Czas włączyć zyski !

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
martin957
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 09 lis 2010, 08:15

Nieprzeczytany post autor: martin957 »

:P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

TeXs asmodeus8 Fajne porównania. Macie racje źle zrozumiałem wypowiedz, bo Asmo mi się kojarzy z wysokimi TFami i druga Wasza racja to nie jest taka prosta sprawa.
Chociaż z drugiej strony to kwestia szybkiego myślenia i trzymania sie ostro zasad, nie można się wahać widzisz sygnał to odpalasz, bo jak się zawahasz na sekundę już po wejściu cena jet 2 pips niżej, co mi nie odpowiada. Właśnie wejścia 1,3,4 to chwile gdzie sie zawahałem, jak widać nie słusznie. Musze się tylko do tego przyzwyczaić i będą kokosy :)
Tak mi się przypomniało.
Na tym samym szkoleniu co byłem jest chłopak zielony jak pietruszka, aktualnie gra na demo, bo musi wyszkolić praktyczne zastosowanie, a wyniki ma z tego co mi wiadomo w kosmos, więc lekko śmie podważyć tezę że żółtodziób nie poradzi sobie na m1-m15. Jeśli by każdego wziąć za rączkę i pokazać mu co jak i gdzie to każdy jest w stanie zarabiać. Swoją drogą czekam, aż wejdzie na real i obciążenie psychiczne jak sobie z tym poradzi :)

martin957 Sorki za offftop, Czasem trzeba sobie powyjaśniać by nie było nieporozumień na przyszłość :wink:
Raz jeszcze powodzenia :D

cashmoney
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 22 gru 2010, 17:15

Nieprzeczytany post autor: cashmoney »

Damfry masz racje niskie interwały to podstawa bo każdy ruch zaczyna sie na m1 - m5, ja podglądam rynek na m2 (za pomocą wskaźnika Period_Converter_Opt), kiedyś patrzalem glównie na H1 ale w porannej sesji to są raptem 3-4 świeczki, a autora pozdrawiam i życze dużo zaparcia i cierpliwości 8)

Awatar użytkownika
asmodeus8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 493
Rejestracja: 20 cze 2010, 19:44

Nieprzeczytany post autor: asmodeus8 »

Damfry pisze:Swoją drogą czekam, aż wejdzie na real i obciążenie psychiczne jak sobie z tym poradzi :)

martin957 Sorki za offftop, Czasem trzeba sobie powyjaśniać by nie było nieporozumień na przyszłość :wink:
Raz jeszcze powodzenia :D
O to chodzi o to chodzi :)
"Remember the definition of a winning attitude: a positive expectation of your efforts with an acceptance that whatever results you get are a perfect reflection of your level of development and what you need to learn to do better." Mark Douglas

martin957
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 09 lis 2010, 08:15

Nieprzeczytany post autor: martin957 »

2 transakcje sell na goldzie z SL w okolicach 1406, pierwszy Tp 1383 drugą potrzymam, może dociągnie do 1370.
Zlecenie oczekujące: w razie przebicia 1406 long z krótkim Sl

martin957
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 09 lis 2010, 08:15

Nieprzeczytany post autor: martin957 »

ogólnie dopiero teraz sprawdziłem co się działo od rana, złoto zachowało się bardzo podręcznikowo, doszło do ok. 1406 po czym znowu powrót, otworzył mi się kolejny sell oczekujący i teraz uwaga z danych z mojego wykresu poziom 1406 nie został osiągnięty, a jedna pozycja mi się zamknęła na SL na tym to poziomie, chociaż teoretycznie max był 1405.65, napisałem już do admiral markets o co chodzi ! strata nie jest duża, ale nie dość, że mimo wszystko ją poniosłem to rynek poszedł w korzystnym dla mnie kierunku i zostałem pozbawiony zysku ! Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim?
Pozdrawiam

martin957
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 09 lis 2010, 08:15

Nieprzeczytany post autor: martin957 »

nadchodzi koniec tygodnia więc trzeba zrobić krótki podsumowanie, ogólnie wyszedł mi delikatny minus, strata powstała w wyniku hmmm chciwości :D, zamiast się trzymać ustalonych reguł na sell przestawiłem Tp za nisko no i mam :D, kilka dni wcześniej najbardziej nadgryzł mnie dax. Liczyłem na odbicie przy którymś z ważnych poziomów i wszystkie padały jak muchy (przy obecnej sytuacji w Japonii było to do przewidzenia, no ale przecież walić AF!!!:/), aż tu na zgrupowaniu fibo i silnym wsparciu ~6436 stwierdzam, że starczy, za dużo wtapiania, daxa odpuszczam, i gdybym ustawił oczekujące ponad linią przy powrocie to było by kolorowo, teraz już pozamiatane.Aktualnie na gold po przebiciu 1407 do gry wchodzi pozycja długa, w zasadzie 2, jedna z Tp na poziomie 1415 druga miała być trzymana dłużej, ale jednak Tp ustawiam nawet niżej, po cofnięciu i przebiciu linii będzie spokojniej, teraz może pojawić się niemiła niespodzianka. myślę, że cofniemy się do 1406 i wtedy zobaczymy co się dalej stanie.
Ogólnie zagrałem jeszcze na eur/usd - również klapa, po przebiciu 1400 na salony wchodzi long po czym po źle ustawionym sl inkasuje stratę (trochę lipa jak widać, że coś idzie po mojej myśli a przez głupie 8 pipów straciłem szanse.

Czyli co się udało w minionych dniach? Whisky była godna...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

martin957
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 09 lis 2010, 08:15

Nieprzeczytany post autor: martin957 »

Zaczął się następny tydzień, a okazji do treadu bynajmniej nie widzę, za to musztardy po obiedzie uzbierało by się sporo ! No, ale trudno, jak już pisałem trzymam się zasady aby do rozpędzonego pociągu już nie wsiadać, łatwo sobie połamać nogi, okazja jeszcze się trafi.

martin957
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 09 lis 2010, 08:15

Nieprzeczytany post autor: martin957 »

Poszły pierwsze zlecenia oczekujące:
dwa buy limity na goldzie :
1 poziom 1423.70
2 poziom 1421.20

Sl dla obu to 1419

No i w drugim wypadku sell poniżej 1418 z Tp w okolicach 1410

Zobaczymy co z tego wyniknie

martin957
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 09 lis 2010, 08:15

Nieprzeczytany post autor: martin957 »

oczekujące buye zostały usunięte jeżeli spadnie do 1423 to walimy konkretnego sella, króciutki SL, Tp w okolicach 1412

ODPOWIEDZ