Copper - zasięg wzrostów

Wszystko na temat handlu kontraktami na surowce, towary rolne oraz metale szlachetne.
monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Copper - zasięg wzrostów

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

m-r70 pisze:
monikaforexpolska pisze:
Kuba Brzeziński pisze:Moniko. w Chinach ostatnio dzieje się źle... wskaźniki makro zawyżane,,.. korupcja duża, ograniczenie wydobycia węgla w celu ratowania cen na rynkach gdyż Chiny to główny odbiorca węgla na świecie...

Masz portfel zdywersyfikowany ?? tylko akcje ?

Akcje, rynek terminowy, obligacje i lokaty. Ale głównie nieruchomości. Mam cichą nadzieję, że wkrótce zacznie się ruch na polskich nieruchomościach. Wszakże Polska będzie jednym z niewielu krajów "wolnych" od imigrantów. Nieruchomości nad Bałtykiem powinny sporo zyskiwać choć i tak już nie jest źle.


A tymczasem narodowy "miedziak" solidnie odbił. A takiego poziomu odreagowania nie przewidywałam. Ale nie ma co płakać, liczy się zysk w portfelu. Pzdr i życzę udanego weekendu.
Moja wróżka mówiła prawdę.. Ja ciągle widzę solidny zasięg w górę in na Cu i na KGHM. U jakiego brokera handlujesz KGHM?


Na rynku akcyjnym od wielu lat jestem wierna BOSSA. Gratulacje z tą miedzią i z naszym narodowym miedziakiem. Spokojnie było do ugrania kilka dodatkowych złotych na każdej akcji. Trzymaj się tej wróżki.

ODPOWIEDZ