Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy zaszczepiłeś się na COVID?

Czas głosowania minął 18 lut 2022, 16:37

TAK
5
63%
NIE
3
38%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
19 kwie 2023, 16:49
ninjaproject pisze:
19 kwie 2023, 15:22
Ty nie myślisz w ogóle, chyba?
Jeżeli się ktoś zaszczepił, to jego organizm szybciej zwalczył infekcję i ten osobnik już nie roznosi infekcji.
Im mniej osób roznosi infekcję, tym szybciej dana infekcja wirusowa znika, bo nie ma możliwości rozmnażania się.
Wirus potrzebuje hosta, żeby się rozmnożyć - sam się nie rozmnoży, nie ma do tego mechanizmów.
Myśl, a nie powtarzaj tego co przeczytałeś!

Poza tym, to co to w ogóle znaczy, że "szczepienie nie zapobiegało transmisji wirusa"???
Oczywiście że nie zapobiegło, i nikt nigdy nie twierdził, że zapobiegnie.
Szczepienie ogranicza tempo rozprzestrzeniania, a nie zapobiega!
Pfizer rzuciła hasło: "#SzczepimySię dla siebie i innych"
Janine Small z Pfizera powiedziała ze szczepienie nie zapobiega "roznoszeniu" więc ten argument nie istnieje. Został rozpowszechniony w celach marketingowych. Pfizer słynie z kłamstewek i afer.
Więc nie powtarzaj sloganów marketingowych !! Tak samo: skuteczność (względna) szczepionki to 95% - TO TEŻ JEST SLOGAN MARKETINGOWY 8) . Lepszy niż prawda: skuteczność bezwzględna szczepionki to PONIŻEJ 1 % - przeczytałem to na polskiej stronie Pfizera ! Teraz wyskakuje błąd 404 - dziwne.... :roll:

Przy takiej gównianej skuteczności i nie zapobieganiu przenoszenia się wirusa cała ta draka była funta kłaków warta.
Nawet gdybym ci przyznał te argumenty, dla celów dyskusji wyłącznie, to nadal piszesz to z perspektywy czasu. Nie mogłeś tego wiedzieć, kiedy COVID się rozprzestrzenił i liczba zgonów rosła w tempie logarytmicznym.
Z tego wynika, że te twoje teraz argumenty są bezużyteczne, ponieważ nie wiesz jakby się to wszystko potoczyło, gdyby nie było żadnej szczepionki, albo gdyby się nikt nie zaszczepił.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2023, 17:00 przez ninjaproject, łącznie zmieniany 1 raz.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
19 kwie 2023, 16:54
Cblondyn pisze:
19 kwie 2023, 16:39
SEROL666 pisze:
19 kwie 2023, 16:31


Ona jest bezużyteczna z tego co pisze sam Pfizer (Zbierz do kupy całą narrację Pfizera przez te lata to włosy stają dęba!) i do tego jest niepotrzebnym ryzykiem. NAwet Bourla stary cwaniak miał wątpliwości nie walnął 2 dawki bo pewnie pierwsza dobrze nie weszła :wink: i nie poleciał do Izraela
To wynik Twoich wielogodzinnych przemyśleń? OMG :d
Czyli te tzw. łączenie kropek? A wiesz co może się narodzić z przemyśleń ignoranta/przygłupa? :d
Połącz teraz kropki ;)
Nie masz argumentów to wróć do Onetu i WP i poszukaj coś o PiSie. 8)
Ja tylko zaznaczam, że żeby o czymś dyskutować to trzeba się na tym cokolwiek ZNAĆ. Prawda? Bo ile jest warta opinia drwala/stolarza na temat cyklu krebsa w biochemi? Bo coś poczytał w necie?
Może skup się na forex lepiej na tym wyjdziesz ;)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
19 kwie 2023, 16:49
Skąd wiesz, że 2500 ludzi rzeczywiście to przeczytało?
No i, co z tego wynika, że przeczytało?
Nadal bazujesz na oświadczeniach jednej kobiety, a te pasują do twoich przekonań.
Czyli, nadal nie wiesz nic, tylko powtarzasz po kimś.

Moje pytania nie są głupie - jeżeli sam nie przeczytałeś, to nie wiesz nic.
Potrzebujesz znaleźć uzasadnienie, logiczne, racjonalne, i bez uprzedzeń, komu warto zaufać.
A ty ufasz komuś jedynie na bazie tego, że jej słowa pasują do twoich przekonań.
Czyli, jesteś dokładnie sterowany.
Co pasuje do twoich przekonań, to przyjmujesz za fakt.
Co nie pasuje, to przyjmujesz za przekręt.
W ten sposób nigdy nie możesz dojść do prawdy.

No widzisz, ja nie jestem biologiem, więc skąd ja mogę wiedzieć?
Według tej samej logiki, ta Pani jest magistrem anglistyki ze specjalnością w poezji wiktoriańskiej, to skąd ona może wiedzieć?
A ty jej zaufałeś...
Dlaczego?
Ona tylko prezentuje kolejne żródło danych potwierdzające kłamstwa Pfizera. Dowiedz się co robiła w życiu to zmienisz zdanie.
Tacy jak ty i Cbl. chcecie przymusu a ja i wielu innych mówimy NIE. Był tu jeszcze jeden - chyba zwinął dupsko - Olds. Wy razem z nim na siłę wręcz dołączacie do obrońców wielkich korporacji pomimo GIGANTYCZNEJ historii nadużyć i skandali ze strony Big Farmy.
Można was zarzucić dokumentami i linkami a wy swoje co więcej za totalną darmochę powtarzacie klisze propagandowej sieczki tłoczonej przez ostatnie 3 lata. Zero wątpliwości. Sam Pfizer wam mówi wprost prawdę a wy wrzeszczycie że to "KŁAMSTWO !" Staliście się wręcz bojownikami o profit wielkiej korporacji. Mają taką kasę na propagandę że szok nie mieliście szans
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
19 kwie 2023, 17:21

Tacy jak ty i Cbl. chcecie przymusu a ja i wielu innych mówimy NIE.
To może od razu wyjaśnie. W wielu przypadkach życia czasami przymus jest jedynym sposobem wyegzekwowania czyjegoś zachowania, szczególnie w przypadku, gdy ktoś uparcie sie z czymś nie zgadza (bo mu kropki nie wychodzą) i nie chce się stosować do zaleceń. Prosty przykład. Brak pasów w aucie. Ile to było wrzasku o ograniczenie wolności itp. brednie. Jedynym sposobem były/są mandaty. Czyli jak tłumaczenie nic nie daje to ta forma represji daje efekty.
Podobnie z wprowadzeniem lewara max. 30:1. Pewnie wielu wyszło to na dobre. A oburzenie było wielkie.
I tak na koniec. W dziedzinie medycyny nie jesteś ŻADNYM uznanym autorytetem. Napisze wprost. W dziedzinie medycyny jest zwykłym ignorantem bez rzetelnego wykształcenia. Co najwyżej domorosłym "teoretykiem" któremu się coś wydaje. Wiem, że trudno ci się z tym pogodzić ale tak jest niestety. I nie ważne jakie i ile kropek łączysz daj sobie z tym spokój.
Oczywiście opinie możesz mieć swoją i do niej prawo. Nikt tego nie kwestionuje.
I pociesze Cię na koniec, że jest wiele dziedzin w których ja tez jestem przygłupem i nie wypowiadam się gdy się nie znam.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
19 kwie 2023, 17:21
ninjaproject pisze:
19 kwie 2023, 16:49
Skąd wiesz, że 2500 ludzi rzeczywiście to przeczytało?
No i, co z tego wynika, że przeczytało?
Nadal bazujesz na oświadczeniach jednej kobiety, a te pasują do twoich przekonań.
Czyli, nadal nie wiesz nic, tylko powtarzasz po kimś.

Moje pytania nie są głupie - jeżeli sam nie przeczytałeś, to nie wiesz nic.
Potrzebujesz znaleźć uzasadnienie, logiczne, racjonalne, i bez uprzedzeń, komu warto zaufać.
A ty ufasz komuś jedynie na bazie tego, że jej słowa pasują do twoich przekonań.
Czyli, jesteś dokładnie sterowany.
Co pasuje do twoich przekonań, to przyjmujesz za fakt.
Co nie pasuje, to przyjmujesz za przekręt.
W ten sposób nigdy nie możesz dojść do prawdy.

No widzisz, ja nie jestem biologiem, więc skąd ja mogę wiedzieć?
Według tej samej logiki, ta Pani jest magistrem anglistyki ze specjalnością w poezji wiktoriańskiej, to skąd ona może wiedzieć?
A ty jej zaufałeś...
Dlaczego?
Ona tylko prezentuje kolejne żródło danych potwierdzające kłamstwa Pfizera. Dowiedz się co robiła w życiu to zmienisz zdanie.
Tacy jak ty i Cbl. chcecie przymusu a ja i wielu innych mówimy NIE. Był tu jeszcze jeden - chyba zwinął dupsko - Olds. Wy razem z nim na siłę wręcz dołączacie do obrońców wielkich korporacji pomimo GIGANTYCZNEJ historii nadużyć i skandali ze strony Big Farmy.
Można was zarzucić dokumentami i linkami a wy swoje co więcej za totalną darmochę powtarzacie klisze propagandowej sieczki tłoczonej przez ostatnie 3 lata. Zero wątpliwości. Sam Pfizer wam mówi wprost prawdę a wy wrzeszczycie że to "KŁAMSTWO !" Staliście się wręcz bojownikami o profit wielkiej korporacji. Mają taką kasę na propagandę że szok nie mieliście szans
Ależ, ależ!
To co teraz napisałeś to zupełnie nie są żadne argumenty!
Nadal niczego konkretnego nie przedstawiasz, tylko swoją subiektywną opinię.
Ja nikogo nie bronię, żadnej organizacji!
Ja tylko bym chciał poznać prawdę!
A nie mogę jej poznać ufając czyjejś opinii!
Muszę mieć możliwość oszacowania za i przeciw.
I rachunek zysków i strat pokazuje, że lepiej się zaszczepić niż nie.
Poza tym, nikt mi nie każe się szczepić szczepionką typu mRNA, jest wybór:
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/jaki ... do-obrotu/
Jeżeli mam wątpliwości, to w internetach znajdę wszelkie informacje na temat każdej z nich.

A ty co robisz?
Ty masz wszystko w dupie, bo masz w głowie schemat, którego nie umiesz odpuścić.
Powtórzę - w ten sposób nigdy nie poznasz prawdy, bo jesteś zaprogramowany w jednym kierunku!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Dodam jeszcze, że statystycy obliczyli, że gdyby na samym początku wszyscy, którzy mogli się zaszczepić się zaszczepili, i gdyby wtedy zrobić lockdown, to by wystarczyły dwa tygodnie wirus został całkowicie wyeliminowany.
Pomyśl ile ludzi by wtedy ocalało!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
19 kwie 2023, 17:38
SEROL666 pisze:
19 kwie 2023, 17:21

Tacy jak ty i Cbl. chcecie przymusu a ja i wielu innych mówimy NIE.
To może od razu wyjaśnie. W wielu przypadkach życia czasami przymus jest jedynym sposobem wyegzekwowania czyjegoś zachowania, szczególnie w przypadku, gdy ktoś uparcie sie z czymś nie zgadza (bo mu kropki nie wychodzą) i nie chce się stosować do zaleceń. Prosty przykład. Brak pasów w aucie. Ile to było wrzasku o ograniczenie wolności itp. brednie. Jedynym sposobem były/są mandaty. Czyli jak tłumaczenie nic nie daje to ta forma represji daje efekty.
Podobnie z wprowadzeniem lewara max. 30:1. Pewnie wielu wyszło to na dobre. A oburzenie było wielkie.
I tak na koniec. W dziedzinie medycyny nie jesteś ŻADNYM uznanym autorytetem. Napisze wprost. W dziedzinie medycyny jest zwykłym ignorantem bez rzetelnego wykształcenia. Co najwyżej domorosłym "teoretykiem" któremu się coś wydaje. Wiem, że trudno ci się z tym pogodzić ale tak jest niestety. I nie ważne jakie i ile kropek łączysz daj sobie z tym spokój.
Oczywiście opinie możesz mieć swoją i do niej prawo. Nikt tego nie kwestionuje.
I pociesze Cię na koniec, że jest wiele dziedzin w których ja tez jestem przygłupem i nie wypowiadam się gdy się nie znam.
No to prosta matematyka dla was na stronie pfizera było wyliczenie tej magicznie wysokiej ale wzglednej 95% skuteczności szczepionki. Napiszę z głowy:
Pfizer wziął do badania szczep. ponad 36000 ludzi. I podzielił na 2 grupy po połowę. Pierwsza dostała placebo a druga szczepionkę i wszyscy wrócili do swoich zajęć. W pierwszej zachorowało 161 osób a w drugiej 8. I teraz jak wyliczono skuteczność ? Ktoś się odważy policzyć ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ninjaproject pisze:
19 kwie 2023, 17:57

Pomyśl ile ludzi by wtedy ocalało!
Przerażające jest to, że dr n. med. SERO666 twierdzi, że na covid NIKT NIE UMARŁ :shock:
I nie było żadnych nadmiarowych zgonów z powodu covidu. Że to kłamstwo GUS itp. Masakra

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
19 kwie 2023, 17:59
W pierwszej zachorowało 161 osób a w drugiej 8. I teraz jak wyliczono skuteczność ? Ktoś się odważy policzyć ?
Nie wiem co kto liczył i jak. Ale znam jakie były FAKTY. Mam w rodzinie i lekarzy jak i pielęgniarki. I znam statystyki z pierwszej ręki ile było zgonów ze szczepieniem i bez. A wiec przestań pieerdolić te swoje wywody bo to staje się nudne.
Wiem, wiem pewnie są w spisku i mnie kłamali i powinienem uwierzyć anonimowemu przygłupowi z forum a nie im ;)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
19 kwie 2023, 18:06
SEROL666 pisze:
19 kwie 2023, 17:59
W pierwszej zachorowało 161 osób a w drugiej 8. I teraz jak wyliczono skuteczność ? Ktoś się odważy policzyć ?
Nie wiem co kto liczył i jak. Ale znam jakie były FAKTY. Mam w rodzinie i lekarzy jak i pielęgniarki. I znam statystyki z pierwszej ręki ile było zgonów ze szczepieniem i bez. A wiec przestań pieerdolić te swoje wywody bo to staje się nudne.
Wiem, wiem pewnie są w spisku i mnie kłamali i powinienem uwierzyć anonimowemu przygłupowi z forum a nie im ;)
A więc twoje zadupie ma być reprezentatywne dla całego kraju ??? :wink:
Byłem jednym z pierwszych który tu pisał o 200K nadmiarowych zgonów nudziarzu jeden. Do tego zauważyłem twoje duże przywiązanie do tytułów doktorskich czy też profesorskich typowe dla ludzi z niskim wykształceniem i brakiem samodzielnego myślenia.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ