Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brokerów

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
aldona.sss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 09 cze 2015, 21:09

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: aldona.sss »

Brawo chłopaki świetnie, że walczycie i nie poddajecie się. Nie warto odpuszczać w takich sprawach.

Brawo, że udało wam się tę bulwersującą sprawę nagłośnić medialnie i uzyskać pomoc od Rzecznika Finansowego.

Myślę, że sąd po rzetelnym zbadaniu sprawy stanie po waszej stronie i wygracie także tą batalię sądową, tak jak mi się udało w ubiegłym roku.

Szczerze życzę powodzenia i ukarania TMS Brokers.

fxwał
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 21 maja 2015, 22:29

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: fxwał »

Kto jest aktualnie w sporze sądowym z TMS?

janix
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 08 sie 2016, 13:04

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: janix »

PokrzywdzeniNaForex pisze::569: Achtung Achtung!

Dziś przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Mokotowa odbyła się arcywazna rozprawa pokrzywdzonego tradera pozwanego przez TMS Brokers

Sala Pełkała dzis w szwach! Tłumy publiczności, dziennikarze, przedstawiciele Rzecznika Finansowego i UOKiK i Prokuratury Krajowej, traderzy osoby związane z branżą i kilka osób z innych firm brokerskich. Wszyscy z niedowierzaniem wypatrywaliśy co wyrabia TMS na sali sądowej, co wygadaują i jak nieudolnie probuja sie bronic.

Po stronie TMSa zasadło 4 nowych mecenasów z drogiej kancelarii warszawskiej włsnie „takiej za grube miliony” a przeciwko nim jeden trader któremu TMS zmienił ceny transakcji po 7 dniach od Czarnego Czwartku tak ze powstał mu debet i teraz wynajęli 4 mecenasów każdy biorący po 400 Euro za godzine, żeby wykończyć tradera od którego chcą jakiś marnych 10 tys. zeta…. Tak działa TMS BROKERS !!!

Ale nic to. Pokrzywdzeninaforex i dzielni traderzy nie poddają się! Siła argumentów jest po naszej stronie. TO ZA NAMI OPOWIEDZIAŁ SIĘ RZECZNIK FINANSOWY KTÓRY WYDAŁ SPECJALNE STANOWISKO W SPRAWIE TMS O ZŁAMANIU PRAWA PRZEZ TMS BROKERS I NAKAZUJAC TMS ZWROT PIENIĘDZY KLIENTOM. Mogliście o tym przeczytać w artykule na money.pl No cóż, dla TMS lepiej płacić każdemu z 4 mecenasów po 400 euro za godzine (a godzin w srpawie będzie bardzoooo duuuuzo już było kilkaset co najmniej ) niż zachować twarz i odpuścić jakiś fikcyjny debet o niecałe 10 tys. zeta i wyjść z twarzą ze sprawy.

Za tydzień kolejna sprawa innego tradarea przeciwko TMS przed tym samym samym sądem. Godz. 12:30 Piątek. Będziemy! Bądźie i wy!

To my traderzy zwyciężymy z tą brokerską hydrą! Pomaga nam Rzecznik Finansowy. Niedługo w sprawe właczy sie tez UOKIK po naszej stronie. Są z nami ludzie. Są przedstawiciele wielu firm brokerskich oburzonych postępowaniem TMS Brokers. Według innych brokerów TMS Brokers psuje rynek i zniecheca do inwestownaia na forex. A wy jak sądzicie?

Może za tydzień TMS przyprowadzi na sprawie 10 mecenasikow jurgieltników ale co tam! Prawda nie rychliwa ale sprawiedliwa i na wierzch zawsze w koncu wyplywa.

Czołem wszyscy Pokrzywdzeni! Czołem wszyscy walczący! Gonić finansowych boleszwików!
Allleluja i do przodu!
Stary co Ty piszesz za głupoty. Żeby nie było zaraz ze pracuje dla tms albo innego borkera, bo sledze ten wątek i jestem zainteresowany ucywilizowaniem rynku brkoerskiego a nie pisze zaby kogoś reklamowac. Ale głupoty to nie znosze a tutaj zaczyna śmierdzieć na kilometr.

To co piszecie się kupy nie trzyma, wybrałem się żeby zobaczyć kawałek tej rozprawy bo sledze wątek od jakiegoś czasu i nijak to co napisałeś ma się do tego co było. Na sali ledwie kilka osób, z czego większość ze strony pokrzywdzonego - w tym zdaje się dziennikarze z money.pl. Od brokera 3 mecenasów a nie 4 (nie trudno się było doliczyć). Z uokik - nikogo, z prokuratury krajowej - nikogo od rzecnizka nikogo. Publiczności też nie było chyba, ze pana Adriana ui meceneasa traktujecie jako przedstawiciela branży lub braci brokerskiej.
Pytanie po co piszecie takie głupoty? Nie przysparza to fanów a tylko na śmieszność moze narazić?
No chyba, że siła argumentów po waszej stronie jest tak niska, że wyszło wam że nie dotrwacie do końća procesu więc trzeba brokera zajechać na forach to moze się ugnie? Słabe to bo nikomu nie pomozecie.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Każdy tworzy swoją legendę sukcesu :569:

Dobrze, że janix się wypowiedział to już wiem jak było :568:

tomkot00
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:07

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: tomkot00 »

Witam

Byłem na rozprawie i potwierdzam to co napisał użytkownik pokrzywdzeni.

Sam rozmawiałem z przedstawicielem Rzecznika Finansowego o srpawie potem na korytarzu bo mam podobną z TMS i pytałem czy mi tez pomogą.

Mecenasów było dokładnie 4 po stronie TMSa, aż się sędzia zaptyała ze zdumieniem to któremu ma pisma teraz doreczać.

Widze ze kolejna rozprawe trzeba bedzie po prostu nagrac i zamiescic wideo w sieci zeby nie było zadnych watpliwosci.

Pozdrawiam.

grzegorzx7
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 10 maja 2016, 12:03

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: grzegorzx7 »

MowmiSasiad pisze:Każdy tworzy swoją legendę sukcesu :569:

Dobrze, że janix się wypowiedział to już wiem jak było :568:
Heh,gość się wczoraj zarejestrował a Ty już mu uwierzyłeś ?

Faktycznie najlepiej nagrać i będzie czarno na białym jak wygląda rozprawa.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

no niby racja. mea culpa! :)

janix
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 08 sie 2016, 13:04

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: janix »

grzegorzx7 pisze:
MowmiSasiad pisze:Każdy tworzy swoją legendę sukcesu :569:

Dobrze, że janix się wypowiedział to już wiem jak było :568:
Heh,gość się wczoraj zarejestrował a Ty już mu uwierzyłeś ?

Faktycznie najlepiej nagrać i będzie czarno na białym jak wygląda rozprawa.
Czasami trzeba się wypowiedzieć jak się bzdury czyta, a to, że wcześniej się ne pisałem, to nie oznacza, że nie czytałem wątku i się nie interesuję tematem. Może faktycznie niech pokażą zdjęcia albo nagranie i zobaczymy kto opowiada bajki. Zresztą niebawem kolejna rozprawa więc się okaże.

tomkot00
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:07

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: tomkot00 »

wybrałem się żeby zobaczyć kawałek tej rozprawy
to bardzo ciekawe bo podczas sprawy jakoś nikt nie wchodził na sale i nikt z niej nie wychodził w trakcie a ja byłem od początku do konca, więc ewidnetnie cie tam nie było kolego i ściemniasz tu jak żywo :|


ODPOWIEDZ