Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy zaszczepiłeś się na COVID?

Czas głosowania minął 18 lut 2022, 16:37

TAK
5
63%
NIE
3
38%
 
Liczba głosów: 8

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PaDo pisze:
21 lut 2022, 18:51
Tu jest o skuteczności szczepionek https://www.youtube.com/watch?v=TSZMtSPX3iE
Na ile jest skuteczna? Idź do szpitala i sie spytaj ilu leżało i lezy pod respiratorem niezaszczepionych i zaszczepionych.
Bardzo łatwo to ocenić po wynikach jej działania :D

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

olds pisze:
21 lut 2022, 19:10
PaDo pisze:
21 lut 2022, 18:51
Tu jest o skuteczności szczepionek https://www.youtube.com/watch?v=TSZMtSPX3iE
fantastyczny przykład galopu Gisha (nawet od strony muzycznej). Sprostowanie tej lawiny półprawd, przekręceń, fałszywych wniosków z prawdziwych przesłanek zajmie więcej czasu niż wyprodukowanie filmiku. Lubię takie "dzieła" bo są emanacją dzisiejszego rozwrzeszczanego świata i jeśli oglądać je na chłodno i z nastawieniem obserwatora wiele mówią o samych ludziach (zresztą podobnie jak pierdyliony reklam w TV) Punkt dla ciebie :lol:
A oto i kolejny "ałtorytet" antyszczepionkowców :d
https://www.o2.pl/informacje/socha-pros ... 891859904a

PaDo
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2010, 20:01

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: PaDo »

Posłuchaj o przyczynach wysokiej śmiertelności chorych pod respiratorami zbyt zimnym i suchym tlenem https://www.youtube.com/watch?v=ely6MmoVOzY
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka
Strach jest zabójcą umysłu

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PaDo pisze:
21 lut 2022, 19:56
Posłuchaj o przyczynach wysokiej śmiertelności chorych pod respiratorami zbyt zimnym i suchym tlenem https://www.youtube.com/watch?v=ely6MmoVOzY
To dlaczego pod tym respiratorem ok. 90% to niezaszczepieni :d :d :d

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2321
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

olds pisze:
21 lut 2022, 19:10
PaDo pisze:
21 lut 2022, 18:51
Tu jest o skuteczności szczepionek https://www.youtube.com/watch?v=TSZMtSPX3iE
fantastyczny przykład galopu Gisha (nawet od strony muzycznej). Sprostowanie tej lawiny półprawd, przekręceń, fałszywych wniosków z prawdziwych przesłanek zajmie więcej czasu niż wyprodukowanie filmiku. Lubię takie "dzieła" bo są emanacją dzisiejszego rozwrzeszczanego świata i jeśli oglądać je na chłodno i z nastawieniem obserwatora wiele mówią o samych ludziach (zresztą podobnie jak pierdyliony reklam w TV) Punkt dla ciebie :lol:
Piękny burdel informacyjny. Nie pamiętam jak się to nazywało ale to jest jeden z elementów zarządzania "medialną informacją" jakiś spec od PR to opisywał. Namiksować ludziskom w głowach aby już nie wiedzieli komu wierzyć. On tam pięknie opisywał etapy jak to się robi tylko używając mediów, gdzie totalnie nie trzeb powoływać się na fakty czy jakąś prawdę tylko lawirujemy w określony sposób aby uzyskać z góry pożądany efekt.
Podobnie było ze zdjęciem Sadama H. ze stołka - pamiętajcie że broni masowego rażenia do tej pory szukają :wink:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2321
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
21 lut 2022, 20:02
A oto i kolejny "ałtorytet" antyszczepionkowców :d
https://www.o2.pl/informacje/socha-pros ... 891859904a
Cblondyn pisze:
21 lut 2022, 20:02
Przecież wiem, że pod tym respiratorami ok. 70% to ZASZCZEPIENI :d :d :d
Spaliła sprzęgło ! Lubi dynamicznie wychodzić z zakrętów. Kto nie kocha kobiet, które lubią dynamicznie jeżdzić, niosąc przesłanie STOP POP. Bo moim zdaniem za dużo już tego ile można słuchać tego. Gówniana muzyka do słuchania, na balety OK ale kto ma ochotę słuchać tego w aucie. A tak wracając do tematu to zbyt brzydka aby zebrała kasę powiem tak ta od pompowania tlenu o niebo lepsza. Specjalnie dla was zrobiłem wybór ta z prawej czy ta z lewej ? Której zrzucicie się na nowe auto ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

SEROL666 pisze:
22 lut 2022, 00:03
Cblondyn pisze:
21 lut 2022, 20:02
Przecież wiem, że pod tym respiratorami ok. 70% to ZASZCZEPIENI :d :d :d
To, że masz idiotyczne poglądy, wiedziałem od dawna, ale cudzych cytatów się nie przerabia. Nie analizuję Twoich wypowiedzi, ale być może robisz to nagminnie.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

grzegrzyw pisze:
22 lut 2022, 12:16
SEROL666 pisze:
22 lut 2022, 00:03
Cblondyn pisze:
21 lut 2022, 20:02
Przecież wiem, że pod tym respiratorami ok. 70% to ZASZCZEPIENI :d :d :d
To, że masz idiotyczne poglądy, wiedziałem od dawna, ale cudzych cytatów się nie przerabia. Nie analizuję Twoich wypowiedzi, ale być może robisz to nagminnie.
To jak w TVPiS. Jedno wytną, drugie wstawią, trzecie przekrecą i mają już gotowe "swoje" fakty :d
Podobno każdy złodziej też wciąż obawia się, że go okradną bo wszystkich uważa za złodziei :)
Tworzący fake newsy pewnie podobnie ;)

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

olds pisze:
21 lut 2022, 08:01
Dzięki wszystkim. Mimo małego udziału sądzę, że to rzeczywiste proporcje. Zakaven - zaskoczyłeś mnie oceniając ryzyko szczepień na C19 jako większe niż konsekwencje ich nie przyjęcia. Czy oprócz nienawiści do bigfarmy są inne racjonalne przyczyny ? (niczego nie skomentuję, awantury nie podejmę)
Nie podchodzę do tego w kategoriach szacowania ryzyka. Przyczyny? Nie jest nią na pewno nienawiść do bigfarmy. Jedyną przyczyną jest wyciągnięcie wniosków z obserwacji rzeczywistości.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2321
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

grzegrzyw pisze:
22 lut 2022, 12:16
SEROL666 pisze:
22 lut 2022, 00:03
Cblondyn pisze:
21 lut 2022, 20:02
Przecież wiem, że pod tym respiratorami ok. 70% to ZASZCZEPIENI :d :d :d
To, że masz idiotyczne poglądy, wiedziałem od dawna, ale cudzych cytatów się nie przerabia. Nie analizuję Twoich wypowiedzi, ale być może robisz to nagminnie.
Może to robię może nie ale was łatwo zmanipulować nawet bez wysilania się. Może za ileś lat coś zrozumiecie chociaż wątpię
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ