Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy zaszczepiłeś się na COVID?

Czas głosowania minął 18 lut 2022, 16:37

TAK
5
63%
NIE
3
38%
 
Liczba głosów: 8

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
19 kwie 2023, 18:25
Cblondyn pisze:
19 kwie 2023, 18:06
SEROL666 pisze:
19 kwie 2023, 17:59
W pierwszej zachorowało 161 osób a w drugiej 8. I teraz jak wyliczono skuteczność ? Ktoś się odważy policzyć ?
Nie wiem co kto liczył i jak. Ale znam jakie były FAKTY. Mam w rodzinie i lekarzy jak i pielęgniarki. I znam statystyki z pierwszej ręki ile było zgonów ze szczepieniem i bez. A wiec przestań pieerdolić te swoje wywody bo to staje się nudne.
Wiem, wiem pewnie są w spisku i mnie kłamali i powinienem uwierzyć anonimowemu przygłupowi z forum a nie im ;)
A więc twoje zadupie ma być reprezentatywne dla całego kraju ??? :wink:
Byłem jednym z pierwszych który tu pisał o 200K nadmiarowych zgonów nudziarzu jeden. Do tego zauważyłem twoje duże przywiązanie do tytułów doktorskich czy też profesorskich typowe dla ludzi z niskim wykształceniem i brakiem samodzielnego myślenia.
Zadupie? Chyba twoje ;)
Podpowiem
Centralny Szpital Kliniczny Wojskowej Akademii Medycznej z Polikliniką SP w Warszawie.
Podaj ile było tych zgonów z powodu covidu.
Od zawsze bardziej ufam doktorom i profesorom niż przygłupom forumowym :)
Uczelnia mnie tego nauczyła i do czegoś to zobowiązuje ;)
I jak argumentem ma być samodzielne myślenie ignoranta to ja "wysiadam" :)

FreeWay

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Blondyn był kiedyś zomowcem on wie jak przymusem wyegzekwować zachowanie oczywiście dla dobra obywateli :D szkoda czasu na dyskusje z nim on nie myśli samodzielnie wkleja tylko linki z mediów głównego ścieku , po prostu przygłup Pisobolszewik.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
19 kwie 2023, 18:43
Blondyn był kiedyś zomowcem on wie jak przymusem wyegzekwować zachowanie oczywiście dla dobra obywateli :D szkoda czasu na dyskusje z nim on nie myśli samodzielnie wkleja tylko linki z mediów głównego ścieku , po prostu przygłup Pisobolszewik.
Ale jaja. Do czego to doszło. Największy PiSbolszewicki przygłup przypisuje mnie do PiS :d
Ale się uśmiałem. Każdy może na historii sprawdzić kto PiS tak "dzielnie" bronił ;)
A jego źródło info to TVP ;)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
19 kwie 2023, 17:51
Ależ, ależ!
To co teraz napisałeś to zupełnie nie są żadne argumenty!
Nadal niczego konkretnego nie przedstawiasz, tylko swoją subiektywną opinię.
Ja nikogo nie bronię, żadnej organizacji!
Ja tylko bym chciał poznać prawdę!
A nie mogę jej poznać ufając czyjejś opinii!
Muszę mieć możliwość oszacowania za i przeciw.
I rachunek zysków i strat pokazuje, że lepiej się zaszczepić niż nie.
Poza tym, nikt mi nie każe się szczepić szczepionką typu mRNA, jest wybór:
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/jaki ... do-obrotu/
Jeżeli mam wątpliwości, to w internetach znajdę wszelkie informacje na temat każdej z nich.

A ty co robisz?
Ty masz wszystko w dupie, bo masz w głowie schemat, którego nie umiesz odpuścić.
Powtórzę - w ten sposób nigdy nie poznasz prawdy, bo jesteś zaprogramowany w jednym kierunku!
Jak chcesz prawdy to musisz samemu poszukać....
Bo ta dostarczona przez nas w tym wątku i innych do was nie trafia. Ślepo wierzycie korporacją i ich poplecznikom
Z tej samej strony PZH wysyłełem linka o testach szczepionek w na zwierzętach, które później rekomendowano dla ludzi....
To właśnie wy macie w dupie jesteście wygodni albo nie umiecie szukać prawdy i ślepo wierzycie pseudo medykom. Pamiętasz Doktora Niedzielskiego jak został złapany na miksowaniu ze statystykami ?? Nie ? Dla twojej informacji pandemia trwa nadal ! Tylko jakoś media go nie zapraszają od ponad roku :lol:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
19 kwie 2023, 18:46
FreeWay pisze:
19 kwie 2023, 18:43
Blondyn był kiedyś zomowcem on wie jak przymusem wyegzekwować zachowanie oczywiście dla dobra obywateli :D szkoda czasu na dyskusje z nim on nie myśli samodzielnie wkleja tylko linki z mediów głównego ścieku , po prostu przygłup Pisobolszewik.
Ale jaja. Do czego to doszło. Największy PiSbolszewicki przygłup przypisuje mnie do PiS :d
Ale się uśmiałem. Każdy może na historii sprawdzić kto PiS tak "dzielnie" bronił ;)
A jego źródło info to TVP ;)
Masz myślenie zomowca. Przymuszanie ludzi do eksperymentu, branie na siebie niepotrzebnego ryzyka ! Dzieki takim postawom mozna cię śmiało zakwalifikować jako osobę z PIS bowiem oni nie cierpią zbytniej wolności obywateli
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
19 kwie 2023, 18:57
Cblondyn pisze:
19 kwie 2023, 18:46
FreeWay pisze:
19 kwie 2023, 18:43
Blondyn był kiedyś zomowcem on wie jak przymusem wyegzekwować zachowanie oczywiście dla dobra obywateli :D szkoda czasu na dyskusje z nim on nie myśli samodzielnie wkleja tylko linki z mediów głównego ścieku , po prostu przygłup Pisobolszewik.
Ale jaja. Do czego to doszło. Największy PiSbolszewicki przygłup przypisuje mnie do PiS :d
Ale się uśmiałem. Każdy może na historii sprawdzić kto PiS tak "dzielnie" bronił ;)
A jego źródło info to TVP ;)
Masz myślenie zomowca. Przymuszanie ludzi do eksperymentu, branie na siebie niepotrzebnego ryzyka ! Dzieki takim postawom mozna cię śmiało zakwalifikować jako osobę z PIS bowiem oni nie cierpią zbytniej wolności obywateli
Jeśli przymus może uratować komuś życie to jak najbardziej. Przykład pasów w aucie, kasku na budowie czy ograniczeniu do 50 w terenie zabudowanym to podpisuje się ręką i nogą. I tak jest na całym świecie nie tylko w PiSlandzie. Bo jeśli czyjeś poczucie wolności zagraża innemu i jego życiu to powinno wkraczać PRAWO. Jeśli tego nie rozumiesz to trudno.
A więc ZOMOwcy sa na całym świecie jak widać ;)
Przypominam. Szczepienia nie są obowiązkowe

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Tu wyliczenie którym szczuto cały świat na temat skuteczności szczepionki Pfizera i Moderny:
wzgledna.jpg
A to wyliczenia dla wartosci bezwzględnych dla Pfizera, o których milczano i był cichy zakaz mówienia o tych wartościach jak i metodach liczenia:
bezwzgledna.jpg
Coś rzuca się w oczy ? Poza oczywistą matematyką....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

FreeWay

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Właściwie to żyjemy w komunie 2.0 większość prawa ustalają jacyś unijni komisarze ktoś dał im władze w demokratycznych wyborach ? wybierają się sami z pośród siebie jak w partii sekretarza za czasów PRL po czym ustalaja prawo . Ta cała doktryna klimatyczna system ETS opłata za powietrze :wink: teraz jest tym obciążony głownie przemysł co powoduje export miejsc pracy z Europy do krajów trzecich i import towarów z stamtąd w krótce wejdzie nowy system tzw min ETS dla zwykłych ludzi gdyby w średniowieczu jakiś król nakazał płacić podatek za powietrze to momentalnie by wybuchło powstanie . Już zaczynają eko mordy szeptać że mąka z robali i sztuczne mięso jest dobre bo służy planecie Tylko patrzeć jak w głównych mediach zaczną to promować i zaraz znajda takich głupich blondynów święcie w to wierzących
Ja za PIS ? hahah pokaz mi gdzie to napisałem ? Pis robi to co UE każe na wszystko się godzą i to ty dziadu jesteś beneficjentem 13 i 14 emerytury , mi najbliżej do 5 Konfederacji Polska bez Żydów, Polska bez gejów, Polska bez aborcji, Polska bez podatków, Polska bez Unii Europejskiej. i bez Ukraińców bym dopisał
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2023, 20:26 przez FreeWay, łącznie zmieniany 1 raz.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
19 kwie 2023, 19:49
ETS dla zwykłych ludzi gdyby w średniowieczu jakiś król nakazał płacić podatek za powietrze to momentalnie by wybuchło powstanie .
Mieli tyle do gadania co żyd za okupacji. Doedukuj się. W średniowieczu to Pan(książę) mógłby dymać twoją żone ile tylko by chciał. A gdybyś zareagował to byś skończył na sznurze. Poczytaj to się dowiesz. "Prawo pierwszej nocy".
A więc ciesz się, że nie urodziłeś się wieki temu.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay nie zna historii i nie wie jakie podatki były w dawnych czasach.
Np. podatek od ilości okien w GB....
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ