Ciekawe wskaźniki do MT4

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Nieprzeczytany post autor: gucio »

Gandalf-wlasnie znalazlem to co szukam czyli tez mi chodzi o wskazniki OHLC i OHL. Pobieram je z Twojego postu i otwiera mi sie WORD z dziwnymi znakami,cyframi ,liczbami.Jedyne sensowne zdania to:podzial strony,podzial kolumny:Jestem laikiem forexowym ale i komputerowym tez.Czy ten plik ktory pobralem to o to chodzi i jak go teraz wstawic do MT4.Przepraszam ze jeszcze zadam pytanie /powinno byc dla poczatkujacych/ co to sa skrypty -dzieki

Awatar użytkownika
Gandalf
Gaduła
Gaduła
Posty: 110
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:32

Nieprzeczytany post autor: Gandalf »

gucio pisze:Gandalf-wlasnie znalazlem to co szukam czyli tez mi chodzi o wskazniki OHLC i OHL. Pobieram je z Twojego postu i otwiera mi sie WORD z dziwnymi znakami,cyframi ,liczbami.Jedyne sensowne zdania to:podzial strony,podzial kolumny:Jestem laikiem forexowym ale i komputerowym tez.Czy ten plik ktory pobralem to o to chodzi i jak go teraz wstawic do MT4.Przepraszam ze jeszcze zadam pytanie /powinno byc dla poczatkujacych/ co to sa skrypty -dzieki
Zapisz plik .rar na dysku, rozpakuj, otrzymasz plik "previous High and Lows.mq4", wklej go do katalogu experts\indicators, zrestartuj platforme, dodaj wskaznik do wykresu.
Jezeli otwiera Ci sie word, sprobuj rozpakowac innym programem, np Total commanderem lub Zipem.
Plik jest dobry, przed chwila sprawdzalem.
Obrazek

Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Nieprzeczytany post autor: gucio »

Gandalf-dzieki.Zrobilem tak jak pisales i mam go na platformie ale jakos dziwnie wskazuje moze trzeba ustawic odpowiednie parametry.Mam ustawiony wykres liniowy i wykres przechodzi ponad lub ponizei linii H i L.Prosze napisz co to sa te skrypty.Znalazlem instrukcje ale jest skapa na temat testowania strategii nie ma nic .

Awatar użytkownika
Gandalf
Gaduła
Gaduła
Posty: 110
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:32

Nieprzeczytany post autor: Gandalf »

gucio pisze:Mam ustawiony wykres liniowy
Na swieczkach lub barach bedzie ok.
Obrazek

Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Nieprzeczytany post autor: gucio »

Popatrz czy to tak ma byc ? Moze zle sciagnelem ? -------nie moge przeslac-rozszerzenie csv jest zabronione,nie wiem co to znaczy

Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Nieprzeczytany post autor: gucio »

moze teraz mi sie uda
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Gandalf
Gaduła
Gaduła
Posty: 110
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:32

Nieprzeczytany post autor: Gandalf »

gucio pisze:Popatrz czy to tak ma byc ?
Ok, wskaźnik pokazuje na dzisiejszym wykresie Hi/Low z POPRZEDNIEGO dnia, a nie z aktualnego, i tak ma byc.
Obrazek

Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Nieprzeczytany post autor: gucio »

OK-dzieki

weronika
Gaduła
Gaduła
Posty: 194
Rejestracja: 19 cze 2005, 23:20

Ma ktoś może wskaźnik : Chaikin Volatility

Nieprzeczytany post autor: weronika »

Ma ktoś może wskaźnik : Chaikin Volatility do MT4
Bardzo potrzebuje i byłbym bardzo wdzięczna.

nadja
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 26 cze 2006, 11:42

Nieprzeczytany post autor: nadja »


Zablokowany