Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brokerów

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

tomkot00 pisze: Widze ze kolejna rozprawe trzeba bedzie po prostu nagrac i zamiescic wideo w sieci z
Ja się od dawna zastanawiam czemu ktoś taki jak pan PokrzywdzeniNaForex jeszcze nie wpadł na tak banalny pomysł. Powinniście już dawno wystąpić o takie pozwolenie do sądu motywując to jakimś ważnym dobrem społecznym. Bez tego macie zaledwie parę linijek na pół roku w jakimś internetowym pisemku czytanym przez 100 osób w Polsce. Nie potraficie należycie nagłośnić sprawy w branży, a co dopiero w społeczeństwie mającym spekulantów za złodziei. Tak czy inaczej powodzenia.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

aldona.sss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 09 cze 2015, 21:09

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: aldona.sss »

Podobno chłopaki z Trading Jam Session od R. Zaorskiego całą ekipą walą do sądu z kamerą i sprzętem

zjerzdzżają się ziomeczki z Wrocłąwia i sławny bohater Adrian Szyngiera ps Spain, który jako jedyny zarobił na franku 15.01 ale TMS mu wycofał zyskowne zlecenia

czekam na nagranie :564:

PS. Pokrzywdzzeni: zajebista grafika :p

Awatar użytkownika
Janek Trader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 507
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:54

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: Janek Trader »

aldona.sss pisze:Podobno chłopaki z Trading Jam Session od R. Zaorskiego całą ekipą walą do sądu z kamerą i sprzętem

zjerzdzżają się ziomeczki z Wrocłąwia i sławny bohater Adrian Szyngiera ps Spain, który jako jedyny zarobił na franku 15.01 ale TMS mu wycofał zyskowne zlecenia

czekam na nagranie :564:
Chyba nie będzie publikacji nagrania:
" Prawnicy reprezentujący brokera zgłosili na początku piątkowego posiedzenia wniosek o wyłączenie jawności rozprawy. Argumentowali, że zeznania będą dotykać tajemnicy przedsiębiorstwa, m.in. w zakresie stosunków biznesowych TMS Brokers z duńskim Saxo Bankiem. Nazwa tej drugiej instytucji podczas posiedzenia nie padła, ale została już wcześniej ujawniona m.in. publikacjach money.pl, pozwie, a także w stanowiskach Rzecznika Finansowego."

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 62746.html

tutaj współpracujący z TMS Saxo Bank żąda 2 000 000 zł od małżeństwa :shock:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 04680.html
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Forex - wielka zmanipulowana szulernia

Jakby co, to jestem po spożyciu legalnych napojów........
http://www.youtube.com/watch?v=mOB-LTL4jjg

aldona.sss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 09 cze 2015, 21:09

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: aldona.sss »

Materiał wideo z rozprawy
TMS Brokers vs Trader: sprawa dotycząca strat na franku z 15 stycznia 2015 roku, Część 1

https://www.youtube.com/watch?v=Ya6FtruTvHE

Popatrzcie uważnie na prezesa TMS - czyż te oczy mogą kłamać? :d

Brunon79
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:42

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: Brunon79 »

Ciekawe jak to się skończy? Na razie nie chcę być stronniczy ale myślę że ta sprawa pokaże ile mamy do powiedzenia jak mamy spór z brokerem. Tak czy inaczej wolę mięc swoje główne konto w Polsce, bo zagranicą na pewno trudniej byłoby walczyć. Co ciekawe że w przeciwieństwie do zagranicy żaden polski broker nie padł więc pewnie lepiej zarządają kapitałem.
Czy poza TMS dalej się ciągną jakieś sprawy z czarnego czwartku?

aldona.sss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 09 cze 2015, 21:09

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: aldona.sss »

Część II Dokumentu przygotowanego przez Trading Jam Session: TMS Brokers vs Trader

Bardzo ciekawe wypowiedzi przedstawiciela TMS i adwokata reprezentujacego tradera zwłasza odnośnie umów TMS z Saxo Bankiem i postawy KNF w stosunku do poszkodowanych na Czarnym Czwartku. Warto zobaczyć!

https://www.youtube.com/watch?v=c2EQgREu73s

tomkot00
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:07

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: tomkot00 »

UWAGA UWAGA UWAGA to już chyba koniec Czarnego Czwartku!

TMS Brokers umarza debety i oddaje kase wszystkim poszkodowanym klientom!!!!! :564:

Koleżnaka podpisuje z nimi ugode. Z innnymi traderami tez sie spotykają i podsuwają ugody pod nos umarzajac wszystkie debety!!!

mBank już jakiś czas temu umorzył debety wszystkim którzy poszli z nimi na zwarcie a niektórym powypłacał odszkodowania w zamian za zamknięcie pyska...

W KNFie kontrola ministerstwa, zwolnenia i czyszcenie departamentu który odopowiadał za nadzorór nad rynkiem forex w czasie czarnego czwartku i po nim.

Czy będą rozliczenia odpowiedzialnych? Czy łapówkarze którzy kryli sprawę w urzędach państwowych zasiądął na tym razem ławach oskarżononych razem z ich mocodwcami?

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

aldona.sss pisze:Część II Dokumentu przygotowanego przez Trading Jam Session: TMS Brokers vs Trader

https://www.youtube.com/watch?v=c2EQgREu73s
Cytat : "...działalismy na korzyść klientów, kosztem brokera... "

Toż TMS to matka Teresa :D . W takim razie skąd ta sprawa sądowa ?

-- wtorek 18 paź 2016, 14:03 --
tomkot00 pisze:
TMS Brokers umarza debety i oddaje kase wszystkim poszkodowanym klientom!!!!! :564:
Możesz napisać coś bliżej ? Jaką kase oddają klientom ? Za co konkretnie ?
tomkot00 pisze:
mBank już jakiś czas temu umorzył debety wszystkim którzy poszli z nimi na zwarcie a niektórym powypłacał odszkodowania w zamian za zamknięcie pyska...
Wszystkim raczej nie umorzył. Skąd info o tych częściowych umorzeniach ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Madof
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2016, 15:05

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: Madof »

a ja sam z wielkiej ciekawości wybrałem się na ostatnią rozprawę z której zrobiono materiał wideo (niestety tylko z części na wniosek TMS). O sprawie każdy słyszał z neta, czy z tak zwanej poczty pantoflowej i każdy mówił co innego. same sprzeczne informacje się pojawiałay...

stoję sobie stoję przed salą rozpraw w środku korytarza przez który przeciskaja się prawdziwe tłumy ludzi chcących dostac się na sale. w korytarzu kamera. wściekli traderzy iich rodziny, mecenasy (doliczyłem się z 5 po stronie TMS), przedsawiciele borkera, członkowie TJS, przedstawiciele Rzecznika Finansowego, biegli specjaliści pozwanych trajderów, w końcu z sali wychodzi pani sędzina która jest na filmie i mówi ze bardzo przeprasza bo sprawa sie opozni jakis 20 min

i tak sobie stoje, stoje patrze na komórke, a tu w korytarzu, w którym trader z filmu rozmawia ze swoim adwokatem pojawia się prezes Jan Jakub Zagórski. Jak gdyby nigdy nic wita się z pozwanym mówiać sympatycznie z lekkim uśmiechem przymrużając oczka - a dzień dobry i co tam słychać panie Piotrze? A wie pan synek mi sie urodził niedawno. A No znowu się spotykamy, to może pogadamy sobie o sprawie gdzies na spokojnie i coś sobie tam ugodzimy. Co pan na to? A ten zdumionym, poirytowanym wzorkiem łypie na prezesa - aha to teraz chce pan się ze mną dogadać? Wpisał pan mnie do rejestru dłużników niewypłacalnych 1,5 roku temu a na poprzedniej sprawie jeszcze zwyzywał mnie pan i obrazał przed sądem od oszustów i manipulantów! Już pan o tym zaponiał? Teraz chce sie pan ze mną dogadywać??? Teraz kiedy sprawę nagłośniono? Kiedy Rzecznik Finansowy napisał do sądu że jesteście szulerem a nie brokerem i złamaliście prawo? Prezes nieco zmieszany - ale wie pan może ta sprawa jest niepotrzebna. Przecież już tyle się sądzimy. A Pan z Wrocławia, tak? Trader- no tak. Prezes - To ja może przyjade do Pana do Wrocławia i sobie pogadamy, tu jest moja wizytówka będę do pana dzwonił.... Pozwany - ładnie, i po to pan mnie pozywał żeby teraz dawać mi tu swoją wizytówke i jechac do Wrocławia?

........

myślałem, że zejdę jak to zobaczyłem

aldona.sss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 09 cze 2015, 21:09

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: aldona.sss »

:569: :569: :569: :569: Panie i Panowie, Traderzy, Traderki, przedawiciele brokerki, ploretriusze miast i wsi!

DNIA 10 LISTOPADA 2016 r. oficjalnie zakończył się w Polsce "CZARNY CZWARTEK" na Forexie!

TMS BROKERS WYCOFAŁ OSTATNIE POZWY SĄDOWE O ZAPŁATY DEBETÓW PRZECIWKO TRADEROM I ZRZEKŁ SIĘ WSZLKICH ROSZCZEŃ WOBEC OSÓB KTÓRE PODJĘŁY SĄDOWĄ WALKĘ Z BROKEROWĄ HYDRĄ! Teraz traderzy występują przeciwko TMS o odszkodowania !!!

Wielkie gratulacje należą się adwokatowi Patrykowi Przeździeckiemu, który od samego początku reprezentował poszkodowanych traderów przed polskimi i zagranicznymi sądami, a jego linia obrony okazała sie miażdżąca dla brokerki, która opłacała zagraniczne korporacje prawnicze kasujace po 300 EURO za godzine za gnojenie narodu polskiego przed sądami.

Wielkie gratulacje Redaktorowi Łukaszowi Pałce z money.pl się należą za nagłośnienie sprawy i przedstawienie jej szerszej publicznosci.

Adrianowi Szygierze pseudonim "Spain" za walkę do końca, pozytwne nastawienie, pomoc innym poszkodowanym traderom - Adrian cieszę się, że mogłam cie poznać na ostatniej sprawie w Warszawie. Super z ciebie chłopak, tak zawsze trzymaj w życiu!

Rzecznikowi Finansowemu Pani Aleksandrze Wiktorow za włączenie się do sprawy po stronie inwestorów i złożenie do sądu oficjalnego stanowiska polskiego Rzecznika FInansowgo.

Rafałowi Zaorskiemu z Trading Jam Session gratuluję za to, że jako jedyny człowiek forexu zdobył się na odwagę, i pomimo pogróżek odcięcia TJS od finansowego zaplecza brokerki nie złamał się i nakręcił pożądny, rzetelny film dokument na temat "Czarnego Czwartku" a społeczność TJS murem stanęła za osobami poszkodowanymi niosąc pomoc i wsparcie nieocenione.

PODŁYM BROKEROM KTÓRZY MYŚLELI ŻE BEZCZELNIE BĘDĄ OKRADAĆ NARÓD POLSKI A MY POLACY JAK BARANY BĘDZIEMY PŁACIĆ ICH DEBETY - MÓWIĘ STANOWCZE.... NIE!!!

załączam screeny z TJS z wypowiedziami osób zaangażowanych w sprawę w tym oficjalny komunikat prasowy DM TMS BROKERS pacznie i bierzcie z niego wszyscy

CZOŁEM POLACY! CZOŁEM TRADERZY A nie mówiłam wam kiedyś że z broekrem można wygrać w sądzie! :564: paczie na moje posty wczesniejsze z kwietnia 2015 r.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2016, 16:47 przez aldona.sss, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ