję systematycznego podejścia do handlu Tolmon_Nika.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

meylo pisze:Panowie, a co to za normy etyczne, które zabraniają zjeść własnoręcznie upolowane zwierzę a zezwalają na zjedzenie zabitego przez kogoś innego?
Poza tym, wędkarstwo dla zabawy jest w porządku? Pomęczyć rybę, zranić, zrobić selfie i wrzucić na FB? To jest etyczne?
Chcesz być drapieżnikiem to sobie upoluj i zjedz, jeśli uważasz to za słuszne podejście. Ale nie wysługuj się innymi i nie wmawiaj, że jest to etyczne.
Jestem weganinem, ponieważ jest to etyczne.
Przepraszam za OT, gratuluję systematycznego podejścia do handlu Tolmon_Nika.
ok.gif
TY
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

takich niewyrazistych dni nie lubię :
GER30H4.png
dobrej nocy do jutra :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

ODPOWIEDZ