Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Sylvan
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 21 paź 2010, 22:29

Nieprzeczytany post autor: Sylvan »

Wskaźnik Range bars znajdziesz w wątku woodiego .
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... &start=350

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Szukam wskaźnika lub systemu w którym bym otwierał jednocześnie X zleceń i ponownie bym mógł je zamknąć w tej samej chwili.

ROBERTPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2008, 03:17

Nieprzeczytany post autor: ROBERTPOL »

Witam

Szukam czegoś co pozwoli mi za jednym kliknięciem otwierać pozycji i zamykać, dobrze by było możliwość składania zleceń oczekujących za jednym klikiem.Na platformowe MT4. Akurat tego niema na u obecnego brokera z którego korzystam :(
Najlepiej wersja darmowe.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Krys
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: 14 lis 2006, 23:52

FX News Alert

Nieprzeczytany post autor: Krys »

Witam,
w załączniku fotka aplikacji do wiadomości z rynku FX. Wiadomości są pobierane z FF. Działa jako osobna aplikacja niezależna od MT4.

Program jest za free. Do pobrania tutaj: http://fxnewsalert.com/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam
Krys

Haciek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2011, 15:13

Nieprzeczytany post autor: Haciek »

FX News Alert

Comodo wykrył mi w nim wirusa zaraz po pobraniu

TrojWare.Win32.Refroso.ae@277427289

A już miałem chęć na ten program ;)

FXNews
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2012, 13:21

Nieprzeczytany post autor: FXNews »

Hi,

I'm the creator of FX News Alert.

I'm aware a few people people are flagging virus' from their AV.

From another reply i gave in another forum:

"I used two 3rd party tools; first one obfuscated the code and the second is most likely the reason for virus' been flagged. It converts the MSI to an EXE.

When i ran a bare bones version through these virus sites, it came up clean.

Just trying to reassure people that the app itself is clean, but that converter thingy maybe suspicious."

I'll have to release a version without these tools i applied to the build, as they are wrapping some suspicious stuff onto the core build.

HTH

=======================================================
Google translate:

Witam,

Jestem twórcą FX News Alert.

Jestem świadomy kilka osób ludzie są flagi wirus "z ich AV.

Z innej odpowiedzi dałem na innym forum:

"Kiedyś dwie 3rd party narzędzi, najpierw jeden pogmatwany Kodeksu, a drugi jest najprawdopodobniej powodem wirus" została oflagowana Konwertuje MSI do EXE..

Kiedy prowadził gołą wersję kości przez te strony wirusów, stało się czyste.

Tylko próbuje uspokoić ludzi, że aplikacja sama w sobie jest czysty, ale to cienias kalkulator może podejrzane. "

Będę musiał wydać wersję bez tych narzędzi i stosowanych do budowy, ponieważ są one owijania jakieś podejrzane rzeczy na rdzeń budować.

HTH

Awatar użytkownika
saku82pl
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 395
Rejestracja: 19 lut 2010, 15:59

Nieprzeczytany post autor: saku82pl »

Siema. Znacie może jakiś wskaźnik, który pokazuje zasięg poprzedniej świecy (czyli odejmuje max od min)?? Tylko ważne że nie obecnej a poprzedniej, lub dowolnie wybranej świecy. Z góry dzięki :wink:
ROBERTPOL pisze:...Szukam czegoś co pozwoli mi za jednym kliknięciem otwierać pozycji i zamykac...
Możesz korzystać ze skryptów. Ja tak robię. Patrz screen. Możesz je sobie dodać do ulubionych i mieć w jakimś małym okienku, tak żeby zajmowały mało miejsca, lub w pasku jak ja mam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Najszybszy sposób, aby mieć 20 tysięcy zł na końcie, to zacząć grę z 40toma tysiącami bez żadnego planu"

ROBERTPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2008, 03:17

Nieprzeczytany post autor: ROBERTPOL »

@"saku82pl
Ta metoda jest Mi znana. Szukam czegoś na wzór terminala do otwierania /zamykania i stawiana zleceń oczekujących. Z łatwym dostępem do sl/tp.

Ale dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
saku82pl
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 395
Rejestracja: 19 lut 2010, 15:59

Nieprzeczytany post autor: saku82pl »

No trudno. Myślałem, że pomogę :)
"Najszybszy sposób, aby mieć 20 tysięcy zł na końcie, to zacząć grę z 40toma tysiącami bez żadnego planu"

Awatar użytkownika
Krys
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: 14 lis 2006, 23:52

Nieprzeczytany post autor: Krys »

saku82pl pisze:Siema. Znacie może jakiś wskaźnik, który pokazuje zasięg poprzedniej świecy (czyli odejmuje max od min)?? Tylko ważne że nie obecnej a poprzedniej, lub dowolnie wybranej świecy. Z góry dzięki
Może coś takiego będzie pomocne. Zakres ruchu z jakiego TF-u chcesz można to zmienić w ustawieniach. na fotce jest D1.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam
Krys

ODPOWIEDZ