CMC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
10
48%
Poza paroma minusami są ok
6
29%
Przeciętny
2
10%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
3
14%
 
Liczba głosów: 21

mzyska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 15 cze 2010, 15:47

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: mzyska »

Czy u was też od dzisiaj najmniejsza pozycja jaką możecie otworzyć na eur/USD to 400, a na daxie 0,01? Coś się pozmieniało czy tylko u mnie?

Leszcz_z Fx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:16

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: Leszcz_z Fx »

mzyska pisze:Czy u was też od dzisiaj najmniejsza pozycja jaką możecie otworzyć na eur/USD to 400, a na daxie 0,01? Coś się pozmieniało czy tylko u mnie?
Komunikat CMC

Uprzejmie informujemy, iż celem zapewnienia najwyższego poziomu usług, w tym stabilności i prędkości platformy, zdecydowaliśmy się zaktualizować minimalne Wielkości Transakcji dla CFD nieakcyjnych. Zmiana będzie wprowadzana na rachunkach od najbliższego piątku, tj. 24.08.2018r.

W efekcie zmiany nominalna wartość depozytu zabezpieczającego dla jednej pozycji w przypadku większości instrumentów zostanie podniesiona. Będzie ona jednak nadal znacznie niższa niż oferowana przez inne firmy inwestycyjne. Teraz minimalny depozyt zabezpieczający wyniesie zazwyczaj pomiędzy około 20 – 250 PLN w zależności od instrumentu. Przykładowe orientacyjne minimalne wartości znajdują się poniżej. Przypominamy, że dokładne, aktualne i wiążące informacje są zawsze dostępne na platformie transakcyjnej.

Zmienione minimalne Wielkości Transakcji i orientacyjny depozyt zabezpieczający:
° Poland 20 – obniżone do 0,5 jednostki, ok. 110 PLN
° Germany 30 – podniesione do 0,01 jednostki, ok. 27 PLN
° US 30 – podniesione do 0,01 jednostki, ok. 48 PLN
° US SPX 500 – podniesione do 0,1 jednostki, ok. 53 PLN
° EUR/USD - podniesione do 400 jednostek, ok. 58 PLN
° Złoto – podniesione do 0,4 jednostki, ok. 89 PLN
Z poważaniem,
Zespół CMC Markets

mzyska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 15 cze 2010, 15:47

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: mzyska »

Leszcz_z Fx pisze:
mzyska pisze:Czy u was też od dzisiaj najmniejsza pozycja jaką możecie otworzyć na eur/USD to 400, a na daxie 0,01? Coś się pozmieniało czy tylko u mnie?
Komunikat CMC

Uprzejmie informujemy, iż celem zapewnienia najwyższego poziomu usług, w tym stabilności i prędkości platformy, zdecydowaliśmy się zaktualizować minimalne Wielkości Transakcji dla CFD nieakcyjnych. Zmiana będzie wprowadzana na rachunkach od najbliższego piątku, tj. 24.08.2018r.

W efekcie zmiany nominalna wartość depozytu zabezpieczającego dla jednej pozycji w przypadku większości instrumentów zostanie podniesiona. Będzie ona jednak nadal znacznie niższa niż oferowana przez inne firmy inwestycyjne. Teraz minimalny depozyt zabezpieczający wyniesie zazwyczaj pomiędzy około 20 – 250 PLN w zależności od instrumentu. Przykładowe orientacyjne minimalne wartości znajdują się poniżej. Przypominamy, że dokładne, aktualne i wiążące informacje są zawsze dostępne na platformie transakcyjnej.

Zmienione minimalne Wielkości Transakcji i orientacyjny depozyt zabezpieczający:
° Poland 20 – obniżone do 0,5 jednostki, ok. 110 PLN
° Germany 30 – podniesione do 0,01 jednostki, ok. 27 PLN
° US 30 – podniesione do 0,01 jednostki, ok. 48 PLN
° US SPX 500 – podniesione do 0,1 jednostki, ok. 53 PLN
° EUR/USD - podniesione do 400 jednostek, ok. 58 PLN
° Złoto – podniesione do 0,4 jednostki, ok. 89 PLN
Z poważaniem,
Zespół CMC Markets

Szkoda że tak zrobili, myślę że za mało ludzi przegrywało i to było główną przyczyną wprowadzenia tych zmian :D

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Myślę, że była cała masa małych (a w tym przypadku to raczej "tycich" transakcji, które mogły wpływać na odczuwalnie zwiększenie obciążania serwerów i jednocześnie nie generować zadowalającego profitu. Czyt.: to się po prostu nie opłacało.

I fakt faktem, dalej mają bardzo niewielkie wolumeny, często mniejsze niż konkurenci przy niezłych spreadach. Dla małych graczy ciężko chyba o lepsze warunki handlu.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

kubekzkawą
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2016, 18:18

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: kubekzkawą »

Mamy wreszcie kryptowaluty w CMC Markets :D

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

kubekzkawą pisze:Mamy wreszcie kryptowaluty w CMC Markets :D

A kiedy wreszcie będziemy mieli z powrotem konto bankowe w Polsce, ponad miesiąc temu dostałem maila, że HSBC już jest be i przenieśli forsę do Deutsche Bank w Niemczech i wypłaty mogą być obciążone opłatą( więc na pewno będą płatne) Jakieś info???
Obrazek

mayburn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:48

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: mayburn »

sardo nunspa pisze:
kubekzkawą pisze:Mamy wreszcie kryptowaluty w CMC Markets :D

A kiedy wreszcie będziemy mieli z powrotem konto bankowe w Polsce, ponad miesiąc temu dostałem maila, że HSBC już jest be i przenieśli forsę do Deutsche Bank w Niemczech i wypłaty mogą być obciążone opłatą( więc na pewno będą płatne) Jakieś info???
Dzwoniłem na początku tygodnia i miało być w tym tygodniu, ale jak widać jeszcze nie ma. Konta mają być ponoć w PKO teraz.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

mayburn pisze:
sardo nunspa pisze:
kubekzkawą pisze:Mamy wreszcie kryptowaluty w CMC Markets :D

A kiedy wreszcie będziemy mieli z powrotem konto bankowe w Polsce, ponad miesiąc temu dostałem maila, że HSBC już jest be i przenieśli forsę do Deutsche Bank w Niemczech i wypłaty mogą być obciążone opłatą( więc na pewno będą płatne) Jakieś info???
Dzwoniłem na początku tygodnia i miało być w tym tygodniu, ale jak widać jeszcze nie ma. Konta mają być ponoć w PKO teraz.
Pod koniec lipca dzwoniła do mnie konsultantka i mówiła, że za max 2 tygodnie będą już mieli konto w Polsce i prawdopodobnie w mBank. Gdyby to nie był tak duży broker i do tego z gwarancjami brytyjskimi, to pomyślałbym, że się zwijają z kasą klientów.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Są już konta w Polsce?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Leszcz_z Fx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:16

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: Leszcz_z Fx »

Na dzień dzisiejszy nie ma i nikt nie potrafi odpowiedzieć kiedy będzie. :evil:

ODPOWIEDZ