Co was motywuje do dalszej pracy na Forex ??

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
siersciuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 407
Rejestracja: 06 kwie 2010, 20:31

Nieprzeczytany post autor: siersciuch »

jaka pasja? co jest fajne w wykresach kreskach itp? dla mię nic

jak pasja, to gaj całe życie na demo
jeżeli będziesz uparty, prawdopodobnie częściej odniesiesz sukces, niż doznasz porażki.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

E bez przesady. Jeden lubi grać w karty, drugi jeździć motorem a czyjaś pasją jest Fx.
Ja również Fx traktuję w kategorii pasji. Chociaż jednocześnie jest to moją pracą.
Ale bardzo często mam tak że już po zamknięciu transakcji pozostaję przy wykresach. Nawet jeżeli tego dnia już nie będę handlował ( gdy wyrobie target dzienny nie ma takiej siły która by mnie zmusiła do następnego trejdu ).

le0n71
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 29 cze 2010, 08:07

Nieprzeczytany post autor: le0n71 »

oczywiście że KASA.
ja tak nie cierpie swojej pracy, w której tyram za 1800zł, że postanowiłem żyć tylko z forexu. Jeszcze nie teraz, bo mam za małe doświadczenie, ale wierzę, że kiedyś będę żył tylko z tego i w końcu będę szefem samym dla siebie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
siersciuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 407
Rejestracja: 06 kwie 2010, 20:31

Nieprzeczytany post autor: siersciuch »

Cyb pisze:E bez przesady. Jeden lubi grać w karty, drugi jeździć motorem a czyjaś pasją jest Fx.
Ja również Fx traktuję w kategorii pasji. Chociaż jednocześnie jest to moją pracą.
Ale bardzo często mam tak że już po zamknięciu transakcji pozostaję przy wykresach. Nawet jeżeli tego dnia już nie będę handlował ( gdy wyrobie target dzienny nie ma takiej siły która by mnie zmusiła do następnego trejdu ).
Zgodzę się, że pasja jest jedną z paru przyczyn siedzenia przed wykresami, ale pasja jest przyczyną anie skutkiem.

noo macie racje co do pasji, nie którzy lubią rozwiązywać krzyżówki, jak rozwiąże, ma satysfakcje, inny zrobi dobra trafną analize i tez ma satysfakcje.

Ale ale chyba gra na forex nie polega tylko na pasji, założenia są inne.
le0n71 pisze:szefem samym dla siebie :)
Sam sobie Pan. ;)
jeżeli będziesz uparty, prawdopodobnie częściej odniesiesz sukces, niż doznasz porażki.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Tak jak napisałem - dla mnie jest przede wszystkim pracą. Ale pracą którą bardzo lubię. Pasjonuję się tym i to jest świetne. Ponieważ nigdy mi się przed monitorem nie nudzi. Potrafię przesiedzieć kilkanaście godzin patrząc na to co się dzieje na rynku...

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Nie było jeszcze tego - życie ;) W przenośni.
Trade what you see, NOT what you hear or think

Awatar użytkownika
Asia
Gaduła
Gaduła
Posty: 319
Rejestracja: 09 gru 2009, 02:00

Nieprzeczytany post autor: Asia »

Forex nie jest dobrym miejscem do szukania kasy
ale mozna sobie pograc dla rozrywki
sprawdzenia siebie
Czytaj p o w o l i
Dzień dobry, nazywam się ... jestem anonimowym hazardzistą/ką, gram na Forexie
Obrazek

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

Cyb pisze:( gdy wyrobie target dzienny nie ma takiej siły która by mnie zmusiła do następnego trejdu ).
czy to aby nie ogranicza?
Cyb pisze:Tak jak napisałem - dla mnie jest przede wszystkim pracą. Ale pracą którą bardzo lubię. Pasjonuję się tym i to jest świetne. Ponieważ nigdy mi się przed monitorem nie nudzi.
w 100% sie zgadzam, ja zautomatyzowalem w 100% moja strategie i moglbym zapomniec ze istnieje forex, a jednak uwielbiam sie gapic jak cena skacze :D
Asia pisze:Forex nie jest dobrym miejscem do szukania kasy
ale mozna sobie pograc dla rozrywki
sprawdzenia siebie
w 100% sie nie zgadzam, idealne miejsce do zbierania kasy, tylko najpierw trzeba sie nauczyc jak to robic

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Forex nie jest dobrym miejscem do szukania kasy
Forex,rynki żywności.towarowe,energi,metali są dla nas najlepszym miejscem do szukania kasy.
Warunek jest jeden, pełny profesjonalizm z naszej strony........

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

xpep pisze:
Cyb pisze:( gdy wyrobie target dzienny nie ma takiej siły która by mnie zmusiła do następnego trejdu ).
czy to aby nie ogranicza?
Wiesz co można powiedzieć że tracę okazję. Ale z drugiej strony należy mieć też czas na inne rzeczy niż Fx. W ten sposób jeżeli załóżmy target dzienny mam już o godzinie 10 rano, to mogę spokojnie zaplanować resztę dnia. Mam już wolne i mogę robić co mi się tylko podoba. Nie muszę pilnować żadnych pozycji czy czekać na następny trejd. Forex nie ucieknie a i tak nie złapiemy wszystkich możliwych okazji...

ODPOWIEDZ